Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah test yaptim hemen cikmak zorundaydim kalkar kalkmaz yaptim ama cizgi cok cok silikti ya yumurtlamadim ya da catladi sen ne yaptin canim yapiyo musun test

Yapıyorum ama laf olsun diye artık, neredeyse hiç yok çizgi. Geçti benim yumurtlama zamanı canım belli ki.

Hiçbir zaman umudunu kesme canım, hoşgeldin aramıza

Selam herkese beni de araniza alir misiniz? Ovu testine gore dun gece pik yapti. Bugun siliklesmeye basladi 6 Mayis BAT diyebilirim sanirim ama pcos var emin olamiyorum

Son düzenleme:
Kizlarr ovu testi yapanlar bi bakarmisiniz pik bu mu demekkk ve dun sabah iliski olmustu bi daha ne zaman olmalii

Genelde uzmanlar gün aşırı diyor yani dün sabah olmuşsa ya bu gece yada yarın sabah olmalı. Garantiye almak istersen 2 gün üst üste deneyebilirsin. Gelmiş çünkü yumurtlama zamanın.

Hoşgeldin aramıza canım, hayırlı sözlerle geldin ne güzel. Aminnnn inşallah hepimiz gebe kalalım bu ay

Selam herkese beni de araniza alir misiniz? Ovu testine gore dun gece pik yapti. Bugun siliklesmeye basladi 6 Mayis BAT diyebilirim sanirim ama pcos var emin olamiyorum

Tabi ki alırız hoşgeldin Dün gece pik yaptıysa hemen bu gece yarın geceyi falan değerlendir canım

Arkasi mavi olan dun gece, beyaz olan da bugun ogleden sonraki catlamis mi

Eklentiler

• Screenshot_20180422-032928.png
    92,1 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20180422-WA0002.jpeg
    13 KB · Görüntüleme: 45
Bende kullanıyorum onu acaba başka değişik bir program kullanan varmıdır diye dedim .peki yumurtlama günlerini tutturuyormu
Eğer adet döngün düzenli ise tutturuyor.. ama mevsimsel, stres vb gibi şeylerden dolayı yumurtlama geciktiğinde haliyle program yanılıyor.. yani eğer adetleriniz düzenli ise işe yarıyor :) benimkini 2 aydır tutturuyor. Lh testleriyle de kanıtlamış oldu ama 2 aydır 29 günde bir adet görüyorum o yüzden

Benimde bazen tutuyor bazen tutmuyor o yüzden 2 program kullanıyorum ama son aylarda 26 güne düştü

Bu ay soğan kürüne başlamıştım ama pek iyi uygulayamadım maalesef. Sonra da Ramazan girecek. Artık beklenti ve çabalarım Ramazan sonrasına kalacak :)

Beni de yazın ben de beklıyormmm grubu uzun süredir takıp edyrm bugun üye olablrmm bat 9 mayıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…