Bayramimiz hic iyi gecmedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kışkırtmadık sizin kendinize itiraf edemediginiz soruyu yöneltmemle sizin ablaniz hakkindaki o çok iyi niyetli kardes goruntusu altinda saklanan kan emici kardes yorumunuzu gorduk hani su berbat hayatinin neyini kiskanayim dediginiz yorum
soyle bir konulariniza baktimda sizinde şahane bir hayatiniz yok her insan gibi sorunlari problemleri olan paldir kuldur yasayan bir insansiniz ama kibriniz almia basini gidiyor maalesef
24 yasinda bana gore hala ergensin bu tavirlarini cokda yadirgamamak lazimmis aslinda
Kız ergenlik 25’e kadar sürüyormuş zaten🤓

Burdan senin canının sıkıntısını geçirecek malzeme daha çıkmaz . Belli baya bunalmışsın sen ama geçtik oraları . Iyi uykular
Cidden ablan üzülünce mutlu oluyor musun ?
İlk kez duydum böyle bir şey. Dünyada bu denli insan(!)lar yaşıyor mu ?
Yaşıyorsa bir kere daha utanacağım senin adına.

Pardon sizi alıntıladığımı hatırlamıyorum?
Ee uyuyun artık siz de.
Bakın biz uyumuyoruz.
Siz uyuyun bari.
Böyle giderse banlanacaksin yorumlarında kufur hskaret icermesine gerek yok banlanmak için biliyor muydun demin yazdigin o 25 yaş li yorum banlanmana yetecek . Tadinnı cikar yarin giremeyeceksin siteye biraz daha gez sen yorum yaz

kışkırtmadık sizin kendinize itiraf edemediginiz soruyu yöneltmemle sizin ablaniz hakkindaki o çok iyi niyetli kardes goruntusu altinda saklanan kan emici kardes yorumunuzu gorduk hani su berbat hayatinin neyini kiskanayim dediginiz yorum
soyle bir konulariniza baktimda sizinde şahane bir hayatiniz yok her insan gibi sorunlari problemleri olan paldir kuldur yasayan bir insansiniz ama kibriniz almia basini gidiyor maalesef
24 yasinda bana gore hala ergensin bu tavirlarini cokda yadirgamamak lazimmis aslinda
Bende baktım eski konulara, öve öve hayatının neyini bitiremiyor hiç anlamadım 🤷

Kimse kötü olmasın ama ortalama bir hayat işte, ablayı gömmek için bu kadar kendisini, hayatını övmeliydi sanırım ki haklı çıkarsın kendini konu sahibi.

Böyle giderse banlanacaksin yorumlarında kufur hskaret icermesine gerek yok banlanmak için biliyor muydun demin yazdigin o 25 yaş li yorum banlanmana yetecek . Tadinnı cikar yarin giremeyeceksin siteye biraz daha gez sen yorum yaz
Kuzum iyi misin sen?
Bu bilimsel bir gerçek zaten.
Ergenlik 25’e kadar devam eder.
Ben değil de konu sildiğin için sen banlanabilirsin😒

Bende baktım eski konulara, öve öve hayatının neyini bitiremiyor hiç anlamadım 🤷

Kimse kötü olmasın ama ortalama bir hayat işte, ablayı gömmek için bu kadar kendisini, hayatını övmeliydi sanırım ki haklı çıkarsın kendini konu sahibi.
Konuyu bilmeden sırf gece gece meraktan bakıp tek tek herseyi okuyup buraya gelip bu yorumu yazan bi insan bence iyi biri olamaz

Konunuzu,muhteşem(!?)özgüveninize rağmen neden sildiniz?
Bir Allahın kulu da alıntılamamış, hadi yine şanslısınız. Ben konunuzu okurken siz en az o sıcak ve pis deniz kadar uzaklarda olacaksınız
Boşversene biz okuduk da noldu.
Kimimiz 5 yiyecek, kimimiz 15 :KK14:
Zaten okudun da aklında ne kaldı desen 2 tane cümle kuramam.
Elle tutulur hiçbir yanı yoktu.
Salt banlamalık böyle.

Niye mutlu olayim ben deli miyim ne ılgınc insanlarsinizya psikopatmiyim ben manyak miyim niye mutlu olayım ?
Bunu gülerek yazan sizsiniz. Ben yazmadım değil mi ?
Bu arada üstteki üyeye banlanma durumunu açıklamışsınız ama konu silmekte banlanma sebebi. Üstelik konunuz da geri gelecek.

Konuyu bilmeden sırf gece gece meraktan bakıp tek tek herseyi okuyup buraya gelip bu yorumu yazan bi insan bence iyi biri olamaz
İyi insan olmayi sizden öğrenecek değilim.

Ayrıca konuları tek tek okumadım,konu başlıkları bile mükemmel bir hayat yaşamadığınızı açıkça gösteriyor.

Insan değilsiniz . Allah belanızı versin artık ne biçim insanlarsiniz siz .cani sıkıldığı için gelip burda konuyu bilmeyenler bile 50 kişi bi insana cullandiniz yazıklar olsun

Konuyu anlatan sensin sana göre yorum yaptık konuyu bilmemek gibi bir şey yok sen anlatamamissindir

Niye mutlu olayim ben deli miyim ne ılgınc insanlarsinizya psikopatmiyim ben manyak miyim niye mutlu olayım ?
Hanimefendi bunu bu şekilde lanse eden sizsiniz farkında mısınız ? İlk defa burda birine kızıyorum ve ısrarla açıklama yapıyorum ki anlayin diye ama bos .kardes kardeşe bunları yazmaz arada hiçbirsey olmamış saçma kaprisler icin bir kardes ablasının berbat hayatından keyif almaz anlıyor musunuz ? İnsanlar size bu yüzden kızgın şu anda .kardes kelimesinin içini bomboş yaptığınız için .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X