Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
keseyi hangi kan değerinde gördünüz hanımlar,
cuma 75 pazar 150 idi bugün tekrar test vereceğim.
cuma görürüz dedi belki keseyi ama ara ara ufak kanamam oluyor ...
çok huzursuzum...
inş minik benimle kalır ve bana tutunur... iğne iğne batıyor belim ağrıyor...
karında sıvı var dedi dün tekrar bakıldı azalmış denildi... aşılamam 13mayısta oldu bugün 16.gün yani başına bu tür şeyler gelen var mı acaba?

keseyi hangi kan değerinde gördünüz hanımlar,
cuma 75 pazar 150 idi bugün tekrar test vereceğim.
cuma görürüz dedi belki keseyi ama ara ara ufak kanamam oluyor ...
çok huzursuzum...
inş minik benimle kalır ve bana tutunur... iğne iğne batıyor belim ağrıyor...
karında sıvı var dedi dün tekrar bakıldı azalmış denildi... aşılamam 13mayısta oldu bugün 16.gün yani başına bu tür şeyler gelen var mı acaba?
Canim sen ohss sendromu olmussun...yumurtalrin aşırı uyarildigi icin karnina su toplamis.ben de yasadim asilama surecinde aynisini..bol su ic ve protein tuket..o kadr su icmelisn ki idrarla atabilesin.karnin ne kadar sis bilmiyorum.eger gebeysen iyileşme surecin uzuyor..gebe degilsen 1 hafta icinde gecer inşallah..

Tekrar kan testi verdim ona göre bakacağız geçen hafta 20. Ve 90 olduğu için henüz keseyi görecek kadar değer artmamıştır biz ona bi bakalım dedi doktor
ınsallah saglıkla ılerlemıstır..sen de benım gıbı dusuk yasadın adet duzenın degıstı mı .benım normalde 24 25 gun ama dusugun 33.gunu adet oldum..ıkıncı adetı ne zaman olurum hangı gune gore hesap yapacam ben

dun adetın 9.gunuydu denedık ılk defa.. gun asırı denıcez de yanlıs gunu mu sectım.dun gece ve bu sabah sag kasıkta batma oldu yumurta mı gelısıyor acaba soguk aldım da mı batma oldu anlamıyorum.9.gun yumurtlama olur mu kurtajın ustune

Canim sen ohss sendromu olmussun...yumurtalrin aşırı uyarildigi icin karnina su toplamis.ben de yasadim asilama surecinde aynisini..bol su ic ve protein tuket..o kadr su icmelisn ki idrarla atabilesin.karnin ne kadar sis bilmiyorum.eger gebeysen iyileşme surecin uzuyor..gebe degilsen 1 hafta icinde gecer inşallah..
gebeyim canım artışlar düzenli.
su içiyorum ...
ay sağol canım sen sağlıklı sonuç aldın mı peki ...

bu çok ciddi bir rahatsızlıkmış şimdi netten araştırınca fark ettim..:KK14::KK14:

Hayir canim malesef gebe kalamadim..o yaşadığım su toplama olayindan sonra bidaha asilama da yapmak istemedim..belki bi kac ay sonra yine denerim..suan hic blmiyom..senin ilk denememi
benim ikinci aşılamam...
allah allah bende bu kadar rahtsızlık edecek bir şey yok yani kendimi davul gibi filan hissetmiyorum bu başımı acaba yoksa bu kadar mı olacak çok şaşkınım şimdi...

ınsallah saglıkla ılerlemıstır..sen de benım gıbı dusuk yasadın adet duzenın degıstı mı .benım normalde 24 25 gun ama dusugun 33.gunu adet oldum..ıkıncı adetı ne zaman olurum hangı gune gore hesap yapacam ben
Benim adet düzenim değişmedi sadece ikinci adetim 11 gün gecikti onun dışımda hep düzenli geldi :) belki benim daha çok yeniydi ondandır. Sen bekle belki düzen yeni oturur bilemedim

Benim adet düzenim değişmedi sadece ikinci adetim 11 gün gecikti onun dışımda hep düzenli geldi :) belki benim daha çok yeniydi ondandır. Sen bekle belki düzen yeni oturur bilemedim
işte canım adetın 10.gunundeyım. dun denemeye basladık gun asırı nasıl olacak bılmıyorum. hem 25 hem 35 gune gore hesap yapar denerım artık..nisanda düşük oldu..hiç hevesimi alamadım.. saglıkla hemen kavusmak ıstıyorum bebegıme

Son bir gün adete bakalım
Haberleri paylaş merak ettim
işte canım adetın 10.gunundeyım. dun denemeye basladık gun asırı nasıl olacak bılmıyorum. hem 25 hem 35 gune gore hesap yapar denerım artık..nisanda düşük oldu..hiç hevesimi alamadım.. saglıkla hemen kavusmak ıstıyorum bebegıme
ben Nisa’n da gün aşırı denedim olmadı. Bu ay o kadar çok ilişki olmadı ama tütmüş :) nasip kısmet hayırlısıyla olur inşallah

normalde bende hiç adet öncesi kahverengi akıntı olmaz. dün gelmeye başladı, adetime 3 gün var ayrıca 1 haziran evlilik yıldönümüz. Allahım nolur nasip et :dua:

ama mesela genelin aksin göğüs hassasiyetim hiç yok, normalde de adete 4-5 gün kala başlar göğüs ağrım. bu sefer hiiiiç yok. of çok zor bekliyorum batımı.

normalde bende hiç adet öncesi kahverengi akıntı olmaz. dün gelmeye başladı, adetime 3 gün var ayrıca 1 haziran evlilik yıldönümüz. Allahım nolur nasip et :dua:

ama mesela genelin aksin göğüs hassasiyetim hiç yok, normalde de adete 4-5 gün kala başlar göğüs ağrım. bu sefer hiiiiç yok. of çok zor bekliyorum batımı.
İnşallah bu ay tutar senin benim daha bir kaç gündür göğüs hassasiyeti başladı.

X