Bebegimin sesinden oturu alt komsum dava acti

Dava açsınlar hiçbişey yapamazlar.Polis geldiğinde şikayetçi olması gereken sizsiniz.Onlar da bişey çıkmayacağını biliyorlar fakat amaç sizi yıldırıp kaçırmak zaten.

valla canım kimse kusura bakmasın çocuk olayı başka bakan bilir onlarında bilmesi lazım bilmiyolarsa sorun onlarda ..ben senin yerinde olsam hiiiç takmam onlar kapıya polisle geldikçe kusura bakmayın çocuk bu elimden gelen bu diyin geçiştiririm

Valla kimse kusura bakmasın da bunları kaşımak lazım. Aynı şeyi yakın arkadaşım yaşadı. En sonunda indi kadının adamın üzerine yürüdüler arkadaşım çok komiktir seni 3. Sayfalara haber olarak çıkarttırma bana falanlar ondan sonra sesleri kesildi. Bebek yaa bu ladar mı anlayışsızlar. Anladıkları dil belli.

Sizde onları şikayet edin kapıma dayanıyorlar sürekli diye öyle şeymi olur. Çocuk bu tabi yürücek havada mı uçması gerekıyor. Sen çocuga ne kadar yapma etme desen de yapıyorlar baglıyamazsın ya ellerini. Yere bişeyde atar koşarda takma kafana her sanıye cocugun yanında duramazsın boşver istedikleri kadsr şikayet etsin sizde sürekli onları şikayet edin

bunlar ne biçim insan ya! benim üst katımda ikiz bebekler vardı ve surekli bagiriyolardi bi kere söylenmedim çünkü benimde bebeğim var ve biliyorum ki durdan sustan anlamaz bebek işte

Ay kiyamam ben sana ya. Benimde bebegim var onlar anlamiyor ki gazi olur, dis cikarir, hasta olur.. yani bu kadar buyuk anlayissizlik mi olurmus.. hic mi aglamamis cocuklari. Cik evden gitsin.. mahkemeden de sonuc alamaz.. inan su anlattiklarin karsisinda o suclu olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…