Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adetim 4 gün gecikti sabah test yaptım sonrasında adet oldum çok dikkatli bakmadım teste sonra bakınca silik çizgiyi gördüm sizce kimyasal mı ?

kızlar benim bugun inanılmaz belim ağırıyor ya... sabah kalktığımdan beri.. normal mi sizce bu agrılar? yoksa acaba yaptığım test yanlıştı da adet mi olacağım??

kızlar benim bugun inanılmaz belim ağırıyor ya... sabah kalktığımdan beri.. normal mi sizce bu agrılar? yoksa acaba yaptığım test yanlıştı da adet mi olacağım??
Sen daha önce test yapmış mıydın pozitif mi çıkmıştı canım ? Benim de bugün yarın olmam gerekiyor , erken yapmak istemiyorum sonra üzülüyorum geçen ay öyle oldu , ama kızıma hamileliğimi 4-5 gün geçmişti öyle test yapıp öğrenmiştim , en iyisi geçmesini bekle tabi adetlerin düzenliyse

Bende de bel ağrısı var , ama her adetten önce olan şişkinlik YOk, göğüs şişmesi YOk , bilemiyorum bu ay tuhaf adetimin üçüncü gününe randevu alacağım bir kadın doğumcudan hormonlarıma baktırsam iyi olacak sanırım .

yok canim yapmadim bugunnpazar bat en son 15 i onu bekleyecem.. ayy insAllah kormizilar gelmez.. sen öyle deyince heyecan yaptim acikcasi acaba mi diyorum suan
Inşallah canım Rabbim gönlüne göre versin nasip etsin nedense hamile olduğunu düşünüyorum heveslendirmek gibi olmasın hakkını helal et

evet canım cuma günü test yapmıstım pozitif çıkmıştı... bat 17 mayıs bu arada... zaten kan tahlili falan vermedim ben adet tarihi gecsin oyle baktıracagım demiştim... hayırlısı artık..

Ayy canım ya sen istiyorsun rabbim gönlüne göre versin hakkınızda hayırlısı olsun inş güzel haberini bekliyoruz ozaman
Amin canım Allah herkese nasip etsin istiyorum aslında ama bilemedim duyguları ayırt edemiyorum anlamadım bakalım ne çıkacak

Merhaba ayni olayi ben de ilk gebeligimde yasamistim ilk testim pozitif cikmisti inanamayip iki saat snra tekrr yapmistim ama bunkez cikmamisti fakat ertesi gun o da belirginlesmisti insaallah hamilesindir yarin sabah tekrarla bence
bu testi yaptığınızda adetiniz geçmiş miydi?

bu testi yaptığınızda adetiniz geçmiş miydi?
Bana gore gecikmisti ama doktor gec dollenme oldugunu soylemisti yani doktora gore ogrendigimde hamileligin 22 ya da 23.gunu ogrenmisim o yuzden kesin bisey diyemiyorum benim bir bucuk ayi bulmustu test yaptigimda fakat gec yumurtlama ve dollenme oldugundan hcg 3.haftalik degerde cikiyordu gelisimi de oyle surmustu

anladim.. ya ben garip oldum cuma günü yaptim testi okula gidecegim icin 5 dk bekledim baktim yok kutusununnicine koydum okuldan gelince nedense tekrar bakma gereksiniminde bulundum cift cizgiyi gorunce de amaaaan dedim kac saat geçti test yanlis ben kendimi direk diger aya ayarlamaya basladim.. ama simdi diyorum acaba var mi??? neyse zaten 1 2 gun daha bekleyecem kirmizilar gelmezse tekrar yaparim test artik.. hayirlisi olsun insAllah yaa

Kizlar beklenen bat günüm geldi...
Aşırı şişim
Mutsuzum gerginim asiri uykum var
Kasiklarim agriyor ama adet gibi degil
Ama iste 5 gün onceki testim negatifti o nedenl umutlanmiyorum

Kizlar beklenen bat günüm geldi...
Aşırı şişim
Mutsuzum gerginim asiri uykum var
Kasiklarim agriyor ama adet gibi degil
Ama iste 5 gün onceki testim negatifti o nedenl umutlanmiyorum
benim de bat günüm bugün. Ama şöyle bişey var. ben her zaman 28 günde adet olmam, bazen 30 olur bazen 32..
ben de şişlik yok.

gebeliğin 22. günü idrarda hemen çıkar diye düşünürdüm ben olsam. benim şuan tahmini 15. gün.. 13. günde yaptım, olsaydı çıkardı diyorum, adet olmayı bekliyorum.

Ben de öyle öğrendim gebeliğimi.. bi gün önceden yapmıştım bişey göremeyince koydum kenara.. ertesi gün bi baktım şok.. incecik belirmiş sonra bi tane daha yaptım onda da çıkınca kan verdim. Bence sen de tekrar dene neden olmasın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…