Bebegimin sesinden oturu alt komsum dava acti

Vallahi bnm komsularin iyi cani var hergun gece demez gunduz demez bagirir cagirir bna ictigi icin ... bn onlarin yerinde olsam sahsen polis eksik etmem oyle bir bagiriyorki tabi kirip dokuyorda bu dediklerim gece 3 te 4te de olmustr yani...allah yardimciniz olsun bnde kiraciyim

Yazmak icin yazmayin su konulara. Minicik bebegin kulagini mi ceksin mamasini mi vermesin ne sacmaliyosunuz bebek bu ya. Siddeti savunuyosunuz resmen bu korkunc bisey. Ben de toplumda boyle siddet egilimli insanlarjn olmasini istemiyorum. Sizi hangi zabitaya sikayet edelim peki

Hay Ağzına sağlık.........

canım çocuğuna hapis cezası mı verecekler Allah aşkına ne komik bir durum takma kafana ya. En fazla 50 tl para cezası verilir o kadar.

Var böyle rahatsız tipler.
Benim üst katımda iki tane 6-7 yaşlarında kızları olan komşum var kızları ayrı gürültü onlara bağıran babaları ayrı gürültü yapıyor bir kere bile şikayetegitmedim.Çocuk neticede ne yapacaklar.

Ama böyle rahatsız tiplereçok bulaşmamak lazım dikkat edin.

çok komiksiniz.. ailenizin ceza yöntemleri çok ilginçmiş...üzüldüm size.. kardeşinizde gerçekten çok terbiyesizmiş tanıdıkla tehdit ediyo insanları.

Benim üstte de 2 çocuk var, ip bile atlıyorlar, aşırı gürültü yapıyorlar, daha kapılarına gidip şikayet etmedim. He etsem ben haklıyım çünkü duymanız lazım avizeler şıngırdıyor benim.. Ama sizinki bebek, yürümesi ne kadar gürültü yapabilir ki? Allah yardımcınız olsun.

benim komşumsa çalışmıyor. kadın ev hanımı. adamın kendı işi bu yüzden 10 da kalkıp gidiyor. akşam ise 7-8 gibi geliyor.keşke onlarda bizim gibi yada sizin komşunuz gibi sabah 6 da yollara düşen insanlar olsalardı. bu daha anlayışlı olurduk demek değil tabi . biz zaten gercekten cok anlayışlı davranmaya çalışıyoruz. ama annesi gelip benim oğlum geceleri uyuyamaz bu yüzden geç kalkar dediğinde oğlunun şahsi tercihlerine saygı duymamı beklediğinde benimde şahsi tercihlerim devreye girer. bu işin içinden çıkılmaz. ortak uzlaşım olmalı. tabi karşınızdaki kapınızı yumruklayan biriyse ne kadar ve nasıl uzlaşırsınız.... bende davamı açtım. dediğiniz gibi apartman kuralları olduğu gibi hak var hukukda var.

Aynı sıkıntı bende de var artık psikolojim bozuldu 16 aylık kızım var gece çok sık uyanıyor gürültü olmasın diye doğduğundan beri yatak odasında yatmadım salon koltuğunun üstündeyim ve eşimle çok dikkatliyiz bu konuda hep şikayet edip laf sokuyor alt komşumuz bıktım artık dayanamıyorum

Ne kadar hoşgörüsüz bir toplum olduk yahu özellikle müzik sesi tv sesi yoksa ne bileyim br şeyler silkeleyip toz pislik içinde bırakmıyorsa bu kadar takmamak lazım diye düşünüyorum sonuçta bebek ve çocuk hayatın olmazsa olmazları bir şekilde de büyüyecekler, ben sesten etkilenmem uyurken belki genele uymayan hoşgörüm ondandır bilemiyorum:)

Böyle insanlar mümkünse apartmanda yaşamasınlar .ne kadar gürültü yapabilir ki 1 yaşında çocuk. Onlar takmışlar size hiç birşey elde edemezler ama sizi böyle huzursuz ederler o da yetiyor işte.

Böyle insanlar mümkünse apartmanda yaşamasınlar .ne kadar gürültü yapabilir ki 1 yaşında çocuk. Onlar takmışlar size hiç birşey elde edemezler ama sizi böyle huzursuz ederler o da yetiyor işte.

hanımlar 2018 itibariyle 4 yıllık konuyu horttlattınız yaniii

Davadan şikayetten bir şey çıkmaz ama karşı dava açabilirsiniz isterseniz
Bazıları kanundan, nizamdan, insanlıktan anlamıyor, koyacaksın kapının yanına sopayı, gelenin beynine patlatacaksın ondan anlıyorlar

yani çocuk bu herkes anasından kahkaha atarak doğup büyümüyor.h bir de sıkıntısından bir yeri kopuyormuş gibi bağıran çocuklar var.herkesin çocuğu bir değil ki.utanmadan küçücük çocuğu bahane etmeleri çok ayıp.annemin üstünde de çok görgüsüz gereksiz kiracı bir aile vardı onlar kasti gürültü yapardı bir kere annemin yukarı çıkıp senin kızın oğlun ağlıyor sustur diye çıktığını bilmem.oğluna evde top sektiriyordu. kadın cinsin tekiydi. sonra evleri satıldı. dfolup gittiler.

Çocuklu olan azami dikkat edecek,alt komsu da biraz anlayışlı olacak,bu işin başka çözümü yok.
Toplu yaşam alanlarında herşey istediğimiz gibi olamayabiliyor,mustakil rahatlığını bekleyemeyiz,bunları göze alıp oturuyoruz.

aaaa bence tavrınız hemen şu olmalı o rahatsız olan şahsın yanına gidiyorsunuz ve ona diyorsunuz ki '' benim bebeğimin yaptığı gürültüye girmiyor bu sizin şahsı rahatsızlığınıza giriyor eğer bir daha benim kapıma polis çağıracak olursanız ben de gürültüyü kanıtlayamayacağınız için size sebepsiz yere polis çağırarak mesleki prestijimi ve imajımı çizdiğiniz ve özel mülkümde beni huzursuz ettiğiniz için tazminat davası açacağım. ha ne zaman bunun bir bebek olduğunu kavrar iyi niyetinizi geri kazanırsanız bende size komşuluk adına iyi niyetli davranırım.'' 5 nedir ya benim kapıma gelse ilk veson olurdu bu. sakın sessiz kalmayın iyi niyetinizi anlamıyorsa anlıyacağı dilden konuşun lütfen. sizinde yasal haklarınız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…