Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 3 gündür sabaha karşı termal çorap giymeme rağmen ayaklarım aşırı üşüyor, buz gibi. Ne yapsam ısınmıyor bu durumu yaşamış olanlar var mı? Ne yapmam lazım
Canım benimde adet günün 15 16 su gibi özellikle bu gece bende senin gibi çok üşüdüm ısınamadım .sanki adet olacam ama ben kasıklarımda karın altında yoğunluk var.hatta erken olup bugün bile olabilirim.bir umut ta yok değil hani ama çokta ümitlenmrk istemiyorum.sonra çok ağlıyorum

2 si ve 6 su aralığındamıydı yumurtlaman sanki biraz geç gibi geldi eğer öyleyse adetin biraz daha geç olabilir (yumurtlama adet görme arası 14-15 gün ya )
İnşallah öyledir canım biraz daha bekle olması testi yenile.o da olmadı kan ver .inanki burdaki herkesin hayırlı bir şekilde hamile kalmasını çok istiyorum.birbirimizi bilmesek te gönül bağı oluşuyor

Canım çoooook geçmiş olsun bence daha iyi bir doktor bul kendine ona görün derim.. Rabbim şifasını versin kucağını bebeklerle doldursun inşAllah
Amin inşallah çok sagolasın özelde bir doktor var oraya görüneyim diyorum bakalım. Burda imkanlar biraz az da

2 si ve 6 su aralığındamıydı yumurtlaman sanki biraz geç gibi geldi eğer öyleyse adetin biraz daha geç olabilir (yumurtlama adet görme arası 14-15 gün ya )
Canım yumurtlamayı ben açıkçası takip etmiyorum denk gelirse çünkü biz bebek beklemiyoruz zaten eşim kendisi korunuyor (gericekilme) o yüzden sadece şüpheye düştüm

Dun sabah yapmıştım adetime 1 gün varken yani negatif çıktı. Birde ilişki 2ve6sinda olduğu için daha çok erken değil mi adetim geçse bile çıkmaz diye düşünüyorum :-/
Olabilir geç döllenmeyse de çıkmamış olabilir. Bekle birkaç gün tekrar dene umarım gönlüne göre olur

Çok ümitlenme kafana da hiç takma.. ben öyle yaptım hatta hiç beklemiyordum regl olacam diye tüm ümitlerim yitikti.. kendimi ramazan sonrasına hazırlıyordum ama işte beklenmedik anda olabiliyor demek.. inşAllah gönlüne göre tez zamanda olur

Canım pazartesi sanırım 10.gün olacak yumurtanın boyutuna bakar sanırım çatlamasına henüz birkaç gün vardır bana dr um şöyle demişti aynen senin gibi geçen pztesi benimde 10. Günümdü yumurtam 15mm i geçmiş , 2 -3 güne çatlar cuma gel bakalım , yumurta çatlamış ise onun emarelerini görürüz demişti gittiğimde 22 mm i geçmişti , artık çatlamış ve büzülmeye başlamış olmalıydı , kendi haline çatlamıycak olabilir hormonlarına bakalım duruma göre çatlatma iğnesi yapabiliriz demişti yani demem o ki ilaç kullanmasan da yumurtanın durumuna göre çatlatma iğnesi yapılabiliyor demekki ve dr lar yumurta takibi ile bunu anlayabiliyorlar umarım sorunu karşılayan bir cevap vermişimdir:)))

Hayırlısı inşallah canım.

Ay kızlar lütfen bana cevap verin. Bugün bat günüm. Dun test yapmıştım çubuk testlerden tek çizgi çıkmıştı bende peçeteye sarıp kaldırmıştım. Bugün de bi bakayım dedim bir baktım ben şok elim ayağım titredi ya ikinci çizgi silik ama gözüküyor belli oluyor. Başına böyle birşey gelen var mı resim nerden yükleyeceğim yapamadim

testlerin kullanma kılavuzunda yazar, yarım saatten sonraki sonuçları dikkate almayın diye. bugün benim de bat günüm ama yapmadım test. siz yine yeni bir testte tekrarlayın. hemen çıkmayabilir zaten idrarda.

Ama
testlerin kullanma kılavuzunda yazar, yarım saatten sonraki sonuçları dikkate almayın diye. bugün benim de bat günüm ama yapmadım test. siz yine yeni bir testte tekrarlayın. hemen çıkmayabilir zaten idrarda.
Böyle sonradan bütün yaptığımız testler çift çizgi olmuyor o yüzden kafam karıştı:-/

İstersen bi kan ver. O zaman anlarsın net sonucu. İnşallah hamilesindir
Ay hiç beklemediğimiz birşey di ben sadece şüpheye düşmüştüm o yüzden çok değişik oldum. Çok teşekkür ederim Allah isteyen dileyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba araniza yeni katildim benim de bat 27 mayis insaallah bu ay hamile kalabiliriz. Ben de bu ay ilk kez ovu. testi kullanmaya basladim bakalim kismet olacak mi. Gectigimiz eylulde 7 haftalikken minigimi kaybettim son bir kac aydir cok istiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Merhaba ayni olayi ben de ilk gebeligimde yasamistim ilk testim pozitif cikmisti inanamayip iki saat snra tekrr yapmistim ama bunkez cikmamisti fakat ertesi gun o da belirginlesmisti insaallah hamilesindir yarin sabah tekrarla bence

Ay canım mesajına nasıl heyecanlandım bilemezsin ama çok korkuyorum nedense daha erken diye düşünüyorduk içimi korku sardı eşim ya istemezse diye
Merhaba ayni olayi ben de ilk gebeligimde yasamistim ilk testim pozitif cikmisti inanamayip iki saat snra tekrr yapmistim ama bunkez cikmamisti fakat ertesi gun o da belirginlesmisti insaallah hamilesindir yarin sabah tekrarla bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…