Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sırayla tarih ve beta hcg değerimi yazıyorum
22 mayıs - 20
24 mayıs-90
29 mayıs-1100
Çok şükür pazartesi kese görünür dedi
Değerin nasıl fırlamış maşallah:) ikiz olmasın bu arada bana da Dr ikiz olabilir dedi şoklardayım cumartesi belli olacak tek kese gördük keseye benzer birşey daha görüyoeum dedi bakalım merakla bekliyorum

Değerin nasıl fırlamış maşallah:) ikiz olmasın bu arada bana da Dr ikiz olabilir dedi şoklardayım cumartesi belli olacak tek kese gördük keseye benzer birşey daha görüyoeum dedi bakalım merakla bekliyorum
Senin ki nasıl artıyordu değer :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun da ikiz tek farketmez :) ikize bakmak ilgilenmek çalışan biri olarak zor ama sağlıklı olması en önemlisi. Benim hesaplarıma göre iki günde bir 3,5 kat artıyor

ayy canım inşallah, herkes gebeliği öğrenmeden önce hep göğüslerim hassaslaştı diyor bende o yüzden umutsuzluğa kapılmıştım açıkçası
Benim ilk düşük yaptıgım ay öyle olmuştu şu an değerim 1100 daha yeni hassaslaşmaya şişmeye başladı. Herkeste farklı olduğu gibi her hamilelikte sen farklıymış sen içini gerah tut olur inşallah

Bnm beta dan değilde ultrasondan ihtimal verdi ama ikiz gebeliklerde 3 katın üstünde artış oluyormuş genelde hayırlısı olsun tabiki sağlıklı olsunlarda önemli olan o

Benim de 4 gun var bata. Dun test yaptim ama negatif cikti. bu ay goguslerim oldukca free sadece dolgunlasma var ama acimiyor hala insaallah bu ay hamis oluruz dun biraz umudum kirildi ama erkedir herhalde...

Beni silebilirsiniz ben regl oldum :) boşuna yer kaplamayayım

Kızlar bir kaç damla pembe kan geldi şimdilik sanırım regl başlangıcı

Bnm beta dan değilde ultrasondan ihtimal verdi ama ikiz gebeliklerde 3 katın üstünde artış oluyormuş genelde hayırlısı olsun tabiki sağlıklı olsunlarda önemli olan o
Anladım hadi hayırlısı merak ettim seni doktor net konuşunca söylersin :) benim ki şu ana kadar öyle arttı ama bakalım :)

Peki bir şey sormak istiyorum kızlar yerleşme kanaması olanlar ne kadar oluyor miktarı ve adet ağrısı gibi ağrı oluyor mu acaba

sırayla tarih ve beta hcg değerimi yazıyorum
22 mayıs - 20
24 mayıs-90
29 mayıs-1100
Çok şükür pazartesi kese görünür dedi

maşallah çok güze artmış arkadaşım pazartesi keseniz net şekilde görünür çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…