Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay hergunu hatta bazı gunler iki defa, soğan kürü eşimde keçi boynuzu yedi....... Rabbim buyuk ... Verecek mücizemi....

doktora gittin mi peki canim??? herseyin bir zamani var insAllah hayirli zamanda hayirli bir evlat nasip etsin Rabbim

Merhaba kızlar. Ben yumurtlama dönemindeyim şu günlerde. Geçen adet bitiminden beri de bebek istiyoruz. Bugün ara ara sağ ve sol kasıkta batma tarzı ağrılarım oluyor. Yumurtlama döneminde normal midir?

evet canim normal.. benim gecen ay yumurtlama doneminde leke bile geldi ama agrim asiri derecedeydi

Gitiim canim sıkıntı yok dedi eşim gitmedi ama bi kaç aya oda gider

stresin kesinlikle olumsuz etkisi var canim cok zor biliyorum ama akisina birakmak ve rahat olmak sart aslinda.. Rabbim hayiisini nasip etsin insAllah..

Canım 1 senedir öyle istiyoruz olmuyor . Bir kere çift çizgiyi görebilseydim. Bir kere kalabilseydim

Her zaman dualari tam ve eksiksiz yapin derler.. Rabbim kimseyi ne evladiyla ne de evlatsizlikla sinasin.. beklemek cok zor bir süreç evet.. ama her zaman hayırlısını istemek lazim.

Olan stres yapinca da oluyor
Olmayanin olmuyor bence alakasi yok
Olmayinca olmuyor naparsan yap

ben kendime göre öyle oldu diyeyim o zaman.. ilk gebeligimde sadece regl gunlerimi hesapladim, hoc bir beklentim yoktu amaaan olursa olur olmazsa olmaz modundaydim ve hemen hamile kaldim.. ama simdi kac aydir denemedigim sey kalmadi ama olmuyor asiri derecede dusunuyorum çünkü kendimi cok fazla dinliyorum buda beni olumsuz etkiliyor.. ki doktorumda stresten uzak dur dedi o da nasil olacak bilmiyorum

Ben de oyleyim ama yani stres tek kaynak olmasi saçma geliyor bana ugras ugras ugraş olmasin niye düsünüyorsun ee istiyoruz düsünüyoruz normal sonucta bu haksizlik bence

Kızlar bir sorum var, yerleşme olurken adet sancısı gibi ama daha hafif şekilde sancı olur mu ?

Ben de 8 ay kadar önce kimyasal gebelik oldu adetim 1 hafta geciktikten sonra pembe bir akıntı geldi yerleşme kanamasiydi tabi test yaptım pozitif çiktı ertesi gün dra gittim ama malesef olmadı hâlâ bekliyorum

Canım b12 ne baktırıp öyle alsaydın keşke. Benim b12 im yüksek çıktı, üst değeri birazcık aşmış o yüzden doktor özellikle içinde b12 olmayan folik asit al dedi

Baktırmadım ama bilmiyorum zararı olur mu en son yüksek değildi ama düşükte değildi sanırım doktor bişey dememişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…