Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamilelik belirtisi zaten kasik agrisi yada kasikda batma hissidir bunun nedeni bebegin yerlesmeye calismasimiymis bu bazen solda bazen sagda olur degisir yani o da vucudunun kucuk bi oyunu galiba insallah hamiledirsin
Ben daha once bi hamilelik yasadim dusuk oldu gerci ama hiiiicc hatirlamiyrm neler olmustu vucudumda diye simdi beklenti icinde oldugumdan her seye acabaaaa diyor insan :)) insaallah canim gebelik vardir, sen hamileydin sanirim degil mi?

Ben daha once bi hamilelik yasadim dusuk oldu gerci ama hiiiicc hatirlamiyrm neler olmustu vucudumda diye simdi beklenti icinde oldugumdan her seye acabaaaa diyor insan :)) insaallah canim gebelik vardir, sen hamileydin sanirim degil mi?
Bende sen gibi emin olamayip belirti arayanlardanim bende bi hamilelik yasadim ve kurtaj olmak zorunda kaldim malesef ama her hamilelik farkli belirtiliymis bende hic hatirlamiyorum ne belirtim vardi

kızlar ben gördüm kırmızıları :duduk::duduk::duduk:

gerçi bu ay cidden özellikle yumurtlama günlerinde çok fazla çalışma yapamamıştık, aşırı umudum yoktu ama genede insan bekliyor tabi.

bakalım önümüzdeki aya kısmetse:nazar:
HAyırlısı olsun canım çalışma olmamış çok zaten o yüzden Çan’ını sıkma psikolojik olarak kendini vucüdun hamileliğe hazır diye düşün bu ay olacaktır inşallah

Bende sen gibi emin olamayip belirti arayanlardanim bende bi hamilelik yasadim ve kurtaj olmak zorunda kaldim malesef ama her hamilelik farkli belirtiliymis bende hic hatirlamiyorum ne belirtim vardi
adet günün ne zaman canım inşallah miniğin geliyordur

Guanaydin arkadaşlar...sabah test yaptim negatif..Al bi test markasiydi..bugun bat günümdü..aslinda regl belirtilleri var bel agrisi..yine psikolojik olarak günümü geciktiriyorum galiba..hayirlisi bakalim.

Kızlar gebelik testinden sonra çok destek olmuştunuz teşekkür ediyorum. Maalesef bugün kırmızıları gördüm. Ama doktorumla konuştum. Tekrar klomen ve bu ay ilk kez çatlatma iğnesi deneyeceğiz. İnşallah haziranda güzel olur.

Kızlar bir bakar mısınız?

Eklentiler

• 20180531_111401.jpg
    20180531_111401.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 20180531_111333.jpg
    20180531_111333.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 49
Insallah adetim gecti carsamba gunu dr gitcem ama keseyi ve kalp atisini duymadan umitlenmek istemiyorum canim
aaa kan testi veya idrar testi yaptın mı
çok sevindim yaa seni çok iyi anlıyorum allah tamamına erdirsin
bende senin gibiyim
kese gördüm ağlayaak
kalp atışını görmeden inanmam dedim onuda gördüm ağlayarak
darısı sana ve diğer arkadaşlara olsun sağlıkla
son adet tarihin ne zaman

X