Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dayanabilirseniz bekleyin sonra zaten bir de kalp atışı için gideceksiniz. Ama vajinal ultrasonda şimdide görülür kese bence
Dayanabilirim umarım... kan tahlili yapınca sonuçlardan stres oluyorum... bir de tekrarlamak gerek yükseldi mi yükselmedi mi diye o da ayrı bir stres... en iyisi biraz daha bekleyip herşeyin cevabını birden almak diye düşünüyorum...

Kizlar ya ben hic kan tahlili yapmadım.. zaten biliyorsunuzdur 2 defa test yaptım.. ikisi de pozitif çıktı... 1 hafta daha bekleyip öyle mi gitsem doktora direk hem keseyide görmüş olurum sizce?
Adetin kaç gün geçti. Ben olsam gider kan değerime baktırırdım dayanamazdım :)

Cnm benim 14. Gün oldu yumurtlamam 10-13-14-18 değerlendirdim yumurtlamadan birgün önceyi de değerlendir baktın Koyulaşmayı başlıyor değerlendirebilirsin
Analdım benim 16. Gün pik oldu 14 15 16 ve 17 yi degerlendirdik peki sonrasinda neler hissettin

Ikinci çocuğu beklemek de cok zormus..bunu gecen 1.5 yilda daha iyi anladim..hayirlisiyla gonlumuzdekilere kavusuruz inşallah

Analdım benim 16. Gün pik oldu 14 15 16 ve 17 yi degerlendirdik peki sonrasinda neler hissettin
Cnm ben ilk gebeliğimde çok fazla gögüs hassasiyeti hissetmiştim bunda hiçbişi yok kasıklarımda batma var ve bunda çok bel ağrım oldu hala devam ediyor iki gebeliğimde de ovülasyonun 10. Gününden beri idrar rengim koyulaştı ve ilaç kokusu gibi bi koku geliyor hala devam ediyor belirtilerim bunlar

Benim de hiç bir sey yok şu an sadece kasıklarimda ara ara hafif bir sızı oluyor zaten daha cok erken 2 gun geçti ovulasyondan bakalim hayirlısi ya inşallah tutar

Yok canim normal testti... erken gebelik testi degildi... simdi dr a gitsem keseyi görurmuyum acaba?
Normal testte 7 gün önceden çıktıysa hcg yüksek gibi geldi. Çünkü normal testler 30 mu tam bilmiyorum o olmadan göstermiyordu diye biliyorum

Canim benim kirmizilar henuz gelmedi.yarin doktora gidicem tedavi icin .sabah test yapicam son kez sonrada doktora gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…