Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben sık adet oluyorum ve adet bitiminden hemen sonra yumurtluyorum
Kist yüzünden yumurtlayamıyordum dedinya o yüzden sormuştum. Sen düzenli adet olduğun için farketmiyorsun sanırım kist olduğunu :KK43: iyi ki soğan kürünü denemişsin ben de doktora gittim düşükten sonra iki kez. İkisinde de sağlıklı rahmin ve yumurtalıkların demişti. Ama 5 aydır olmuyor garip :KK43:

Herkese günaydın
Bata 10 gün var deli gibi başım ağrıyor adet olmadan ağrır bir hafta on gün önceden
Yine de allahtan Ümit kesilmez tabiki
Hiç belli olmaz ben düşük yapmadan önce kasık ağrım ve hafif baş dönmesi haricinde herşey adet olacakmışım gibiydi. Adet belirtilerim başladı falan. Ama göğsüm daha hassas olunca ben acaba dedim. Yoksa adete bir gün kala adet olacakmışım gibi hissediyordum

Kist yüzünden yumurtlayamıyordum dedinya o yüzden sormuştum. Sen düzenli adet olduğun için farketmiyorsun sanırım kist olduğunu :KK43: iyi ki soğan kürünü denemişsin ben de doktora gittim düşükten sonra iki kez. İkisinde de sağlıklı rahmin ve yumurtalıkların demişti. Ama 5 aydır olmuyor garip :KK43:
Aynen ama sık adet olduğum için ne zaman yumurtladığimi bilmiyordum bide kist yüzünden yumurta olmuyordu ve ben bunu tahmin etmiştim eşimde söylemiştim hatta ben yumurtlamıyorum diye sonra soğan kürü ve sonuç.Hayırlisı bakalım

Gecmis olsun canim..bu kimyasal gebelik aldigimiz hormonlar yuznden mi oluyor yoksa normalde olan bisey mi.yarin doktora gitcez..nasil bi tedavi izleyecgm blmiyrm ..klomen yada asilama yada tup..
Ayrıca kimyasal gebelikle ilgili hiçbir bilgim yok ama ondan sonra hemen hamile kalınıyor demişti dr um fakat ben 8 ayďır bekliyorum:işsiz::KK42:yaşım 39

Hiç belli olmaz ben düşük yapmadan önce kasık ağrım ve hafif baş dönmesi haricinde herşey adet olacakmışım gibiydi. Adet belirtilerim başladı falan. Ama göğsüm daha hassas olunca ben acaba dedim. Yoksa adete bir gün kala adet olacakmışım gibi hissediyordum
Ay inş ya var ya nasıl istiyorum anne olmayı anlatamam

Aynen ama sık adet olduğum için ne zaman yumurtladığimi bilmiyordum bide kist yüzünden yumurta olmuyordu ve ben bunu tahmin etmiştim eşimde söylemiştim hatta ben yumurtlamıyorum diye sonra soğan kürü ve sonuç.Hayırlisı bakalım
İyi ki soğan kürünü yapmışsın inşallah hamile kalırsın bu ay. bu ay olmazsa ben de yapacağım ama ne zaman içmem gerektiğini tam bilmiyorum

İyi ki soğan kürünü yapmışsın inşallah hamile kalırsın bu ay. bu ay olmazsa ben de yapacağım ama ne zaman içmem gerektiğini tam bilmiyorum
İnşaallah canım dua edelim birbirimize ben dua ediyorum herkese burda kimseyi tanımıyorum ama dua ediyorum soğan kürüne adetin bittikten 2gun sonra başla canım şifa olsun inşaallah.

İnşaallah canım dua edelim birbirimize ben dua ediyorum herkese burda kimseyi tanımıyorum ama dua ediyorum soğan kürüne adetin bittikten 2gun sonra başla canım şifa olsun inşaallah.
Aynen ben de vallahi çünkü biz bildiğimiz için kimsenin başına gelmesini istemeyiz... aklımda bulunsun bu ay olmazsa adetin ikinci günü başlarım

Kızlar şu yakı muhabbetini tekrar yazar mısınız acaba bu ay deneyecem ne zaman takcaz ne zaman çıkarıcaz detaylı bilgi istiyorum :)

Kızlar şu yakı muhabbetini tekrar yazar mısınız acaba bu ay deneyecem ne zaman takcaz ne zaman çıkarıcaz detaylı bilgi istiyorum :)
Ben de yeni öğrendim yaptırdım. Dediklerine göre adet bitikten sonra takılıyor. Ben yumurtlama günümde taktırdım olur mu olmaz mı bilmiyorum. Belime masaj yaptı ve yapıştırdı kadın. Çıkana kadar dursun dedi. Ama 2 ya da 4 gün kalsın diyen de var Bekliyorum bakalım sonuç ne olacak. İçimden bi ses olmayacak diyor ama bakalım

Ben de yeni öğrendim yaptırdım. Dediklerine göre adet bitikten sonra takılıyor. Ben yumurtlama günümde taktırdım olur mu olmaz mı bilmiyorum. Belime masaj yaptı ve yapıştırdı kadın. Çıkana kadar dursun dedi. Ama 2 ya da 4 gün kalsın diyen de var Bekliyorum bakalım sonuç ne olacak. İçimden bi ses olmayacak diyor ama bakalım
Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum

Merhabalar en baştan okumak istedim nihayet sona geldim Mutlu haberi alanlara hayırlı olsun regl olan arkadaşlarda umarım bu ay güzel haberler alırsınız :KK36:
Benim 4.ayım geçen ay ilk kez dr gittim hormon testleri eşimin testi normal çıktı 36 yaşında olduğum için sanırım Dr yumurtaları destekleyelim dedi ve 4gün 75 mg göbekten iğne yaptık 5.gün yumurtanın birtanesi 20 mm geçmiş çatlatma iğnesi yapalım dedi çok umutluydum yumurta takibi yapılıp ilişki günü belli olduğu için ama olmadı hatta benimde bazılarınız gibi adetten bir hafta önce 3 kez inanılmaz kasık ağrım oldu Dr sonradan gelişen yumurtalar çatlıyordur dedi meğer kist olmuş 28 Nisa’nda adet oldum 3.günü gittim 3 cm 2 kist olmuş yarın yine gidicem kistlere bakıcaz buarada 3.gün incir havuç kürüne 7.gün soğan kürüne başladım umarım iyi gelir hikayemi paylaşmak istedim :KK52:benim bat 28 mayıs yasmin89 yasmin89

X