Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, benim de Bat 6 Mayıs , uzun süreden sonra bu ay ilk defa denedik . Umarım bebik çok bekletmez olur insallah, çevremizde sorun yaşayan çok kişi var. İlişkiden hemen sonra da nezle oldum hamilelikten olsa ya keşke :)
yasmin89 yasmin89 beni de yazabilirsin canım

Selam kızlar, benim de Bat 6 Mayıs , uzun süreden sonra bu ay ilk defa denedik . Umarım bebik çok bekletmez olur insallah, çevremizde sorun yaşayan çok kişi var. İlişkiden hemen sonra da nezle oldum hamilelikten olsa ya keşke :)
yasmin89 yasmin89 beni de yazabilirsin canım

Ekledim canım, hadi bakalım inş sende o "1 kere de oldu" diyenlerden olursun :dua:

Koyulaşmış baya bence yumurtlama 24-36 saate olabilir. Benim akıntım oluyor ama hiçbir zaman kasık ağrısı yaşamadım mesela. Değişen bi durum bence o .
Sabah test yaptim hemen cikmak zorundaydim kalkar kalkmaz yaptim ama cizgi cok cok silikti ya yumurtlamadim ya da catladi sen ne yaptin canim yapiyo musun test

Selam kızlar benim bat 8 mayıs.. Geçen ay adetim gecikti ilaç kullandım sonra tekrar regl oldum ondan net bir tarih veremesem de muhtemelen 8 mayıs :/ çikolata kistim var malesef o sebeple artık umudum kalmadı ama yinede katılmak istedim topice..

merhaba kızlar benim bat 15 mayis,su an reglimin bitmesini bekliyorum ilk defa ovülasyon testi kullanan bu ay bakalım.. bide kadın dogumcuya gidip yumurta gelişimin e batırmak istiyorum hani kaçıncı günde buyuyo filan bu mümkün mü

Kızlar akıntımız olduğunda yumurtamız çatladı mı demek, yoksa çatlayacak mı demek

Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.:anneadayı:

BAT

:nazar::nazar::nazar::nazar:

burcu_87 1 Mayıs :dua:
morceket 1 Mayıs :dua:
Why name is 1 Mayıs :dua:
eymecik 2 Mayıs :dua:
kzbnyns 3 Mayıs :dua:
RuveydaCihad 3 Mayıs :dua:
chloen 4 Mayıs :dua:
edirne1221 4 Mayıs :dua:
yasmin89 5 Mayıs :dua:

zuzumhmt 5 Mayıs :dua:
the_miss 5 Mayıs :dua:
teacheralla 5 Mayıs :dua:
SedaGretchen 5 Mayıs :dua:
Neic 6 Mayıs :dua:
Lothbrok 6 Mayıs :dua:
Bahunya 6 Mayıs :dua:
defne1453 6 Mayıs :dua:

platonikbaby 7 Mayıs :dua:
Evrem17 8 Mayıs :dua:
siirkiz 9 Mayıs :dua:
heytbengeldim 9 Mayıs :dua:
mylittlemiracl 11 Mayıs :dua:
sahra41 14 Mayıs :dua:
gokcesezer 14 Mayıs :dua:
Rapse 17 Mayıs :dua:
zeynepoztrk 18 Mayıs :dua:
Aayyssnnrr 18 Mayıs :dua:
esenglvedat 24 Mayıs :dua:

Hatticeee32 26 mayıs:dua:

benimde bat 15 mayis.. nisan olmadi nasip artik insAllah mayis olur ama nedense umidim yok artik saliyorum bundan sonra

Sabah test yaptim hemen cikmak zorundaydim kalkar kalkmaz yaptim ama cizgi cok cok silikti ya yumurtlamadim ya da catladi sen ne yaptin canim yapiyo musun test

Artık bıraktım testi canım, çatladı benim yumurta belli. Ama ne olur ne olmaz gün aşırı devam ediyoruz. Seninde çatladı bence.

Benim yumurtlama günü 4 Mayıs'a geliyor ondan birkaç gün önce de onemliymis Allahım inşallah aratmaz ilk denememizde olur hayırlısıyla ,bu arada yumurtlama ile ilgili programlar varmış benim yaş 30 ama bugüne kadar hiç ilgilenmedim bu konularla o yüzden pek bilgim yok maalesef daha yeni yeni araştırma yapıyorum.

Bu arada adet takvimi için program kullanıyorum ama yumurtlama günlerini farklı gorteriyor,sizlerin kullanıp memnun kaldığınız program nedir?

Selam kizlar benimde bat 14 mayis gorunuyr uygulamada benide ekleyebilirmisin listeye yasmin89 yasmin89 ..

Rabbim guzel olan gonlumuzdekileri hakkimizda hayirli olan eylesin kizlar hadi bakalim kimlerden alicaz guzel haberleri..ugur getirsin bu topik hepimize

Kizlarr ovu testi yapanlar bi bakarmisiniz pik bu mu demekkk ve dun sabah iliski olmustu bi daha ne zaman olmalii

Bu

Eklentiler

• 20180422_210925.jpg
    20180422_210925.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 58
X