Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Az önce ovulasyon testiylede denedim artık yok yani olmadığına inandım sanırım

Eklentiler

• 1526382443346..jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 56
Kizlar ben 2. Kez test yaptim pozitif çıktı gene... bat a 2 gun var, oncekini 7 gun kala yapmıştım... simdi nerde kan vermem gerekiyor? Ay tirsiyorum biraz ya...

tırsma canım ya acile git hemen ver kanı inşAllah hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kızlar kan testi 156,4 çıkmış.

Henüz doktora göstermedim kendim baktım. Eşime söylemek istiyorum ama değer düşük değil mi? Birde adet olursam boşa sevinmiş olur

canım batın geçti mi??? daha yeniyse bu şekilde olması normal 15 16 olan arkadaşların ki bile yükseldi.. Hayırlı olsun

Ayy çok heyecanlı. Şuan muhtemelen hastanedesin. Hadi inşallah güzel haberlere.
canım cok cok sevindim senin adına hayırlı ugurlu olsun insallah :) darısı basıma... ben kan verdim 2 de, 4 gibi cıkar sonucunuz dedi doktor. yeni ise idrarda cıkmaması cok normal regliniz gecikmis, kan testi yapalım dedi. heyecanla bekliyorum dua ile...

Kızlar kan testi 156,4 çıkmış.

Henüz doktora göstermedim kendim baktım. Eşime söylemek istiyorum ama değer düşük değil mi? Birde adet olursam boşa sevinmiş olur

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah canım battan 1-2 gün öncesine göre değerin çok iyi her kadının değer yüksek olacak diye birşey yok iki gün sonra tekrarla en az %60 artıyorsa korkma sağlıklı bir gebelik var demektir

ayyy hadi hayirlisi bekliyoruz guzel haberlerini

Amin canım inşallah. Hayırlısıyla gelsin sonuçlar. Bende kan verdim, internetten kendim baktım. Bir kaç gün sonra göstermeye giderim.

Haklısın canım. Bu konularda çok acemiyim. En iyisi bir kaç gün sonra tekrar gideyim doktora hem sonuca bakar hem yeniden test ister.

Kızlar varya, dün öylesine bata bir kaç gün kala testte çıkar mı diye sormasam haberim olamayacaktı. Hepinize çok teşekkürler. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

kızlar benim sonucum negatif cıktı, hayırlısı olsun bu da bana ilk ay tecrübesi oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…