Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kafaya takma ya daha çok erken..ben ilk ay olsun olsun diye gerildim negatif çıkınca kahroldum. Sonra dedim ki aman olmasın yaza tatile giderim gezerim dedim bu ay oldu Yani kafayı boşaltırsan oluyor, stres çok etkiliyor.
Onu ben de bir gün becerebilecek miyim acaba :) Ramazan’da denemeyeceğim o kesin. Korunmayacağım ama özellikle bi takip vs yapmayacağım.Temmuzda da memlekete git gel belki Ağustos’a sarkar o yüzden düşünmüyorum bu ay olmazsa umudumu Ağustos’a saklayacağım.Yine de içten içe düşünüyorum. Folik asit kullanmaya başladım dün en azından Ağustos’a o şekilde hazırlık yapayım

Aşılama yapıldıktan sonra en erken kaçıncı günde test yaptırabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir misiniz? Bir yanım sakin ol 17'sini bekle diyor bir yanım heyecanla sonucu görmek istiyor. İşin en zor yanı beklemek..

Ahh siz de benim gibisiniz.. umutlar temmuz ağustosa artık.. üzülmem sanıyodum ama niyeyse bu ay çok dokundu gerçekten bahardan mıdır nedir

Ben unutsam çevre unutturmuyor gülüm

Ahh siz de benim gibisiniz.. umutlar temmuz ağustosa artık.. üzülmem sanıyodum ama niyeyse bu ay çok dokundu gerçekten bahardan mıdır nedir
Umutlanıyoruz ve hayal kırıklığına uğruyoruz ben her adet olduğumda yeter denemeyeceğim diyorum sonra yine ümitleniyorum kötün oluyorum

Umutlanıyoruz ve hayal kırıklığına uğruyoruz ben her adet olduğumda yeter denemeyeceğim diyorum sonra yine ümitleniyorum kötün oluyorum
Ne yapsak ki böyle gebe kalınsa bile bebeğe zararı olmayacak kafa rahatlatma ilacı falan mı kullansak

canım ben temmuz ayında yaptırmıştım çatlatma iğnesi vuruluyoruz ya onun etkisi 10 gün boyunca teste pozitif etkisi gösteriyor sahte pozitiflik yani etkisi 10 günden sonra geçer
en erken 12. gün öğrenirsin arkadaşım kesin sonucu kan testi verir

kuzum ben çevreyı taksaydım şimdiye kadar intiharın eşiğindeydim.bırak konusur konuşur susarlar .millet kı zaten her türlü ufacık şeylerde bile konusurlar. kafanı takma emin ol istemeden kendıne baskı yapıyorsun be guzelım .Yapma söylenen herseye karsı dık ol .Fırsat verme senı üzmelerıne .

sana şöyle söyleyim arkadaşım o çevre sen ilk çocuğunu doğur biraz ele avuca gelsin aaa tekte mi kalacaksın tek çocuk hiç çocuk aaa sende ne kadar rahatına düşkün çıktın üşengeç gelin tarzında hep diyecekler oysa kimin ne yaşadığını kimse bilmiyor kadın milleti birbirimizin en azılı düşmanıyız

Öyle mi oluyormuş bunu ilk kez duyuyorum peki onun dışında farklı olmuyor değil mi inşallah olmuyordur ben hep 14 güne göre ayarlıyordum :)
canım bilimsel bir makalede okumustum. ama derlerki adet bitimi gün aşırı çalışmaya baslayıp ovlasyon dönemi bittikten sonra bile bir iki gün daha devam etmek lazım mıs

bende aynı uygulamayı kullanıyorum program 14 gün e ayarlı. bunu ancak yaptıgın ovu testiyle program uyustugunda anlarsın. canım inşallah aama inşallahhhh vardır yaa duamdasın kuzum

kızlar merhaba, ben de yeni üye oldu. son adet tarihim 18 mart, döngüm 38 gün normalde 25 nisanda adet olmam gerekiyordu fakat bugün 16. gün hala adet olmadım ve hiç böyle olmazdı. 2 gün önce test yaptım 0,129 çıktı açıkcası ümidim yok bu saatten sonra ama çevremde 20. gün hamile olduğunu öğrenenler olmuş, sizde de böyle bir durum oldu mu hiç

hemşom doktora gittim tekrar kan testi istedi rahim duvarın gebelik çok uygun şekilde kalın dedi ve güldü kantesti sonucu için ben arayacam seni dedi rahim duvarı kalınlığı ne oluyor
canım gebe kalınması için rahim kalınlığının en az 7,5 mm olması gerek
ince rahim kalınlığı ile gebe kalınmaz ve tutunma olunmaz istenilen kalınlıkta değil ise düşük yapar kadınlar senin adına sevindim arkadaşım gözün aydın hep böyle güzel haberler al inşallah

bende aynı uygulamayı kullanıyorum program 14 gün e ayarlı. bunu ancak yaptıgın ovu testiyle program uyustugunda anlarsın. canım inşallah aama inşallahhhh vardır yaa duamdasın kuzum
aynen şekilde sende dualarımdasın bir tanem. bakalım nasip göreceğiz yakında bebişler geldimi gelmedimi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…