Bebegimin sesinden oturu alt komsum dava acti

Çocuk askere gidecek, yine bi hortlamış konu
Ama ben sonucu merak ettim
Senede 1 gün bir araya gelip konuyu hortlatalim...bu tarihe kadar öyle yapmış arkadaşlar ...2018 de de Ocak ayında anma programı düzenlemisler

e acsin dava. ne oomus yani. her dava acan hakli diye birsey mi var. yerinizde olsam bn de karsi dava acardim.tacizlerine ugradigimi anlatirdim. kesinlikle sikayetci olurdum. cocugunuzun uyku saatinde degisiklik yapmak da ne demek

Bizim de alt kata gider alttan bize de gelir karşılık lı anlayış yoksa çok zor bu sebebten taşınan çok var bende çirkef komşu yüzünden ev alanlardanım çok şükür

Ay çok şükür halimize o zaman benim kizin sesine dayaniyorlar komşularım canım benim gördüğüm yerde boyunlarına sarılayım bari Allah'ım yardım etsin size de hayırlı insanlarla karşılaştırsın

Katı cisimlerde ses daha çabuk yayılır eğer yan daire vs varsa oradan gelen sesleride sizden geldiğini sanabilirler .yani ben düşünüyorum üst komsumun bi çocuğu var avizelerim bile sallanıyor biseyler atıyor topluyor oyun oynuyo ağlıyo koşuyor zaman zaman uykumuzdan uyaniyoruz ama bı kere bile polisdi vs düşünmedim uyarmadim bile çünkü çocuk neticede yani gidip uyarsam en fazla annesi huzursuz olur değişen bişey olmaz . Geçenlerde de merdivende karşılaştık biz sizi çok rahatsız ediyoruz dedi o kadar kibar bi hanımdı ki hiç bir şey söylemedim bizim için sorun değil çocuk neticede dedim ki zaten ağlayınca evde eşimde ben de üzülüyoruz yani koşsun oynasın ama ağlamasın . Allah herkese sabır ve anlayış versin

Benim üst komsum yaşlı karı koca, ama hergün 5 torunu onda. Çünkü onlarda aynı sitede oturuyor. Nasıl gürültü oluyor anlatamam, onların zıplamasından bizim odanın kapısı titriyor. Beynim zonkluyor. 5yıldır çekiyorum ama bigün bile söylemedim. Çocukları gectim ama haftanın iki günü gece 11gibi ertesi günün yemeğini hazırlıyorlar, kelle paça yapıp yere vura vura kellesini parcalıyorlar görürsem gelinini bunun için uyarıcam ama :) Ben olsam hemen taşınırım kiracıysam yazık bebenin ne gürültüsü olur, istediği kadar vursun yere bişeyler hiç bişey demem herhalde..

Ya yine mi hortlamış bi konu

Ne saçma insanlar varya hele komsuya hak verenleri hiç anlamıyorum bukadar mi kötü olduk bi cocuk nekadar ses çıkarabilirki cikarsada o cocuk yani ben hiç takmam hiç olmadı bi kulak tipasi alır takarim komusumun çocuğun agliyo diye kapısına dayanacagima bana gece çocuğum agliyo yada yürüyor diye gelip biri kapımı yumruklucak onu o merdivenlerden atarım anneniz onun altindaysa onlar ses yapıyorsa annenizde onlardan şikayetçi olsun kendilerinin hiçmi aşağıya sesi gitmiyormus

Bizim yan komsudanda cok gurultu geliyo cocuklarin aglama sesi bagirma sesi... ama benim kizdigim kadinin sesi cocuklara kizip bagiriyo bazen vuruyo o zamanlarda cok gurultu oluyo cocuklarin oynamasindan daha cok hemde... uyardim ama yok... gecenin 2 si 3 u bagirma kapi carpma cocuha vurma. Filan

Olmaz olsun öyle komşu, siz hiç korkmayın bırakın dava devam etsin, zaten büyük ihtimal kaybedecekler ohh olur dava dosya masrafları girer bir taraflarına rahatlarlar.

Konu hortlamış meğerse boşuna celallenmisim:)))

Sizin degil de cocugun ayak sesine takiliyor gibi anlatmissiniz ama bence eksik birseyler var. Kendi cocugumdan pay biciyoeum gecesi gunduzu yok cok fena ses yapiyor oyuncak firlatmalar yere vurmalar vs. Komsunuza da hak vermek lazim burda benzer konulari okuyoruz ne bicim insanlar var diyoruz herkes kendi penceresjnden goruyor konuyu. Karsilikli anlayis vs olmadan mahkeme ile duzelecek bir durum oldugunu sanmiyorum bunun

Allah'ım insanlar ne garip aynısını yaşadım 3sene dayanabildim kp nin evinde duruyoduk sayelerinde borca girip ev aldık hatta çocuğum bu sene onun çocuğuyla aynı sınıfaa düştü kurada hemen müdüre çıkıp yalvarsım zorla değiştirdik sınıfı
Bizimkiler polisle dayanmadı sarhoş kendileri dayandı iğrenç naralar atı tavana vurdular üstelik bizimkilerin sabah 9 akşam 9 arası rahatsız oluyolardı baz2n geceleri içer işe gitmezlerse ne işi olduğunu siz anlayın artık

İnşallah sizin komşunun bi bebeği daha olur öyle haraketli olsun ki ahh desinler yani

Hic kendinizi strese sokmayin bebeginizi de kisitlamayin. 14 aylik bebek durdan sustan anlamaz, kesif dönemi simdi. Siz de en ufak bir seyde kapilarina polis gönderin.

Gündüz her şekilde sessiz olunmalı, benim kızım eline bir şey alıp atmayı çok seviyor. Ben ona altı köpük olan oyun alanı aldım ve onun içinde oynatıyorum ses çıkaracak şeyler olunca. Top oynayacaksak parkede, içi elyaflı bez topla oynuyoruz. Peteklere bir şey vurmayı çok seviyor izin vermiyorum çünkü eski oturduğum evde komşunun çocuğu vururdu ve beynimi tırmalardı. Muhtemelen bu tür şeylere dikkat ediyorsunuzdur buna rağmen kapıya geliyorlarsa takıntılı olabilirler. Ama gece bebek ağlamasına gerçekten yapacak bir şey olmayabiliyor arkadaşlar bazen çocuk uyanıyor ve kucağa alsam da meme versem de sakinleşmiyor gözleri kapalı çığlık atıyor. Bunlar da idare edilebilir diye düşünüyorum anne baba sakinleştirmek için elinden geleni yapıyorsa. Sırf bebek gece ağladı diye komşusunun kapısına polis dayayan tipler var. Gecenin bir yarısı insanların stresi kendine yetiyor zaten. Kimse çocuğu o saatte ağlasın istemez

Ne sorunlu komşularınız var off.bizim apartmandan da ne sesler gelir ne sesler kimse kimseye şikayete gitmez. Ayrıca bebek bu yani ayaklarını bağlıyacak değilsiniz ya Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…