Bebegimin sesinden oturu alt komsum dava acti

Katılmıyorum zira bende komsumu sikayet ettim. Bebek sesine coluk cocuk sesine asla gık demem. Gün içinde de her türlü ses okeydir. Cükü kalabalık gürültü va duymuyorsun zaten bisi. Cocuksa gece ses cıkaran yine eyvallah. Fakat ben gecenin bi körü kadin erkek iliski seslerini duymak zorunda degilimmmmm. O cikan sesleri duymak zorunda degilim. Polisi aradim üst katta ahlaka uygun olmayan gürültüden rahatsizim diye. Kesildi sesleri. Cocugun annesi geldi sevglisi evden ayrılmak zorunda kaldı cnkü ayni zamanda yönetici bayandı ona da sikayet etmişstim. Şimdi ana ogul evlerinde oturuyorlar. Oh yine olsa yine yaparım.

benim anlamadığım çocuğunuz normal yürüyor olsaydı bu sesi komşularınız duyamazdı ki bence mantık dışı

Ben de konuyu sonuna kadar okuduktan sonra acaba bugün mü dün mü açılmış diye baktım da 2015 te açılmış. Konu sahibinin çocuğu biraz daha büyüdü belki de uzlaştılar ya da taşındılar. Dert etmeyin artık..

Rezillere bak. Taşının o evden bu ruh hastalarının kahrı çekilmez.

Siz şikayetçi olacaksınız.. kişilerin huzur ve sukununu bozma, konut dokunulmazlığının ihlali suçlarından savcılığa başvurun..

Ben de alt komşuyum ama sizinki kadar bebek ağlamasına takmadım. Üç dört kere güzel sesle uyarmama rağmen sizinki gibi de duyarlı davranmayıp kendileri de koşmaya başladılar. İlla aynı şekilde rahatsız etmek mi lazım?

Biz ev sahibi pisligi yuzunden ust katimizda oturuyodu kapiya geldi iki kere falan kadinin agzini payini bi guzel verdim yolladim sonra gelemedi ama pislige bulasirsan pislik olursun biz tasindik valla insanlar o kadar kotu ki cikar vurur yada cocuguna zarar verir esinlikle onlem alin tasinin

Annemlerin de üstünde 2 erkek çocuk oturuyor. Sabahın köründe başlıyorlar gece 1’lere kadar hiç mi uyumak hiç mi durmak bilmezler. Sürekli bağırış sürekli bir koşma hali ve onları geçtim babaları da inanılmaz yüksek sesle konuşan biri.
Buna rağmen bir kaç kere sadece vurdular sussunlar diye ama bana mısın demediler.
Gidip konuşmak istenediler nitekim çocuk bunlar evde tıkılıp durunca yaramazlık yapıcak tabi ne ladar engelleyebilirsinizki.
Yüksek ihtimal sadece savcılığa şikayet edilmiştir darp vs. Olmadığı için dava açılmaz diye düşünüyorum.

Not: Konu baya eksiymiş farketmedim ama yorum kalsın kıyamadım silmeye şimdi.

zamanında bizimde komşumuzun yeğeni gelirdi hafta kaç kez.çocuk resmen holde at koştururdu o nasıl bir ses ama. bende üniye hazırlanıyordum o zamanlar. akşam dersaneden geliyorum. test çözmem lazım. 2. yılım bir de üniyi kazamam lazım.kaç kere gittim kapıya. annem komşuya söyledi kaç kere. kardeşime söylüyorum ama bir şey demiyor çocuğa diyor. ne yani çocuk diye çekmek zorundamıyım benimde kendime göre düzenim var. çocuk sahipleri sanıyorlar ki. benim çocuğum var beni çekecekler yok öyle bir dünya apartman orası ve belli bir kurallar var. ayak seslerine bir şey diyemem o bizde de oluyordur illa ki ama evin içinde koşturma, duvarlara vurma takır tukur seslere kimse tahammül etmek zorunda değil. sırf çocuklu diye.
demekki konu sahibi çok ses gidiyor yukarıya yoksa insanlar sizi ne diye mahkemeye versin. uğraşsınlar ki bu kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…