BANA BİR AKIL VERİN LÜTFEN

Demiyorum öyle davranıyor gercekten boşanmayı düşündüğüm icin aklı başına gelmiş olabilir mi
Hangi akıl hangi baş? Hala değişeceğine inanmak istiyorsun biz ne diyelim burda. Gerçekten hele çocuk varsa kimseye boşan demeyi sevmiyorum ama kocam dövüyor sövüyor diyen birine de pozitif şeyler söylemeye vicdanım el vermiyor.

Utanıyorum gerçekten ben nasıl bu hale geldim diye

Psikolojik destek almayı çok düşündüm ama maalesef maddi imkanım buna el vermiyor, devlete bile gitsem sigorta yok ayrıca şuan böyle bisey yaparsam mahkemede bunu bana karşı kullanır
Tıbbi destek alsanız bile anca ömür çürür siz bağımlısınız bu adama. Oturmuş tüm yaptıklarına rağmen hala düşünüyorsunuz. Düşünün durun artık ne denebilir? Himayesine almış sizi.

Hep sabret hep sabret diyenler var ya işte herkes kötü seyler yaşamış zamanla duzelirmis sabret...

Demiyorum öyle davranıyor gercekten boşanmayı düşündüğüm icin aklı başına gelmiş olabilir mi
Hayır aklı başına gelmiş olamaz 'mış' gibi yapar. Bu neyin pollyannacılığı Allah aşkına kocan olacak herifi burada kaç kadın analiz ettik, sen hiç mi tanıyamadın? Lütfen safa yatmayın. Ayrılmak istemiyorum, her şeye rağmen onunla olmak istiyorum deyin belki doğruyu söylediğiniz için saygı duyarız biraz.

Bağımlılık degil aslında cok üzülüyorum ayrıldığım zamanlarda hep tek kalıyor perisan oluyor o hallere düşsün istemiyorum elinden tutup kaldırmak istiyorum

Yok artık gerçekten ayrılmak istiyorum. Bu kadar onursuz gurursuz olamam zaten beni evliliğimden önce tanıyan insanlar sen nasıl bu boyle olabildin diye cok şaşırıyorlar. Ama icimde bisey var beni durduran anlamıyorum cozemiyorum

Akıl şey değil ki sokasın! Kocan için dedim bunu üzerine alınma.

Ne aklı başına gelecek üç günde adama vahiy mi geldi karına iyi davran diye. Adam cinsel ihtiyacını gidermek için iyi davranıyor bunu nasıl anlayamıyorsun?

Bu ikna meselesine de ben inanmıyorum açıkçası. Hadi bir kere inandın, bir baktın ki bir şey degismedi her seferinde seni nasıl ikna edebilir senin boşanmakta gönlün olmadıkça?

Yapacağın şey belli. Karar alıp boşanmak.Çocuk için de korkma mahkeme ona vermez. Kendin için yapmıyorsan çocuğun için yap.

Son ayrılıkta 8 ay ayrı kaldık gercekten soyledikleri sozleri davranışları o kadar farklıydı ki kim olsa inanırdı. Bende inandım normal bi ailem olsun istedim çocuğum babasız büyümesin istedim sadece aile olmak istedim

Fazla detaya girmedim demişsin de anlattıkların yetti arttı zaten. ben senin boşanacağını hiç sanmıyorum üzgünüm ama ben senden o ışığı alamadım. Yani insan kendini düşünmeyebilir kendini kurtarmak yerine sabredebilir ama bağımlı ve normal davranışları olmayan o babayla çocuğunu 2 gün aynı evde tutmaz. Sen bu zamana kadar bunu yaptıysan hala daha çocuğunu kurtarmak yerine acaba düzelir mi iyi davranmaya başladı diyorsan büyük ihtimal boşanmayacaksın biz burada boşuna boşan demiş olacağız.

Kim olsa inanmaz. Kendini kandırma. Böyle babayla büyüyeceğini uzak olsun daha iyi.

Bağımlılık degil aslında cok üzülüyorum ayrıldığım zamanlarda hep tek kalıyor perisan oluyor o hallere düşsün istemiyorum elinden tutup kaldırmak istiyorum
Ay hala bağımlılık değil diyor ya. Adam saçınızdan tutup meydana indirip dövüp kırsa şükür kocamdır diyeceksiniz utanmadan. Çocuğa vur onu kır onu ez onu diyen bir baba var ne demek bağımlı değilsiniz?

Sinirden gece gece sizin yüzünüzden tatlıya abanacam pes.

O kadar üzüldüm ki su yoruma ailemde her seferinde bana kucak açtılar ve ben onlara her seferinde arkamı döndüğüm için aynı cumleleri kurdular aslında o kadar haklılardı ki defalarca şans verdiğim icin kimsenin yüzüne bakacak halim kötüyüm diyecek yüzüm kalmadı

Sinirlendirmek değildi amacım kusura bakmayın sadece hislerimi anlatmaya çalıştım

İçinizde ki sizi durduran şeyi ben size söyleyeyim belki bir gün düzelir umudu
Üzgünüm ama düzelecegini sanmıyorum
Böyle düzeleceği günü bekleyerek, yılların uçup gidecek

Kim olsa inanmaz. Kendini kandırma. Böyle babayla büyüyeceğini uzak olsun daha iyi.
Ben ayrılsam bile babasıyla olan bağının kopmasını istemem. Benimde annem ve babam ayrıydı ve hep eksikti Bi yanım benim gibi olmasını istemem

Şaka mı yapıyorsun? Sana fiziksel psikolojik şiddet uygulayan hayvan gibi davranan çocuğuna bile seni aşağılayan kötü örnek olan madde bağımlısı ruh hastası birini ayağa kaldırmak istiyorsun öyle mi? Kendini geçtim çocuğunu kurtarmak yerine bu pisliğe kıyamıyorsun? Doğurduğun yerine kendi hayatın yerine sana B.k gibi davranan adam öyle mi? Neden altından mı Bi yerleri. Şuan sana gerçekten çok sinirlendim. Çaresizim desen ok korkuyorum desen ok ama bu kadar da değil ya hu. En iyisi ben konudan çıkayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…