Beraber zayıflamak isteyenler Buraya 🌸

Ay bildim onu çok güzel sonuç aldırıyor o şu dizlerin yukarı çekildiği şey demi. Adı gelmedi aklıma :) 6 hafta sürüyordu
İsmini buldum sonunda :) Slim in 6. Leslie den sonra ona geçelim. Çok güzel kasları çalıştırıyor. 1 ay Leslie yapmayı düşünüyorum. Sonra da slim in 6 ya başlayacağım inşallah

Merhabalar, ben de 5 gündür omad yapıyorum. Akşam 4 civarı yemek yiyorum, iştahım yok gibi bir şey, o bir tabak yemeği de zor yiyorum. Kalori açığım çok fazla, canım yemek istemiyor artık. Bir haftayı tamamlayıp 2 öğün yemeye geçeceğim. Hem de emziriyorum, o yüzden omad ı keseceğim. Çok kilo veremedim aslında sadece direnç kilomu kırdım. Bugün itibari ile 56.95 kiloyum. Haftada en az 5 gün ağırlık kaldırıyorum. Doğumdan beri 11 kilo verdim, hedefim 55e inmek.
Kalori hesabı yapıyor musunuz, tek öğünde kaç kalori alıyorsunuz? Agresif_lady Agresif_lady
Emziren anne icin omad biraz agresif bir beslenme şekli bence biraz daha iyi beslenseniz gider zaten dikkat ederek bütün fazlalıklar 👍

Bugün gayet güzel geçti. Hiç kaçamak yapmadım. Suyumu da içtim sporumu da yaptım. 18:23 te de yeme işini sonlandırdım. İnşallah hep böyle devam eder.
Harikasın bu şekilde devam 🌸
Ben de kaçamak yapmadım saat 15.30 da bitirdim yemek işini
Artık akşam açlıkları bana güzel gelmeye bile başladı 🤣

Harikasın bu şekilde devam 🌸
Ben de kaçamak yapmadım saat 15.30 da bitirdim yemek işini
Artık akşam açlıkları bana güzel gelmeye bile başladı 🤣
Sen daha harikasın. Acıkmıyorsan erken bitirmek daha etkili. Ben de biraz alıştıktan sonra daha erken bitirebilirim. Sen kaç kilosun canım?

Sen daha harikasın. Acıkmıyorsan erken bitirmek daha etkili. Ben de biraz alıştıktan sonra daha erken bitirebilirim. Sen kaç kilosun canım?
Acıkıyorum ama dayanıyorum canım 🤗
62.2 kiloydum perşembe günü
Senin kilon kaç canım
Alıştıra alıştıra ilerlemek daha iyi tabi 🌸

Acıkıyorum ama dayanıyorum canım 🤗
62.2 kiloydum perşembe günü
Senin kilon kaç canım
Alıştıra alıştıra ilerlemek daha iyi tabi 🌸
Aynı sayılır kilomuz. Leslie biliyorum ama diğerini bilmiyorum... Bu ara mümkün olduğunca dışarda yürümek istiyorum. Zihnim de dolu açık hava iyi oluyor çok sıcak haklisniz.

Bugün 8902 adım atmışım.

Aynı sayılır kilomuz. Leslie biliyorum ama diğerini bilmiyorum... Bu ara mümkün olduğunca dışarda yürümek istiyorum. Zihnim de dolu açık hava iyi oluyor çok sıcak haklisniz.

Bugün 8902 adım atmışım.
Dışarıda yürümek de çok iyi oluyor. Dün bebek arabasıyla çıktım 1 saat yürüdüm su içinde kaldım. Eşimle anlaştık akşam o bebekleri uyuturken ben de yürüyüşe çıkacağım.
Dünkü adımımı yazmayı unutmuşum. 14342 adım attım dün

Dışarıda yürümek de çok iyi oluyor. Dün bebek arabasıyla çıktım 1 saat yürüdüm su içinde kaldım. Eşimle anlaştık akşam o bebekleri uyuturken ben de yürüyüşe çıkacağım.
Dünkü adımımı yazmayı unutmuşum. 14342 adım attım dün
Çok iyi canım maşallah

Daha kolay verirsin bana göre öyle düşün 😘
Yaş 40 a yaklaşınca öyle kolay verilmiyor :KK43: Metabolizmam çok yavaş. Ama yine de pes etmeyeceğim. Bir yıl sürse de hedef kiloma ulaşmaya çalışacağım. Ben bu kiloları hayatımda hiç görmemiştim. Stres uykusuzluk beni bu hale getirdi. Toparlanmam lazım. 4-5 yıl önce 64 ten 53 e düştüm. XL bedenden XS bedene düştüm. Bütün kıyafetlerimi değiştirdim. Şimdi de 2xl giymek zorundayım. Zayıflayacağım diye kıyafet almıyorum kendime. Tabiki zayıflamak için tek sebebim görünüş değil. Sağlık için de zayıflamak istiyorum. Bel fıtığım var ve kilo çok zorluyor.

Yaş 40 a yaklaşınca öyle kolay verilmiyor :KK43: Metabolizmam çok yavaş. Ama yine de pes etmeyeceğim. Bir yıl sürse de hedef kiloma ulaşmaya çalışacağım. Ben bu kiloları hayatımda hiç görmemiştim. Stres uykusuzluk beni bu hale getirdi. Toparlanmam lazım. 4-5 yıl önce 64 ten 53 e düştüm. XL bedenden XS bedene düştüm. Bütün kıyafetlerimi değiştirdim. Şimdi de 2xl giymek zorundayım. Zayıflayacağım diye kıyafet almıyorum kendime. Tabiki zayıflamak için tek sebebim görünüş değil. Sağlık için de zayıflamak istiyorum. Bel fıtığım var ve kilo çok zorluyor.
Ben de 35 yaşındayım
Onlar sadece birer sayı boşver onları
Genciz güzeliz 🌸

Daha önce yaptıysan şimdi de yaparsın pes etmek yok azimle devam edeceğiz hem fit hem sağlıklı olacağız🤗

Geçmiş olsun bu arada 🌸

Günaydın kızlar Leslie mi yaptım. Sabah tartıldım 73.25 olmuşum. Giden 1.45. Ödem gidiyor. İnşallah devam ettirebilirim.
Harikasın 😍 bende bugün sabah 20 dk eliptik bisiklet 10 dk çeşitli hareketler yaptım yalnız öyle zor yaptim ki canım istemedihi için yavaş yavaş yinede yaptım önemli olan bu , ve sütlü filtre kahve akşama kadar canım istedikçe icicem çünkü adet öncesi dönemin başka seyler yemeyim diye bunu yapicam

X