Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat ım 5 mayıs, bekliyorum. Kendim test yaptım negatif çıktı. Cumartesi kan testi yaptırcam canım. Sende durumlar nasıl
İnşallah pozitif çıkar ben de bugünler de yumurtlama günlerim olması lazım. Ovülasyon testi almadım umudum gittiği için. Bat 17 mayıs çalışmalar yenş başlıyor :)

Müjdeee.. :))) Dün hamilelik testi almıştım. Sabah yaptım, pozitif göründü. Emin olmak için bir de hastaneye gittik. Beta 986 çıktı. :)) Pozitif dediler. Sonra özele geçtik, oraya gösterdik sonucumu, ordan devam edeceğim. Doktor 2 gün sonra gelmemizi söyledi. Değerlerin 2 katına çıkması gerekiyormuş. Ayrıca keseye bakarız dedi, bu kadar çabuk olacağını düşünmemiştim. :) 2 yıldır evliyiz. Doğum kontrol hapı kullandım 1 sene. Yaklaşık 6 ay kadar önce de bırakmıştım. Nisanda da hadi deneyelim dedik, ilk seferde oldu çok şaşkın ve mutluyum. :))) İnşallah yolunda gider her şey, cumartesiyi iple çekiyorum. :) Allah, isteyen herkese nasip etsin. Belirtilerim de; 12 nisanda ilişkiye girmiştik. 13'ünde akşam eşimin kolunda bayıldım. Şaka gibi ama gerçek. Çünkü öyle bir sorunum olmadı hiç 28 yaşıma kadar. Bir de regl günüm 1 mayıstı. Benim 28 nisandan bugüne her gece karnımda şiddetli sancılar oluyor, uykudan uyandırıyor.10 dakika sonra geçiyor. Sordum doktor normal dedi. Başka hiçbir belirtim olmadı. :)

Tebrikler, hayırlı olsun

Bat 4 mayıs, dün test yaptım negatif çıktı. Artık önümüzdeki aylara kısmet insallah

hayırlı olsunn cok sevındım. tek ilişkiylemi hamıle kaldın :) süper ya korunmadıgın ılk ay olması hıc beklemedin ne güzel.

gözünüz aydin saglikla kucaginoza alirsinoz InsAllah; )

ilk gebeligimde yerlesme kanamasi gormemistim.. bu defa gelen her kahverengi akıntıyı acaba yerlesmemi diye dusundum sonuç husran.. 7 ay oldu yaa resmen.. bide ekim kasim aylarinda hastalogim bittikten 1 hafta sonra yine regl oldum hemde normal zamanlardaki gibi.. 15 21 23 gune bir regl olmaya basladim sonra 29 oldu boyle sacma sapan bir hal aldi..
bu ay dedim amaaaaan bosver olmazsa yaza sakin kafayla olur insAllah yani

kendi adıma öğretmen olmayınca yıllık izin dışında pek öyle kafa dağıtacak durum yok mesleğim icabı
memlekete bayrama gidip gidemeyeceğiz bile belli değil

yakin da degil canim ucakla yine olurda evden ciktiktan sonra yol ne olursa olsun yoruyor.. benim gözümde büyüyor inan ki git gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…