Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay soğan kürüne başlamıştım ama pek iyi uygulayamadım maalesef. Sonra da Ramazan girecek. Artık beklenti ve çabalarım Ramazan sonrasına kalacak :)
Sogan kürünü,günde kaç defa içtin?
Ben sadece sabahları içtim.Akşam aç olmuyorum diye kullanmadım. Akşama kadar agzım boş kalmıyor.Bir şeyler yiyip duruyorum da

Benim Bat'ta, 22 Mayıs
Yarın, ikinci klomen tedavisine başlayacağım bakalım Hayırlısı İnşallah
İlk Klomen tedavisinde kist oluştu ve tedaviyi bırakmıştı doktor.Bu ay tekrar başlayacağız.Haydi BİSMİLLAH diyelim bakalım sonuç ne olacak.Görelim mevlam ne eyler,ne eyler ise, güzel eyler inşallah

Hayırlısıyla gelsin bebişin inşallah Ekledim listemize seni de

Sogan kürünü,günde kaç defa içtin?
Ben sadece sabahları içtim.Akşam aç olmuyorum diye kullanmadım. Akşama kadar agzım boş kalmıyor.Bir şeyler yiyip duruyorum da
Bende bi hafta yaptm ve sadece sabahları ama sogan suyuyla az da olsa kanamam oldu acaba kist falan mı patladı

Ya kızlar bişey soracam hergun yada ıkı gunde bir ilişki yaşanıyorsa Ovulasyon testlerine ihtiyaç olur mu

Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.

burcu_87 1 Mayıs
morceket 1 Mayıs
Why name is 1 Mayıs
eymecik 2 Mayıs
kzbnyns 3 Mayıs
RuveydaCihad 3 Mayıs miss flower 3 mayıs
chloen 4 Mayıs
edirne1221 4 Mayıs
yasmin89 5 Mayıs

zuzumhmt 5 Mayıs
the_miss 5 Mayıs
teacheralla 5 Mayıs
SedaGretchen 5 Mayıs
Neic 6 Mayıs
Lothbrok 6 Mayıs
Bahunya 6 Mayıs
defne1453 6 Mayıs
Dea_Tacita15 6 Mayıs

platonikbaby 7 Mayıs
Evrem17 8 Mayıs
lulu_bitte 8 Mayıs
siirkiz 9 Mayıs
heytbengeldim 9 Mayıs
Queen21 9 Mayıs
mylittlemiracl 11 Mayıs
sahra41 14 Mayıs
gokcesezer 14 Mayıs
Umithepvar 14 Mayıs
meva888 15 Mayıs
kahvecibaby 15 Mayıs
Rapse 17 Mayıs
zeynepoztrk 18 Mayıs
Aayyssnnrr 18 Mayıs
kardelen2780 22 Mayıs
esenglvedat 24 Mayıs

Hatticeee32 26 mayıs

Birşey sorabilir miyim, bu klomen i çok duyuyorum. Bunu neye dayanarak kullanıyorsunuz yani deneyip başarısız kaldıktan sonra mı veriyor doktor?

Merhabalarrrr günlerdir silik çıkan ovulasyon testim şükür bugun koyu cizgiyi gördüm. İnternete gore hesapladıgımda dün çatlama günümdü ama bu teste göre yarın. Geçen ay denemiştik belki bu yüzden tutmamış olabilir. İnşallah bu ay olur
Çizgiyi görünce çok mutlu oldum acaba yumurtam çatlamıyormu diye içim içimi yiyordu

benim de dün cok kasık ağrım vardı yumurtlama Gunumdü değerlendirdk eşimle inş hepimizn tutar

Arkadaşlar yumurtlama sıvısı geldikten iki gün sonra ilişkimiz oldu ama bir gün sonra o şeffaf akıntı kesildi .Normalde bir hafta sürerdi , siz de de öyle oluyor mu ? İnşallah hamileliktendir de

Bende geçen ay telefon uygulamasına göre hareket etmiştim ama hamile kalamadım. Sonra bu ay ovulasyon testi denedim ve telefonda tahmini olarak gösterilen sürede çok daha önce yumurtladığımı öğrendim. Yani ben telefondaki günlere göre davransam iş işten geçmiş olcakmış. İnternete falan güvenme yani canım, testler en doğrusu. İnş bu ay hamiş olursun.

Ayın 1 ine 5 gün kaldı, bat 1 nisan 2 nisan gibi olanlar test yapmaya başladı mı. Kan testinde falan çıkabilir bu günlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…