BANA BİR AKIL VERİN LÜTFEN

Düzelmez imkansız ama hadi diyelim düzeldi bu size yaptıklarını unutturacak mı? Hiçbir şey olmamış gibi devam edebilecek misiniz?

Kendinizi düşünmüyorsunuz tamam da çocuğunuzun psikolojisini de yeni yeni oluşan karakterini de mahvetmesine izin vermişsiniz defalarca affederek. Çocuğunuza yazık..

Ciddiye almıyor evet, umursamıyor nasıl olsa affeder nasıl olsa geri döner o beni bırakmaz bırakamaz. Yeltendigim zamanda sen cok pisman olursun görürsün bak başını taslara vurursun gibi şeyler söylüyor

Kendim için hic bisey yapmıyorum hiçbir şey hemde. Oyle saksı gibi yaşıyorum yaşamaksa tabi bu

Bende sizin kurduğunuz cümleyi kurdum ilk basta ama bunu yaşayınca dediğim kadar kararlı olamadım. Aile evine dönemem çünkü cok kötü seyler yapıyor, sığınma evine gidicem tek çare

Eğer gerçekten boşanacaksan hemen sığınma evine git uzaklaştırma kararı çıkar boşanma davanı aç. Eğer boşanmayacaksan burdan medet umma çünkü uçan çocuklar bile inanmaz böyle bi adamın düzeleceğine

Babasız büyümesin isterken en büyük kötülüğü babasıyla birlikte yasayarak yapıyorum sanırım

Boşanmak istiyorum en yakın zamanda cesaretimi toplayıp gideceğim

Bağımlılık degil aslında cok üzülüyorum ayrıldığım zamanlarda hep tek kalıyor perisan oluyor o hallere düşsün istemiyorum elinden tutup kaldırmak istiyorum

Siz esinizin annesi degilsiniz. Yetiskin bir adamin sorumlulugu sizde degil. Rollerinizi karistirmayin. Siz sadece cocugunuza annelik yapabilirsiniz, esiniz basinin caresine kendi bakmak zorunda. Bakmak istemiyorsa da bakmasin.

Ciddiye almıyor evet, umursamıyor nasıl olsa affeder nasıl olsa geri döner o beni bırakmaz bırakamaz. Yeltendigim zamanda sen cok pisman olursun görürsün bak başını taslara vurursun gibi şeyler söylüyor

Haklı
Harika bir eş ve baba olduğu için başınızı taşlara vurmanız lazım.
Yapmayın ne olur, o çocuğu böyle bir babayla büyütmeyin

Babasız büyümesin isterken en büyük kötülüğü babasıyla birlikte yasayarak yapıyorum sanırım

Sanırım mı? Çocuğun sana tükürüyor,vuruyor farkında mısın? Şimdi senin de annenliğin annelik mi? Bu herifin yaptığı babalık mı? Evlat yetiştirmek böyle bir şey değil. Böyle günahsız yavruları ne suçu ne günahı var, böyle merhametsiz vicdansız insanların ellerinde perişan oluyorlar.

Ne şansından bahsediyosunuz ya ne düzelme ihtimalinden bahsediyosunuz? Daha bu adam napacak size ? Bütün tuşlara basmış kaçın gidin yahu

Siz esinizin annesi degilsiniz. Yetiskin bir adamin sorumlulugu sizde degil. Rollerinizi karistirmayin. Siz sadece cocugunuza annelik yapabilirsiniz, esiniz basinin caresine kendi bakmak zorunda. Bakmak istemiyorsa da bakmasin.
Bu saatten sonra ne hali varsa görsün cok sans verdim ama artık bi sans daha verse miydim acaba duzelir miydi diye icimde hic bisey kalmadı

Cocugumu tanısanız aslında o kadar akıllı sevgi dolu iletişime açık herkesle uyum sağlayan cocuk ki sadece bana karşı böyle. Onu kötü yetiştirdiğimi düşünmüyorum. Bunca seyden olabildiğince onu uzak tutmaya çalıştım.

"Kızımı bana karşı dolduruyor. Sürekli vur annene ez annenin kafasını gibi seylerle cocugu bana karsı düşman ediyor. Babası gelince çocuğum 180 derece değişiyor. Bana seni istemiyorum sevmiyorum diyip vuruyor tükürüyor."

Bence yazdıklarını tekrar oku, sonra nasıl bir annelik yaptığına bak. Millet neler çekiyor evlat yetiştirmek için. Analar babalar ne emek veriyorlar evlatları için.

Babası gelince böyle iste sadece normalde böyle şeyler yapmıyor. Bende artık babasından ayrılıp onun en iyi sekilde büyütmek icin elimden geleni yapacağım. Benim mutsuzluğumu ona yasatmayacagım, sevgi dolu ve huzurlu bir ortamda büyümesini sağlayacağım

3 defa aile evime döndüm her seferinde beni ikna etti geri barıştım

eminim öyle olacaktır. 3 defa kızın aklına gelmemiş anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…