Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cevabınız için teşekkür ederim. İdrarda çıktıysa vardır inşallah, testi tekrarlayıp bakarsınız o zaman. Ben de kanda baktırsam varsa çıkar mı acaba erken mi yoksa? Neyse bakalım olmadı dediğiniz gibi bir kaç gün tutup sonra duruma göre bakarım :)

canımm şimdi okudum bende de test dun aksam yaptım negatif cıktı.. ama hala regl olmadım
canım ben kırmızıları gördüm malesef benımde cumartesi yaptığım test negatifti ertesi gün baktğımda cift cizgiydi belirgin oyle çıkınca hamileyim sanmıstım ama degılım zaten biz korunuyoruz (geriçekilme yada ben yıkıyorum) o yüzden çok üzüledimolusa süprz olcaktı

canım Rabbim hayırlı istediğiniz zamanda nasip etsin inşallah ben daha görmedim bakalım ne olacak hala beklemedeyim..

KIZLAR ben kırmızıları gördüm Demekki sonradan çıkan çizgilere güven olmazmış Birde biz maşalah çok iyi korunuyoruz 2 senedir olmadığına göre normalde yıkamak ya da geri cekılme koruma yöntemi değil diyorlar o yüzden

Canım ben de öğreneli henüz 4 gün oluyor.. Ben de hala inanmış değilim galiba karnımız büyümeden de anlayamayacağız :) Karın ağrıları normalmiş bana ara sıra çok keskin sancılar giriyor rahim büyüdüğü ve kasıldığı içinmiş :) Sağlıklı bebişlerimiz olsun inşAllah Allahım isteyen herkese de nasip etsin.. aç tok farketmiyo verebilirsin kan

Kızlarr bende dün akşam eşimin ısrarıyla test yaptım. Tek çizgi çıkmıştı sabah bi baktım hafif pembe bir çizgi. Daha önceki testlerde böyle bişey başıma gelmemişti. Bu arada bat 20 Mayıs. Sizce geçersiz midir

canımm hayırlı ugurlu olsun ne mutlu Allah hepimizi de nasip etsin insallah

Amin inşallah canım. Dua ederken burdaki arkadaşlarıda içimden geçiyorum, isim isim olmasa bile isteyen, çabalayan kişilere de nasip olsun diyorum.

Hayırlı uğurlu olsun

Teşekkür ederim

Amin inşallah. Kan vermeye giderken içimden geçirdim Allahım hamileysem sağlıklı olsun diye. Kan sonucum öğleden sonra çıkacakmış. İnternetten bakıyorum ara ara çıkmışmı diye. Eşime nasıl söylesem diye düşünüyorum

Akşam bile çıktıysa sabah ilk idrarda kesin çıkar bence

bende bekliyorum kendilerini :) sonradan beliren bizde tutmadı demek canım bugün sivilcem de geldi akşama kadar gelir benimkiler olmadı yarın.. yarın oruçken gelmese bari en azından ilk günü tutabileyim diye düşünüyorum

Benim hala gelmedi belirti de yok öyle kaldım valla ortada...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…