Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar bisey sorcam..hani beyaz bi aknti geliyor ya yumurta aki kivaminda..simdi o sey yumurtanin catladigini mi gosteriyor ..yoksa catlama habercisi mi..yani o geldikten sonra yasanan ilişkinin faydası olur mu

Arkadaşlar bisey sorcam..hani beyaz bi aknti geliyor ya yumurta aki kivaminda..simdi o sey yumurtanin catladigini mi gosteriyor ..yoksa catlama habercisi mi..yani o geldikten sonra yasanan ilişkinin faydası olur mu

Yumurtlama akıntısı o cnm. Yani o akıntıyı gördüğünde ilişki olmalı. En doğurgan dönem oluyor. Ovulasyon döneminin başladığını gösteriyor. O akıntıyı takip eden 4-5 gün boyunca doğurgan dönem kabul ediliyor. Mümkün oldugunca değerlendirilmeli bence ama her gün ilişki sperm kalitesini düşürdüğü için gün aşırı ilişki öneriliyor.. iyi şanslar :)

Yumurtlama akıntısı o cnm. Yani o akıntıyı gördüğünde ilişki olmalı. En doğurgan dönem oluyor. Ovulasyon döneminin başladığını gösteriyor. O akıntıyı takip eden 4-5 gün boyunca doğurgan dönem kabul ediliyor. Mümkün oldugunca değerlendirilmeli bence ama her gün ilişki sperm kalitesini düşürdüğü için gün aşırı ilişki öneriliyor.. iyi şanslar :)
Cok teşekürler canim ☺..hayirlisi insallah

Hayırlı sabahlar hanımlar.. bat 25 mayıs sanırım. Elden geldiği kadar günler değerlendirdik ama benim hiç akıntım yok neredeyse :KK43: olmadı mı bu ay da acaba yaa?? :KK43:

Yok cnm martta kürtaj olmuştum 8 haftalık 1 ay korundum bu ay tekrar denemiştim rabbim nasip etti inşallah sağlıkla devam eder tek temennim bu
hem gecmıs olsun hem hayırlıs olsun..peki kürtajdan ne kadar sonra adet oldun dıger ay yumurtlama hesaplamıs mıydın nasıl oldu.benm 31 gun oldu kurtaj olalı adet olmadım normalde 24-26 gundu.. oldu dıyelım dıger ay nasıl hesap yapcm cok beklemek ıstemıyorum bebek ıcın

Kızlar dün benim bat günümdü ama adet olmadım. Beyaz akıntı geliyor ama aynı zamanda çoook az lekelenme de var adet belirtim aslında o benim. Adete 5 gün kala 1.20 idi kan değerim. Her an adet olacakmış gibi hissediyorum ama olamadım sonra o ağrı geçiyor tekrar başlıyor beklemedeyim. Normalde 31. Ya da 32. Sabah olurdum ama

hem gecmıs olsun hem hayırlıs olsun..peki kürtajdan ne kadar sonra adet oldun dıger ay yumurtlama hesaplamıs mıydın nasıl oldu.benm 31 gun oldu kurtaj olalı adet olmadım normalde 24-26 gundu.. oldu dıyelım dıger ay nasıl hesap yapcm cok beklemek ıstemıyorum bebek ıcın
Cnm ben 41. Gün adet oldum kürtaj sonrası ovülasyon testiyle yumurta takibi yaptım ilk bebeğimde ovülasyon takibi yaptıgım ilk ay olmustu buda öyle oldu çok şükür adetin geç gelebiliyor kürtajdan sonra

X