Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çoooook zor bir süreç gerçekten ben daha 5. Ayımdayım ve yoruldum. Daha fazla olanlar Eminim daha çok yıpranmıştır. Umarım gelecek aya olur :KK43:

Canım benim 10. yıl olmadı bebeğim sşılama yumurta takibi 2 tüp bebek doğal şifalı bitkiler herşeyi denedik tam 3. tüp bebeğe gideceğim ay hamile kaldım kızım oldu kızım 15 aylıkken kendiliğinden yine hamile kaldım oğlum oldu diyeceğim sakın umutsuzluğa kapılma vakti saati geldi mi oluyor Alkahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah

Kizlar gunaydin bugun batı bir gün geçti gebelik testi yaptım maalesef negatif bu 10.ayimiz biliyorum yillardir bekleyenler var ama yoruldum etrafimda ki herkes hamile esim uzuluyo bu da beni daha cok uzuyo
Benim de bati 3 gun gecti. Adet de olmadim gebelik testi de negatifti 2 gun once. Yumurta takibi yaptirmistim cok umutluydum neden boyle oldu anlamadim :KK43: 2 gun icinde olmazsam doktora gidicem tekrar :KK43:

Benim de bati 3 gun gecti. Adet de olmadim gebelik testi de negatifti 2 gun once. Yumurta takibi yaptirmistim cok umutluydum neden boyle oldu anlamadim :KK43: 2 gun icinde olmazsam doktora gidicem tekrar :KK43:
Klomen kullandin mi yumurtanin catladigindan eminsen 14 gun sonra adet olunuyor genelde

Klomen kullandin mi yumurtanin catladigindan eminsen 14 gun sonra adet olunuyor genelde
Yok hicbir sey kullanmadim. Ultrasonla takip edildi. Tam gununu demedi doktor ama 24unde gittigimde catlamis demisti. 20 22 nisani degerlendirin demisti oncesinde de. Ben 20 21 22sinde falan catladigini dusunuyorum

Yok hicbir sey kullanmadim. Ultrasonla takip edildi. Tam gununu demedi doktor ama 24unde gittigimde catlamis demisti. 20 22 nisani degerlendirin demisti oncesinde de. Ben 20 21 22sinde falan catladigini dusunuyorum
24u diye hesapla bence 14 koy testide o zaman yap belkide erkendir daha cikmamistir

24u diye hesapla bence 14 koy testide o zaman yap belkide erkendir daha cikmamistir
24u dersek bugun 14. Gun ve yarina bat diyebiliriz. Ama bu sefer test yapmadan doktoru aramayi dusunuyorum 1 2 gun daha gectikten sonra. Zaten ben adet olcakmisim gibi ates basmasi gogus hassasiyeti her seyi yasiyorum. Aslinda yumurtlama sonrasi cok umutluydum yumurtlama olan kasigimda dolgunluk hissi bikac gun sonrasinda agriya donusmustu falan ama test negatif cikinca umudum bitti:KK43:

kızlar bir oglum var normal yolla oldu ama çocuğuma kardeş düşünüyoruz bayadır olmuyor ? Bir çok şey okudum ikinci cocugu olmayan anneleri... hatta tüp bebek deneyenler var . İlki normal yolla olup ikinciye hamile kalmamak çok üzücü . Doktora göründüm sıkıntı yok dedi . Var mı benim gibi olan ?? Bu ay değerlendirdik ama umudum hiç yok
Ben varım canım.gerçi benim ilki erken doğum 26 haftalık bebeğin yaşamadi.sonra kızım 2 yıl ardan sonra normal yolla oldu şuan 5 buçuk yaşında.kızına kardeş olsun dedik ocak ta boş gebelikten kürtaj oldum.3 adettir deniyoruz olmuyor.bat 16 mayıs ama hiç ümidim belirtim yok maaalesef

Tatlım spermler 72 saate kadar yaşayabiliyor o yüzden çok düşünme bu kadar ince bir ayrıntıyı 2si sayabilirsin zaten yumurtanın çatladığı anda sperm varsa vücutta döllenme yine olabilir en iyisi gün aşırı devam etmek gibi geliyor bana
Gün aşırı yaptım olmadı maalesef geçen ay o yüzden inanmamaya başladım

Canım benim 10. yıl olmadı bebeğim sşılama yumurta takibi 2 tüp bebek doğal şifalı bitkiler herşeyi denedik tam 3. tüp bebeğe gideceğim ay hamile kaldım kızım oldu kızım 15 aylıkken kendiliğinden yine hamile kaldım oğlum oldu diyeceğim sakın umutsuzluğa kapılma vakti saati geldi mi oluyor Alkahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah
Allah bağışlasın sağlıklı ömürler versin çocuklarına. DEMekki benim zamanı değilmiş haklısın olacağı varsa oluyor işte çok sıkıntıya girip olacak mı olmayacak mı demeye gerek yok

Günaydın bata 2 günüm kaldı.sabah kan verdim belki çıkar diye öğleden sonra alacam sonucu. Hiç ümidim yok ovulasyon testi kullandım ama cıft cizgi çıktıgı zaman eşim gerildiğini ve boşalıp boşalmadığımı hissetmedim dedi eğer olduysada bekleyen spermle olmustur diye düşünüyorum Eğer hamileysem surpriz olacak Rabbim hayırlı zamanda versin hepimize

Ben de 4. Aydayim ve cok uzuluyorum korundugu halde hamile kalanlari gorunce. Evlenir evlenmez hamile kalanlari gorunce :KK43:
Onu ben de anlamıyorum bir arkadasım da beklemediği anda hamile kalsın korunuyordu. Ben de ikinci ayımda hamşle kaldım ve düştü

Günaydın bata 2 günüm kaldı.sabah kan verdim belki çıkar diye öğleden sonra alacam sonucu. Hiç ümidim yok ovulasyon testi kullandım ama cıft cizgi çıktıgı zaman eşim gerildiğini ve boşalıp boşalmadığımı hissetmedim dedi eğer olduysada bekleyen spermle olmustur diye düşünüyorum Eğer hamileysem surpriz olacak Rabbim hayırlı zamanda versin hepimize

hayırlısı olsun canım :anneadayı:

Iyi gunler kac haftalik hamilesiniz acaba.bende hamileyim. doktorum yurtdisinda oldugu icin gidemedim bugun gidicem ilk kez.benimde uykumdan uyandiran kasik agrilarim var.doktorumu arayip bilgilendirdim. normal oldugunu soyledi agrilarin ama ben yinede korkuyorum.igne ve ilaclardan sonra agrilariniz gecti mi acaba
Merhaba canım. Hayırlı olsun öncelikle. :) Malesef gecmedi, gece 2 saat arayla uyandım yine. Her gün kivrandiriyor. bugun kontrolüm vardı. Şimdi çıktım. :) Doktoruma bahsettim. Acilde verdikleri ilaçlar ve iğne düşük önleyici aslında. Çok şükür kanamam falan olmadı. Önlem amaçlı. Ağrıların dayanılmaz olduğundan bahsettim. Ağrı kesici yazdı. Onunla geçecek inşallah. Siz mutlaka görüşün doktorunuza. Ağrılar bebek yerleştiği icin normalmis.

X