Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayy canım inşallah, herkes gebeliği öğrenmeden önce hep göğüslerim hassaslaştı diyor bende o yüzden umutsuzluğa kapılmıştım açıkçası
Bende göğüslerde hiç hassasiyet olmamıştı canım. Simdi de cok az var. Hadi inşallah hayırlısıyla bu ay senin de bebis haberlerini aliriz :)
Benim de 4 gun var bata. Dun test yaptim ama negatif cikti. bu ay goguslerim oldukca free :KK70:sadece dolgunlasma var ama acimiyor hala insaallah bu ay hamis oluruz dun biraz umudum kirildi ama erkedir herhalde...
Sen durmadan test mi yapiyorsun kız. :-) bak 3 gün kalmış biraz sakin ol ve batı BEKLE artk :KK70:

Bende göğüslerde hiç hassasiyet olmamıştı canım. Simdi de cok az var. Hadi inşallah hayırlısıyla bu ay senin de bebis haberlerini aliriz :)

Sen durmadan test mi yapiyorsun kız. :-) bak 3 gün kalmış biraz sakin ol ve batı BEKLE artk :KK70:
Ahaha yok aslinda bir kez yapmistim cikmayacagini bile bile ama tutamadim kendimi :halay: simdi gercekten bat i bekliyorumm goguslerim de yeni yeni hassaslasmaya basladi ama hic akintim yok yaa normalde olmasi gerekmez miydi gebelik varsaaa:emir_bebek:

kızlar ben gördüm kırmızıları :duduk::duduk::duduk:

gerçi bu ay cidden özellikle yumurtlama günlerinde çok fazla çalışma yapamamıştık, aşırı umudum yoktu ama genede insan bekliyor tabi.

bakalım önümüzdeki aya kısmetse:nazar:

Yarin bat günü..hesaplarima göre..hadi bakalim hayırlısı inşallah..bugun test aldim..yarin sabah yapmayi düşünüyorum ama bilmiyorum ne hissettigimi

Kizlar kasiklarda batma agrisi adet olacaginiz zaman da oluyor mu yoksa hamilelige ozel birsey mi? Ben ilk defa bu ay kendimi bu kadar dinliyorum sanirim onceki aylarda nasil oluyordu hic hatirlamiyorum. Agrim sadece sol kasigimda oluyor batma seklinde bazen zonklama gibi oluyor. bat a da 2 gun kaldi

Kizlar kasiklarda batma agrisi adet olacaginiz zaman da oluyor mu yoksa hamilelige ozel birsey mi? Ben ilk defa bu ay kendimi bu kadar dinliyorum sanirim onceki aylarda nasil oluyordu hic hatirlamiyorum. Agrim sadece sol kasigimda oluyor batma seklinde bazen zonklama gibi oluyor. bat a da 2 gun kaldi
Canim benim.en belirgin ozelligimdi bu zonklama ve batma insallaj bebis vardır insallah

Canim benim.en belirgin ozelligimdi bu zonklama ve batma insallaj bebis vardır insallah
Insaallah yaaa insaallah vallahi kendimi umitlendirmek istemiyorum ama tuhaf seyler olunca da sormadan edemiyorumm peki gercekten normalde de hep bir tarafin mi agri yapiyordu yoksa hamile kaldiginda mi boyle agri yasadinn???

Hamilelik belirtisi zaten kasik agrisi yada kasikda batma hissidir bunun nedeni bebegin yerlesmeye calismasimiymis bu bazen solda bazen sagda olur degisir yani o da vucudunun kucuk bi oyunu galiba insallah hamiledirsin

X