Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım regl olduğundan emin misin? 16 KASIM değil miydi senin regl günün. Bak öyle her kanama regl demek olmuyo, belki de bebek yerleşiyodur, eğer az ve açık renkliyse yada kahverengiyse ve artmazsa regl değildir o, emin olmadan ilaç falan alma derim ben

evet 16 kasımdı gelmeyen kanama ben dün gece tahlil yaptırınca sabahına geliverdi çok açık pembe aslında ama ben durumu kabulleniyim değer neden öyle çıktı anlamadım ama acaba 13 eylülde olduğum kurtajdanmı kaldı adetten sonra gitcem doktora artık...

evet 16 kasımdı gelmeyen kanama ben dün gece tahlil yaptırınca sabahına geliverdi çok açık pembe aslında ama ben durumu kabulleniyim değer neden öyle çıktı anlamadım ama acaba 13 eylülde olduğum kurtajdanmı kaldı adetten sonra gitcem doktora artık...
eylülde kürtajmı oldun geçmiş olsun..kaç aylıktı bebeğin
ama çok bekledim bi Allahın kulu yazmıyoki bari bi ki saat olsa heveslenirdim :KK43:(( regl bitince giderim artık doktora hayırlısı...
bacım bende yeniyim topikte ve gördüğüm herkese yazıyom...dr git tabiki ama bence adetliyken git..çünkü tüm tedavi ve tahliller adetliyken oluyo.
evet canım yok ama anlamıyorum ben bu kasıklardaki batmalar falan neydi psikolojik olarak ağrımı olur çok farklıydı dedim kesin var bişeyler ama olmadı...
o kasık ağrısı batmalar göğüsde şişkinlik baş ağrısı bendede oluyo son 3-4 aydır reglime bir hafta kala başlıyo ve ardından kırmızılar geliyor.önceleri bende kesin hamileyim dedim ama 3-4 aydır tekrar edince artık takmıyorum..
yum. oluşumu heralde..çünkü bu ay yum 13mm olmuştu

ben geldimmmm :) giremedim ne zamandırrr :) benim de adet bitti çalışmalar başlasın :KK53::KK53::KK53::KK53: ama nedense bu ay çok rahat hissediorum kendimi..geçen ay olduğu gibi stres yapmıorum inşallah hayırlısı olur bu ayyy :KK16: hepiciğimizin göbüşü bebişlerle dolar :KK16::KK16:

eylülde kürtajmı oldun geçmiş olsun..kaç aylıktı bebeğin

bacım bende yeniyim topikte ve gördüğüm herkese yazıyom...dr git tabiki ama bence adetliyken git..çünkü tüm tedavi ve tahliller adetliyken oluyo.

o kasık ağrısı batmalar göğüsde şişkinlik baş ağrısı bendede oluyo son 3-4 aydır reglime bir hafta kala başlıyo ve ardından kırmızılar geliyor.önceleri bende kesin hamileyim dedim ama 3-4 aydır tekrar edince artık takmıyorum..
yum. oluşumu heralde..çünkü bu ay yum 13mm olmuştu

evet arkadaşım boş gebelik nedeniyle olmuştum kürtajı...o zaman ben hemen alıyım randevuyu üzerine ..ya ben dikkat ettiğimden mi hissettim bilmiyorum önceleri anlamazdım bile regl olurdum o gün ağrırdı karnım..sadece bir gün karın ağrısı çekerdim ...bende artık takmıcam bi doktora gidiyim bakalım ...bu seferde kontrollü olsun ...hayal kırıklığına uğramak ne kdar kötü bir şey bugun içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor yemek bile yiyemedim işyerindeyim hiçbir işimi yapamadım darmadağınım:KK14::KK14::KK14::KK14:

ben geldimmmm :) giremedim ne zamandırrr :) benim de adet bitti çalışmalar başlasın :KK53::KK53::KK53::KK53: ama nedense bu ay çok rahat hissediorum kendimi..geçen ay olduğu gibi stres yapmıorum inşallah hayırlısı olur bu ayyy :KK16: hepiciğimizin göbüşü bebişlerle dolar :KK16::KK16:

amin inşallah..karar verdim bende artık yapmıcam stres filann...inşalah hayırlı sonuçlar olur...

evet arkadaşım boş gebelik nedeniyle olmuştum kürtajı...o zaman ben hemen alıyım randevuyu üzerine ..ya ben dikkat ettiğimden mi hissettim bilmiyorum önceleri anlamazdım bile regl olurdum o gün ağrırdı karnım..sadece bir gün karın ağrısı çekerdim ...bende artık takmıcam bi doktora gidiyim bakalım ...bu seferde kontrollü olsun ...hayal kırıklığına uğramak ne kdar kötü bir şey bugun içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor yemek bile yiyemedim işyerindeyim hiçbir işimi yapamadım darmadağınım:KK14::KK14::KK14::KK14:

cnm en doğrusu dr kontrolunde olan hamilelik..hem hamile olmasan bile durumunu biliyosun..
ben nisanda gittim dr.adetliyken gel demişdi 5 ay boyuncada her gittimde adetimin ya birinci günü yada 3. günü gel dedi.
yum takibi yaptı klomen+çatlatma iğnesi vurdu olmadı son olarakta rahim filmi çek belki tüplerin tıkalıdır dedi
ondada bişe çıkmadı ama şimdi düşünüyorum eğer evde tursaydım 5-6 ay kafayı yerdim
dr gidince en azından kafan rahat.:KK51::KK51::KK51:

ayyy hadi inşallah bir sıkıntı olmadan atlatırsın.dr haberini bekliyoruuuuz.
bu arada topik ile ilgili fikrine katılıyorum.
tarantulacıgııııım yetebildiğin kadarıyla seni seviyoruuuuz biiiiiiiz.

inşallah canım..dr dan yeni geldim...alttan muayene etmek istemedi karnımın üstünden baktı göremedi kan testi istedi kan testini yaptırdıktan sonra ben kanama durumunu söleyince alttan bakalım o zmn dedi ve kese gözlemlendi çok şükür...dış gebelik falan değil Allah'ıma şükürler olsun...haftaya gel kalp atışlarına bakarız dedi...kanama da göremedi şu an...ama olursa haftayı bekleme hemen gel dedi...
Canım herkesin özel mesaj hakkı olmuyomuş, çoğu kişi benden alıntı bile yapmıyo, bilemiyorum canım zaten artık öyle yaparım eğer devralan biri olmazsa, özel mesajlara bakarım, gözüme çarpan olursa ekler çıkarırım, onun haricinde bişey yapamıyorum zaten.

Haber ver tatlım doktordan sonra, hayırlı haberle gel inşallah
canım mesaj atabilen kişiler ulaşsın sana benim hakkım doldu mu acaba atabiliomuyum denemek lazım...atabilen bi kaç kişi sorumlu olsun derim ama yinede sen nasıl istersen...biz halimizden memnunuz yeterki burda ol :)

benim durum şimdilik yolunda istirahat etmek biraz dikkat etmek gerekiyor...ama en azından rahim içinde yerleşmiş olduğunu gördüm mutlu oldum...kalp atışınıda duyarsam Allah'ın izniyle..inşallah...
siz bana cevap yazmayın zaten çok üzüldüm çok...neyse zaten gerek kalmadı az önce regl oldum buda bana ders oldu birdaha üzerine düşmeyeceğim :KK43:((((((((((((((((((:-)43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ama çok bekledim bi Allahın kulu yazmıyoki bari bi ki saat olsa heveslenirdim :KK43:(( regl bitince giderim artık doktora hayırlısı...
aşk olsun ben yazdım sana herhalde gözünden kaçtı...üzülme İnşallah önümüzdeki ay verirsin müjdeyi...

aminnnnnn
benim adetim cmartesi bitti dörtgün iyice denedim
dörtgünde bekliyecem tam 14.15.16. günlerde başlıyacam..
benim yum 13mm olduğu için belki çatlar umuduyla denedim dörtgünü
rabbim emeğimizi boşa çıkartmasın
göndersin mucizesini

cnm en doğrusu dr kontrolunde olan hamilelik..hem hamile olmasan bile durumunu biliyosun..
ben nisanda gittim dr.adetliyken gel demişdi 5 ay boyuncada her gittimde adetimin ya birinci günü yada 3. günü gel dedi.
yum takibi yaptı klomen+çatlatma iğnesi vurdu olmadı son olarakta rahim filmi çek belki tüplerin tıkalıdır dedi
ondada bişe çıkmadı ama şimdi düşünüyorum eğer evde tursaydım 5-6 ay kafayı yerdim
dr gidince en azından kafan rahat.:KK51::KK51::KK51:

çok haklısın canım ben cumaya alıyım randevuyu o zaman ...nisandan beri uğraşıyorsunuz sanırım Allah tez vakitte nasip etsin inşallah bizimde temmuzda başladık hemen oldu ama sonu hüsran tabi...şimdi durumumuz ne bilmiyorum..bu ay vasat umarım bidahakine tutar en iyisi stres yapmamak.....

inşallah canım..dr dan yeni geldim...alttan muayene etmek istemedi karnımın üstünden baktı göremedi kan testi istedi kan testini yaptırdıktan sonra ben kanama durumunu söleyince alttan bakalım o zmn dedi ve kese gözlemlendi çok şükür...dış gebelik falan değil Allah'ıma şükürler olsun...haftaya gel kalp atışlarına bakarız dedi...kanama da göremedi şu an...ama olursa haftayı bekleme hemen gel dedi...

canım mesaj atabilen kişiler ulaşsın sana benim hakkım doldu mu acaba atabiliomuyum denemek lazım...atabilen bi kaç kişi sorumlu olsun derim ama yinede sen nasıl istersen...biz halimizden memnunuz yeterki burda ol :)

benim durum şimdilik yolunda istirahat etmek biraz dikkat etmek gerekiyor...ama en azından rahim içinde yerleşmiş olduğunu gördüm mutlu oldum...kalp atışınıda duyarsam Allah'ın izniyle..inşallah...

aşk olsun ben yazdım sana herhalde gözünden kaçtı...üzülme İnşallah önümüzdeki ay verirsin müjdeyi...

seninkini sonradan gördüm gerçekten çok teşekkür ederim ...inşallah bakalım kısmett arkadaşım ...

çok haklısın canım ben cumaya alıyım randevuyu o zaman ...nisandan beri uğraşıyorsunuz sanırım Allah tez vakitte nasip etsin inşallah bizimde temmuzda başladık hemen oldu ama sonu hüsran tabi...şimdi durumumuz ne bilmiyorum..bu ay vasat umarım bidahakine tutar en iyisi stres yapmamak.....

ben aslında aralık 2011 de başladım çalışmalara nisan 2012 de hamile oldum ama temmuz2012 de kalbi durdupu için kürtajla alındı
oniki hafatlık bebeğimi
sonra dr 6 ay bekle dedi..bekledşk kasım 2012 de gene başladık çalışmaya olmadı olmadı olmadı kafayı yecektim
nisan 2013 de dr gittim gidiş o gidiş
fatihin dediği gibi o şeh-ri istanbulki ya ben onu alacam yada o beni..
bende diyomki o bebişi paşa ya bana gelecek yada ben tüpbebekle koyacam yerine

hosgeldin tekraaaaaaar:)))
ay amin inşallllllllah bu ay hayırlısıysa versin rabbim.

ohhhhh iyi bari.
gözün aydın:) :KK1:
eee şimdi bu bir hafta boyuncada içinde kalp atışı düşüncesini taşıyacaksın.
Allah herkese nasip etsin bu hisleri.

Son düzenleme:
Uzuyor hemde nasil kendisine kalsa dunyanin en iyi kocasi aslinda iyi birisi ama cok dusuncesiz tas kalpli bayaa uzak biyerdeyim canim nerde oldugumu belli etmek istemiyorum malum biri cikar tanidik burdan diye biliyosun bizim turk milleti bayilir acitasyona dedikoduya zaten burdaki turkler hele daha bi garip evrim mi gecirmisler ne tam o konuda usta olmuslar ama ozelden yazabilirim istersen

yaz tatlim ya üzülüyorum ben sana :KK43::KK43:

Kızlar malesef 2 çocuklu bir kadın olarak topiğe artık zaman ayıramıyorum, malum işler güçler, çocuklar, ev, aile vs derken zaman kalmıyo, herkesi takip edemiyorum. Sık sık bakamıyorum.

Eğer listeyi benden devralmak isteyen varsa ben özelden listenin kodunu göndereyim, sizde bir mesajınıza yapıştırın, o sayfa numarasını not edersiniz biyere, birilerini eklemek istediğinizde o sayfaya dönüp, mesaj düzenleme seçeneğinden eklemenizi yapıp kaydedersiniz.

Yada listesiz olarak devam da edebilirsiniz ama ben gerçekten hele ki şu liste olayından dolayı topicte sorulan soruları, yapılan yorumları bile okuyamıyorum.

İsteyen varsa eğer, ya benden alıntı yaparak bu mesajımı cevaplasın yada bana özel mesaj göndersin lütfen

Hatta şöyle de yapabiliriz, zamanım bol ben ilgilenebilirim diyen bi arkadaşımız bir topic açsın, ben listenin kodunu ekleyeyim mesaj olarak, topiği açan arkadaş alsın kopyalasın, topiğin de listenin de sahibi olsun, bu topiğin sonuna yeni topiğin linkini koyalım, buradan devam ediyoruz diyelim. Ne dersiniz. Var mı isteyen

ben yapayım mı şekerim?

Sen gel kendini atma tarantula topigi devretmek istiyormus benim aklima sen ve hepnasip geldi direk bu isi guzel yaparsiniz zaten cogu kisiyide taniyorsun vaktin varsa eger sen devral.Bu arada hepnasipe noldu niye ortalikta yok enson dusuk yapmis diye okumustum.Neyse seninde yasindan dolayi yakindigini duydum varya hic bu isler ne yasa bakiyor ne de baska birseye illahi beklicez iste benim teyzem 8 sene bekledi sebebsiz yere erken evlendide noldu o sanki 30 yasinda anne oldu.Kayinvalidemin arkadasi var kadinin cocuklari kazik kadar oldu belki 45 yaslarinda hamile suan.Allah bize bu sinavi uygun gormus bizde beklicez canim napak caremiz yok en guzel yasindasin.Benim iki kuzenim ikside kardes artik 40 yasini gectiler belki halen evli degiller ve istemiyolarda hayatlarini yasamak istiyorlarmis.Erken evleniyonda noluyo sanki koca kayinvalide kahri cekiyosun bu seferde gencligimi yasayamadim erkenden cocuk oldu omrum gecti diyo insanlar.Oyle dusunme uzme bizi seviliyorsun:KK16:

hepnasipin misafirleri var giremez o.benim vaktim bol valla ben ilgilenebilirim şimdilik.ya yaşşöyle önemli sabır bitiyor onun peşinde koşman gereken zamanlarda yaşlanıyorsun.köşeme çekileyim diyeceksin belki ama o ilgi isteyecek.aman boşver.seninde dediğin gibi rabbim ne hayırlıysa onu versin artık.bende seni seviyorum :KK54::KK54:

Son düzenleme:
X