Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben 2. Kez test yaptim pozitif çıktı gene... bat a 2 gun var, oncekini 7 gun kala yapmıştım... simdi nerde kan vermem gerekiyor? Ay tirsiyorum biraz ya...

Kızlar merhabalar, ben bu işte yeniyim biraz, saçma sorular sorarsam affola. Benim batım 21 mayıs, yumurtlama tarihim ise 7 mayıs, ilk yumurta akım 5inde geldi ve biz o akşam birlikte olduk eşimle, 2 gün daha aynı akıntı geldi ve 8inde bitti ama o sıralar olmadı maalesef, çok yorgunduk. yumurtanın döllenme şansı var mı acaba?

7 Mayıs yumurtlama ise tabiki şansın var cnm spermler 3 gün yaşıyor çünkü 7 mayısta ilişki olsaydı şansın daha çok artırdı diye düşünüyorum ama tutmuş olabilir neden olmasın

7 Mayıs yumurtlama ise tabiki şansın var cnm spermler 3 gün yaşıyor çünkü 7 mayısta ilişki olsaydı şansın daha çok artırdı diye düşünüyorum ama tutmuş olabilir neden olmasın
işte tembellik ettik biraz, sol kasığımda batma hissediyorum ama bu kadar erken olur mu, kafamda mı kuruyorum bilmiyorum. zaten 3 yıldır ilk defa denedik, çok sağolun cevap için

işte tembellik ettik biraz, sol kasığımda batma hissediyorum ama bu kadar erken olur mu, kafamda mı kuruyorum bilmiyorum. zaten 3 yıldır ilk defa denedik, çok sağolun cevap için
Batma olabilir üzerinden bir hafta geçmiş çünkü yumurtlama üzerinden 10 güç geçtikten sonra test yapabilirsin allah gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…