Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar.. ilk aşılamamı oldum. 11 gün geçti, adetim de 1 gün gecikti. Halsizlik,göğüste şişkinlik ve ağrı var ama onun dışında kasık batması,akıntı vs yok. Sadece dün bir seferliğine açık kahve bir lekelenme oldu Okadar. Sizin belirtileriniz basıldı acaba? Ne zaman test yaptınız? Daha önce 2 kere kimyasal gebelik geçirdiğim için bekleyeyim diyorum ama heyecanlanıyorum da

Yumurtlama testi hamilelikte koyulaşıyor.. hatta ben bugün bunu onaylamak icin denedim test çizgisi okadar koyu çıktı ki nerdeyse siyahtı.. silik olması negatif cnm normalde de insanda az lh salgılanıyor silik çıkıyor zaten. Çizgilerin aynı renkte veya test çizgisinin daha koyu olması gerekiyor
Anladım canım teşekkür ederim

Negatif cikinca da insan uzuluyor iste istersen biraz ertele yani disari ciktiginda alirsin kendini mecbur hissetme zaten o zamana kadar da olmazsan buyuk ihtimal vardir birseyler :) adetin gecikmedi henuz dimi?
Bugun adetimin 4.günü olmalıydı hala olmadım gecikti eşimde bekle biraz istersen 1 hafta falan üzülme kesin sonuc olsn dedi ama dayanamıyorum ki aklımda sürekli :)

elimde ovulasyon testi var idrar testi yok kızlar dışarıda çıkacak halim yok bu aralar ovulasyonla böyle çıktı ne diyorsunuz

Eklentiler

• 1526998262103..jpg
    1526998262103..jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 64
Banada öyle geldi bakıyorum baya koyu yani ilişkinin üzerinden 14 gün geçti tam yumurtlama günümden bu yana

Eklentiler

• 1526998824229..jpg
    1526998824229..jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba arkadaşlar.. ilk aşılamamı oldum. 11 gün geçti, adetim de 1 gün gecikti. Halsizlik,göğüste şişkinlik ve ağrı var ama onun dışında kasık batması,akıntı vs yok. Sadece dün bir seferliğine açık kahve bir lekelenme oldu Okadar. Sizin belirtileriniz basıldı acaba? Ne zaman test yaptınız? Daha önce 2 kere kimyasal gebelik geçirdiğim için bekleyeyim diyorum ama heyecanlanıyorum da
Asilamadan 10 12 gun sinra cikar bence..belirtileriniz gebelik gibi ama test yapmadan umutlanmak beni stresr sokuyor..ilk asilamaniz mi..

Canim aynı evlenmişiz benimde 8.ayim 21mayista oldu rabbim inşallah nasip eder bizde 8 aydır uğraşıyoruz ama hâlâ olmadi herşeyin zamanı var demek ki sabırla bekliyorum rabbim bu mübarek ayda hamile kalmayı nasip eylesin
Ne tesadüf :) Ben en ona inanıyorum vücut hazır hissedince oluyor bence. Rahat ol her ne kadar insan beceremese de ama ben de bu ay olmadı diyordum adete beş gün kala kan testi negatif çıkınca. Baktım adetim gecikti 5 gün bekledim kaset testte çıktı. Doktor rahim kalınlığın çok iyi kan testine de bakalım kese şu an görünmez daha yeni dedi

X