Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canım mesajına nasıl heyecanlandım bilemezsin ama çok korkuyorum nedense daha erken diye düşünüyorduk içimi korku sardı eşim ya istemezse diye
Ister neden istemesin kendi bebisi olacak sonucta sen icini ferah tut. Test icin evet 20dk snra gecersiz yaziyor prospektuslerinde fakat benim gebeligimde ertesi gun cikmisti hatta ben o yuzden yaptigim testleri yine de atmam belki ertesi gun belirginlesir diye :) ama sen yine de yarin sabah ilk tuvaletinde tekrarla bellinki cok erken gun gectikce daha belirgin cikar testlerde

Ister neden istemesin kendi bebisi olacak sonucta sen icini ferah tut. Test icin evet 20dk snra gecersiz yaziyor prospektuslerinde fakat benim gebeligimde ertesi gun cikmisti hatta ben o yuzden yaptigim testleri yine de atmam belki ertesi gun belirginlesir diye :) ama sen yine de yarin sabah ilk tuvaletinde tekrarla bellinki cok erken gun gectikce daha belirgin cikar testlerde
Canim cok sagol ilgin cevapların için Allah razı olsun inşallah sonucu mutlaka ilk sizinle paylaşıcam :emir_bebek::KK200:

En azından şimdiye kadar yaptıklarımda hiç olmadı :işsiz::emir_bebek:

bende cuma günü ise gitmeden once yapmistim bata 4 gun varken 5 dk bekledim cikmadi okuldanngelince bi bakayim dedim cift cizgi olmuştu amaaaan dedim bir suru vakit gecti doye dusundum de.. hepsinde bekleyince cikar diye dusunuyorsum ysrim saatten sonrasina pek inanmayin diyorlar ya..

bende cuma günü ise gitmeden once yapmistim bata 4 gun varken 5 dk bekledim cikmadi okuldanngelince bi bakayim dedim cift cizgi olmuştu amaaaan dedim bir suru vakit gecti doye dusundum de.. hepsinde bekleyince cikar diye dusunuyorsum ysrim saatten sonrasina pek inanmayin diyorlar ya..
Bilemedim ki şimdi sen bir daha yaptın mı test bat geçti mi

Canım benimde adet günün 15 16 su gibi özellikle bu gece bende senin gibi çok üşüdüm ısınamadım .sanki adet olacam ama ben kasıklarımda karın altında yoğunluk var.hatta erken olup bugün bile olabilirim.bir umut ta yok değil hani ama çokta ümitlenmrk istemiyorum.sonra çok ağlıyorum

okuyunca diyorum Allah Allah bende dun gece o kadar usudum ki polar pijamalarla yattim boyle isinamadim sonra dedim hamileyken isi artar usumezsin geliyor kirmizilar dedim

ayy bende suan cok heyecanlandim.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin insAllah

Canım pazartesi sanırım 10.gün olacak yumurtanın boyutuna bakar sanırım çatlamasına henüz birkaç gün vardır bana dr um şöyle demişti aynen senin gibi geçen pztesi benimde 10. Günümdü yumurtam 15mm i geçmiş , 2 -3 güne çatlar cuma gel bakalım , yumurta çatlamış ise onun emarelerini görürüz demişti gittiğimde 22 mm i geçmişti , artık çatlamış ve büzülmeye başlamış olmalıydı , kendi haline çatlamıycak olabilir hormonlarına bakalım duruma göre çatlatma iğnesi yapabiliriz demişti yani demem o ki ilaç kullanmasan da yumurtanın durumuna göre çatlatma iğnesi yapılabiliyor demekki ve dr lar yumurta takibi ile bunu anlayabiliyorlar umarım sorunu karşılayan bir cevap vermişimdir:)))
Canim okudum da benim de öyle tesadüfen gittiğimde doktor 24 mm yumurta gördü okudum ben baya da 24 mm biraz büyük sanırım pek umudum yok :KK43: o gün çatlatma iğnesi verdi 24 saat sonra ilişki dedi biz de yaptık bakalım öyle iste :KK43: ztn umudum da Yok göğüslerim çok ağrıyor adet öncesi ağrır mutlaka dün 10. Günümdu test yaptım negatif :KK43: ztn dediğim gibi 24 mm yumurta çok büyük öyle iste hayırlısı olsun

Canim okudum da benim de öyle tesadüfen gittiğimde doktor 24 mm yumurta gördü okudum ben baya da 24 mm biraz büyük sanırım pek umudum yok :KK43: o gün çatlatma iğnesi verdi 24 saat sonra ilişki dedi biz de yaptık bakalım öyle iste :KK43: ztn umudum da Yok göğüslerim çok ağrıyor adet öncesi ağrır mutlaka dün 10. Günümdu test yaptım negatif :KK43: ztn dediğim gibi 24 mm yumurta çok büyük öyle iste hayırlısı olsun
Öyle düşünme bu işlerin tamamen Allah’ın mucizesi olduğunu öyle çok da bizim zannettiğimiz gibi bilimselaçıklamaları olmadığını buradaki yorumları okudukça daha iyi anladım lütfen negatif hiç düşünme ve çatlatma iğnesinden sonra anca 15 günd çıkar idrarda birkaç gün daha beke derim

Öyle düşünme bu işlerin tamamen Allah’ın mucizesi olduğunu öyle çok da bizim zannettiğimiz gibi bilimselaçıklamaları olmadığını buradaki yorumları okudukça daha iyi anladım lütfen negatif hiç düşünme ve çatlatma iğnesinden sonra anca 15 günd çıkar idrarda birkaç gün daha beke derim
Evet canim haklısın ama olmadıkça insan daha da umutsuzluğa kapılıyor rahim geride benim biraz doktor o da geciktirir dedi :KK43:

X