Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Asilamadan 10 12 gun sinra cikar bence..belirtileriniz gebelik gibi ama test yapmadan umutlanmak beni stresr sokuyor..ilk asilamaniz mi..
Evet ilk aşılamam.. 2 yıldır bekliyorum. Her seferinde hüsran.. şimdi de hiç yapmak istemiyorum test.. akıntım da başladı biraz. Sanırım adet olacağım :KK43:

Kızlar 12 mayıs ovulasyon günümdü değerlendirdik. Bat cumartesi yani 26sı. Şimdi Beyaz-sarımsı akıntım geldi ovulasyon testi yaptım fotodaki gibi ikinci çizgi silik çıktı. Ardından gebelik testi yaptım negatif. Nasıl oluyor bu ikinci ciZgi ben anlamadım siz anladınız mı?

Eklentiler

• AD00456F-5DE2-47A6-BD00-450C28E52190.jpeg
    AD00456F-5DE2-47A6-BD00-450C28E52190.jpeg
    15,9 KB · Görüntüleme: 124
Kızlar 12 mayıs ovulasyon günümdü değerlendirdik. Bat cumartesi yani 26sı. Şimdi Beyaz-sarımsı akıntım geldi ovulasyon testi yaptım fotodaki gibi ikinci çizgi silik çıktı. Ardından gebelik testi yaptım negatif. Nasıl oluyor bu ikinci ciZgi ben anlamadım siz anladınız mı?
Cnm lh vücutta sürekli olan birşey o yuzden silik çıkması normal

Kızlar kan sonucunu aldım akşam 456 çıkmış adetim 1 gün geçti gibi sizce nasıl . Doktorum haftaya pazartesi karından görülür dedi . Haftaya çarşambaya randevu aldım inşallah bi sorun sıkıntı olmaz . Allahım tamamına erdirir sağ sağlim kucağıma hepimiz kucağımızı alırız

FCC120E4-839B-4567-95FE-3A01C9EFEC23.jpeg
0392E945-50DE-4C1D-9F3D-D80C8E71A5E1.jpeg
Eki Görüntüle 2149210 Kızlar test yaptım negatif çıktı
Tam testi atmak üzereyken idrar koyma yeri kaymış gibi geldi ve içime bi şüphe düştü. (Kırmızı daire içine aldım)
Sonra testin içini açtım
Ve orada hayal gibi görünen bi çizgi dikkatimi çekti. Yani o orada olması gereken bir işaret mi orasını anlayamadım. Başına gelen var mı acaba?

Eki Görüntüle 2149214 Eki Görüntüle 2149213 Eki Görüntüle 2149210 Kızlar test yaptım negatif çıktı
Tam testi atmak üzereyken idrar koyma yeri kaymış gibi geldi ve içime bi şüphe düştü. (Kırmızı daire içine aldım)
Sonra testin içini açtım
Ve orada hayal gibi görünen bi çizgi dikkatimi çekti. Yani o orada olması gereken bir işaret mi orasını anlayamadım. Başına gelen var mı acaba?
Testi yarın tekrarla cnm daha net olur

Ya kızlar günde 3 test yaptım hepsi silik çıktı sizce varmıdır yarın kan testi vericem ama içimde korku var ya yoksa diye hala o kırmızılı olanı ilk sabah idrarımla yaptım 2. Si öğlen 1 gibi 3. Sü de akşam 6 gibi yaptım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 130
Kızlar kan sonucunu aldım akşam 456 çıkmış adetim 1 gün geçti gibi sizce nasıl . Doktorum haftaya pazartesi karından görülür dedi . Haftaya çarşambaya randevu aldım inşallah bi sorun sıkıntı olmaz . Allahım tamamına erdirir sağ sağlim kucağıma hepimiz kucağımızı alırız
Çok sevindim allah tamamına erdirsin sağlıkla o ne güzel bi mutluluktur

Ya kızlar günde 3 test yaptım hepsi silik çıktı sizce varmıdır yarın kan testi vericem ama içimde korku var ya yoksa diye hala o kırmızılı olanı ilk sabah idrarımla yaptım 2. Si öğlen 1 gibi 3. Sü de akşam 6 gibi yaptım
Canim adetin gecikti mi, gecikmediyse silik çıkması normal. Eger geciktiyse de gec döllenme olduğu için silik çıkıyordur. Inşallah bebeğin seninledir. Bizlere dua etmeyi unutma :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bence var arkadaşım hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağında göstersin adete ne kadar var

Eki Görüntüle 2149214 Eki Görüntüle 2149213 Eki Görüntüle 2149210 Kızlar test yaptım negatif çıktı
Sonra testin içini açtım
Arkadaşım testi testi tekrarlayin bence inşallah muradiniz gelmistir

X