Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya kizlar hani adetin 14.gunu yumurtlama gunu gibi hesaplaniyor ya ben oyle hesaplamistim..ama bu site persembe gosterdi..ki o gün persembe gunu yani yumurta aki kivamindaki o sivi geldi..köşedeki isaretli gunleri degerlendirdik..bata 9 gun var
..ay vala cok mau kafaya taktim..erken dimi test icin..cikmaz simdi..cocugun olasi varsada benm bu strdimden olmuyor gakiba :KK43:
Canım sen baya güzel çalışmışsın. Zaten spermler 3 gün yaşıyor biliyorsun. O çocuğun geleceği varsa kimse engelleyemez

Ya kizlar hani adetin 14.gunu yumurtlama gunu gibi hesaplaniyor ya ben oyle hesaplamistim..ama bu site persembe gosterdi..ki o gün persembe gunu yani yumurta aki kivamindaki o sivi geldi..köşedeki isaretli gunleri degerlendirdik..bata 9 gun var
..ay vala cok mau kafaya taktim..erken dimi test icin..cikmaz simdi..cocugun olasi varsada benm bu strdimden olmuyor gakiba :KK43:

geç yumurtlamış olabilirsin canım tam gününü ve ertesi günü değerlendirmişsiniz inşallah tutunur sana bebişin. Çok fazla stres yapma sakin olmaya çalış

Ben kan testi yaptırmalımıyım ya en son cumartesi idrar yapmıştım kimseyede bir şey demedim yarın adet tarihim

Dimi idrarda görcen o çizgiyi eşine söyleyeceksin orada baş başa yaşayacaksın o heyecanı belki ağlıcaksın belki kahkhalar atacaksın. O kdar çok istiyorum ki bu duyguyu her isteyenin tatmasını. Dualarla motive ediyorum kendimi.
Amin inş ,yaşayacağız Allah’ın izniyle illaki ama beklemek zor ...
Test yapacakmısın tekrar bat ı bekliycekmisin yoksa

Ama sen biriki kez daha gün aşırıya devam et ne olur ne olmaz şu geç döllenme dedikleri şey için de bi umudun açık kapın olsun bu arada T turuncu balik antalyadansın galiba bendeeee :):halay:

Arkadaşlar merhaba bişey soracaktım hipofiz bezinde sıkıntı yaşıyan oldumu aranızda ?

Amin inş ,yaşayacağız Allah’ın izniyle illaki ama beklemek zor ...
Test yapacakmısın tekrar bat ı bekliycekmisin yoksa
Yarın sabah yaparım diye düşünüyorum ama bazen bişeyler dürtüyor beni. Zaten yarın son günüm muhtemelen yaparım gibi geliyor. Tabi o zamana bi süprizle krşılaşmazsam:duduk:

Yumurtalamamın üstünden tam 2 hafta geçti bugun 2 gün önce negatif olmuştu idrar testi sonradan baktım 1 gün sonra silik çizgi olmuştu ama dikkate almadım. 14 günde idrara geçermi sizce hcg ne zaman yapmalıyım testi?

Ama sen biriki kez daha gün aşırıya devam et ne olur ne olmaz şu geç döllenme dedikleri şey için de bi umudun açık kapın olsun bu arada T turuncu balik antalyadansın galiba bendeeee :):halay:
Evet canim ben de antalyadayim ilk dogumumu vital de yapmistim...ayy gercekten mi..gun aşırıya devam diyosun yani..oruc sahur misafir ye ic yeminle hasatim cikti bugunde misafir aksama..neyse..kendimde guc bulursam bugünude degerlendireyim o zaman

Yarın sabah yaparım diye düşünüyorum ama bazen bişeyler dürtüyor beni. Zaten yarın son günüm muhtemelen yaparım gibi geliyor. Tabi o zamana bi süprizle krşılaşmazsam:duduk:
Hımm senin perşembe bat ben bugün başladı ya artık bitti sayıyorum ondan 3 dedim :) cuma benimde hadi bakalım inş güzel haberler verelim birbirimize buradaki herkes için duam çünkü buradaki herkes çok çok çok istiyor
Bu arada benimde kulağım kapıda kargo bekliyorum gelir gelmez deniycem :)))

Evet canim ben de antalyadayim ilk dogumumu vital de yapmistim...ayy gercekten mi..gun aşırıya devam diyosun yani..oruc sahur misafir ye ic yeminle hasatim cikti bugunde misafir aksama..neyse..kendimde guc bulursam bugünude degerlendireyim o zaman
Canım ya çok güldüm valla doğru söylüyorsun Ramazan’da hele çok zor insanın en keyifle yapacağı iş olması gerekirken nasılda işkenceye dönüşüyor değilmi

Ayyy inşallah ya...hayirlisyla bi gelselr artik..rabbimden hayirlisini diliyorum...İnşallah bu ay gebe kaliriz..
İnşllh canım her ay aynı beklentiler gerçi ama işte elden umut etmekten başka bişey gelmiyor ki
Hımm senin perşembe bat ben bugün başladı ya artık bitti sayıyorum ondan 3 dedim :) cuma benimde hadi bakalım inş güzel haberler verelim birbirimize buradaki herkes için duam çünkü buradaki herkes çok çok çok istiyor
Bu arada benimde kulağım kapıda kargo bekliyorum gelir gelmez deniycem :)))
Aslında yarın ama ben perşembeye kadar beklicem gelmesini :) gelir gelmez yap bize de güzel sonuçlarını bildir inşallah

Yumurtalamamın üstünden tam 2 hafta geçti bugun 2 gün önce negatif olmuştu idrar testi sonradan baktım 1 gün sonra silik çizgi olmuştu ama dikkate almadım. 14 günde idrara geçermi sizce hcg ne zaman yapmalıyım testi?
Bence tekrarlayabilirsin cnku iki gunde bir hcg iki kati oraninda artiyor testin gorme orani daha yuksek suan eger elinde varsa bakabilirsin :)

Aslında yok en belirgin ovulasyondan sonra ara ara kasık ağrısı diycem ama bebek beklediğim her ay bunu yaşadım.göğüs hassasiyeti yine aynı aslında buradaki arkadaşlar belki kızacaklar ams bu belirti dediğimiz herşey bence bizim zan larımız istediğimiz için olmasını umut ettiğimiz durumlar kişiye göre değişebilir tabii ama genelde kan bile 10 günde anlıyo içinde dolaşıp durduğu vücudun hamile olduğunu ( çokmu gıcığım ne :))
Ama idrar testlerim yolda geliyor hergün denemeye devam allahımmm nolurr
Cok doğru söylüyorsun canim. Kendimizi dinliyoruz. Herşeyi hamileliğe yoruyoruyoz. Öyle istiyoruz çünkü.
Rabbim hayırlısını versin. Benim de bat 2 gün sonra. Persembe aksama kadar olmazsam test yapabilirim.

Güzel değerlendirmiş son canım. Yanlis birşey göremedim ben.

Bence tekrarlayabilirsin cnku iki gunde bir hcg iki kati oraninda artiyor testin gorme orani daha yuksek suan eger elinde varsa bakabilirsin :)
Elimde şuan yok test almaya da korkuyorum değilsem diye ama gögüslerim iyice hassaslaştı koltuk altıma varan yerleri acıyor kolumu kaldırınca sanki ne bilim kendimi hamile gibi hissediyorum saçma ama öyle :)

X