Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

biraz daha bekle canim. belki reglin gecikme yapmiyor olabilir .. :/

Cnm ben 41. Gün adet oldum kürtaj sonrası ovülasyon testiyle yumurta takibi yaptım ilk bebeğimde ovülasyon takibi yaptıgım ilk ay olmustu buda öyle oldu çok şükür adetin geç gelebiliyor kürtajdan sonra
hmm tam lohusa gıbı yanı..adet bitınce hemen baslıyor muyuz ovulasyon testıne hangı marka kullandın canım

Görmemişim cnm cevabın için çok teşekkür ederim. İnşallah bu ay gelir bebeğim. Ne bileyim herkes akıntı gebelik işareti diyip duruyor ben de yok. Elimle irdelediğimde açık beyaz azıcık geliyor..

Canim bende diger türlü biliyorum. Eger kuru ise ozaman iyiye isaret - eger Beyaz bir akintin varsa ve coksa ozaman Regline isaret ediyormus. Hadi hayirlisi. Nezaman senin bat günün?
Benimkine daha 4 gün var.

hmm tam lohusa gıbı yanı..adet bitınce hemen baslıyor muyuz ovulasyon testıne hangı marka kullandın canım
Aynen cnm ben laboquick marka kullandım normalde 15-16 günler yumurtlarım ama bu ay adet zamanı adaçayı içmiştim tam 14. Gün yumurtladım 10. Gün başladım yapmaya 10-13-14-18 ilişki oldu 14 te de yumurtlama oldu yani öncesi ve ogünü değerlendirdim

Canim bende diger türlü biliyorum. Eger kuru ise ozaman iyiye isaret - eger Beyaz bir akintin varsa ve coksa ozaman Regline isaret ediyormus. Hadi hayirlisi. Nezaman senin bat günün?

Sanırım 25 mayıs benimki. Yani karışık aslında. Yumurtlama akıntım 15.günü başladı. Onu sayarsak 22 mayıs batım.
Ama Ovu.testim 18.gün pozitifi verdi. Onu sayarsak da 25 mayıs batım.

Önceden ovulasyon akıntım bir kere gelirdi. Ondan sonra 14.günü muhakkak adet olurdum. Şimdi akıntım 4-5 gün sürüyor??

Şuanda da ben bilemedim 2 gündür inanılmaz bir akıntı var sürekli değil ama geşdiğinde çok bol miktarda beyaz akıntım var

Kızlar bat günüm 5 gün gecti
Gögüs hassasiyetim giderek artiyor.
Kasıklarimda da batmalar var
Erken gebelik adetten 4 gün önce negatifti diye hic beklentim de yok ama olabilir mi ya ben adet bekliyorum ama

Erken gebelik adetten 4 gün önce negatifti diye hic beklentim de yok ama olabilir mi ya ben adet bekliyorum ama
kan testi yaptırsanız arkadaşım

Önceden ovulasyon akıntım bir kere gelirdi. Ondan sonra 14.günü muhakkak adet olurdum. Şimdi akıntım 4-5 gün sürüyor??

Canim bu ay bende de akinti konusunda soru isaretleri cok. Bir Garip. Benim de kafam cok karisik. :/

Şuanda da ben bilemedim 2 gündür inanılmaz bir akıntı var sürekli değil ama geşdiğinde çok bol miktarda beyaz akıntım var

Bat nezaman canim? Eger yumurtlaman olmussa - Hersey olabilir.

ya bende son denemelerimde her defasinda cok akintim oldugu Zaman reglimin gelmesine isaretti . Kadindan kadina degise Bilir kizlar. bilemiyorum.

Bata 8 gün var zaman gecmiyor beklerken... Erken gebelik testi var elimde, iliskiden 5-7 gün sonra yapılabilir yazıyor ama zaten kanda 10-12 gün sonra belli olan bişey testte neden 7 gün sonra çıksın ki. Erken gebelik testinden ne zaman sonuç alınabilir

Cnm bnmde negatifti 5 gün kala 3 gün kala yaptım çok silik çizgi vardı varsa çıkar suan

Bu belirtiler varsa olabilir gibi geliyor şu an test yapsan kesin çıkar 5 gün geçtiğine göre

Bekle bence çünkü varsa da çıkmayabilir

Ben 4 gün önce çoooooook silik bir çizgi ile sonuç almıştım.. ama tabi bünyeden bünyeye değişebilir.. biraz daha bekleyin bence hakkınızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…