Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ben dayanamadım testi yaptım ilk çizgi kırmızı 2. çizgi açık pembe çıktı silik gibi.. bu test geçersiz mi olmuş oluyor şimdi başına böyle bir şey gelen var mı ??
canım ikinci çizgi silikse gebesin şimdi testini gördüm bence bebiş gelmiş arkadaşım adete ne kadar var

Yani ne bileyim küsse her ay regl olmam sanırım. Sonuçta kendini hazırlıyor gebeliğe ama döllenme olmayınca adet oluyoruz :)

benim de düzenli çok şükür :) aslında en mantıklısı gecikmesini beklemek :) amin inşallah isteyen herkese nasip olsun inşallah..

Ay valla öyle, böyle baya silik ama var. Bence en yakın sürede kan testi yaptır canım. Genelde silik çıkanların kan testi olumlu oluyor :)
inşallah inşallah baya silik olunca ben test bozuk diye düşündüm yarın hemen gidip kan vereyim en iyisi kafam rahat olsun çok gerildim çünkü şu an salak gibi oldum

inşallah inşallah baya silik olunca ben test bozuk diye düşündüm yarın hemen gidip kan vereyim en iyisi kafam rahat olsun çok gerildim çünkü şu an salak gibi oldum
nasıl bir mutluluk bu maşallah canım :) bence de kan ver ki netleşsin. Yoksa adetinin gecikmesini beklersen kurar da kurarsın, kendimden biliyorum.

orda negatif derse daha büyük gerilim olmaz mı sanki 4 gün daha bekleyeyim 1 gün bile oynamaz benim adetim gelmezse hemen giderim
Şu sebebple dedim, önce kana sonra idrara geçiyor ya gebelik hormonu, burda silik çıktıysa, kanda görülebilir seviyededir zaten :) Ama sen bilirsin canım, karar senin :))

belirti var mıydı cnm
yumurtlama gününde normalde hafif bir ağrım olurdu bu sefer kramp şeklinde ara ara ağrım oluyordu hala da devam ediyor bu batmalar o yüzden şüphelenip test almıştım zaten bunun dışında bir belirti olmadı henüz

kızlar bu hamilelik belirtileri adete 1 hafta varken ortaya çıkar mı? gögüslerimde ağrı var, baş dönmesi var... var da var yani..

kızlar bu hamilelik belirtileri adete 1 hafta varken ortaya çıkar mı? gögüslerimde ağrı var, baş dönmesi var... var da var yani..
normalde ilişkiden 10 gün sonra yerleşiyormuş yani adete 1 hafta varken yerleşmiş oluyor, belirti olabilir hormon yükselmeye başlayınca.

Bizim de 4.denememiz muhtemelen yine olmadı ben de bir doktora görünceğim ardından da eşimi götüreceğim bakalım :)) gerçi ben bir sorun olduğunu sanmıyorum 6 ay önce yoktu bir sorunum.. çok stresliyim sanırım bu çok etkiliyor.. eşimin birkaç aydır iş durumları sıkıntılıydı vs derken yeni toparladı :)) Bundan sonraki aylarda stresi hayatımdan çıkArmaya çalışıcam ama işe giderken ne mümkün anacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…