Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

inşallah canım

Adetime 2 gün kaldı, çok hafif kahverengi lekelenme başladı, evde test yaptım ama maalesef çıkmadı birşey. Acaba yerleşme kanaması mı diye düşünmüştüm. Normalde olmaz çünkü bende hiç adet öncesi lekelenme.

canım bende de hiç olmazdı gebelik düşünmeye başladıktan sonra başladı 2 gün önce kahverengi leke geliyor sonra regl başlıyor.. doktor stres kaynaklı dedi bana hormonlarımda rahmimde birşey çıkmadı çünkü..

Evet benimde gebelik düşündükten sonra oldu, geçen ayda böyle oldu ve kimyasal geçirmiştim. Şimdi bu ayda böyle. Benim doktorumda hormonlarımda ve rahimde birşey yok, gebe kalmana engel bir durum yok demişti. Ama bu kahverengi lekelenmyi sormayı unutmuştum ben. Sanırım senin dediğin gibi canım. Bakalım bu ay ne olacak. Bu sebeplerden mi yoksa yerleşme kanaması mı görcez.

İnanamıyorum aynı şey bende de bebek düşündüğümüzden beri oluyor. İki gün kahverengi leke ardından regl. Strestenmiş demek ...

hadi inşAllah canım ya bir tparlayabilsek yaz gelince kafamızda rahatlar mı acaba
kendi adıma öğretmen olmayınca yıllık izin dışında pek öyle kafa dağıtacak durum yok mesleğim icabı
memlekete bayrama gidip gidemeyeceğiz bile belli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…