BANA BİR AKIL VERİN LÜTFEN

Ben ayrılsam bile babasıyla olan bağının kopmasını istemem. Benimde annem ve babam ayrıydı ve hep eksikti Bi yanım benim gibi olmasını istemem
Yasal olarak zaten kopartamazsın. Sürekli aynı evde olmak kavga gürültü şiddete maruz kalması ayrı, annesi ile başbaşa huzurlu bir evde büyümesi ayrı. Koca kadınsın dayak yeyip oturmak senin bileceğin iş ama zavallı çocuğu bu ortamda büyütmeye hakkın yok. İyi bir yanı eksilmesin diye psikopata çevirin çocuğu.Kendin yazmışsın babasının yanında değişiyor diye. Hem çocuğun hem senin terapiye ihtiyacınız var. Kocanın da var diyemeyeceğim bu herif terapi ile düzelmez.

Banlanacağız bırak...

Banlanacağız bırak...
kadının cevaplarını okudukça delirdim burda. siz nasıl sakin sakin yardım amaçlı destanlar yazmışsınız. cidden en ufak bi faydası olacağını düşünüyor musunuz? ay çok sinir bozucu her yorumu

Mümkün değil. Boşanmamak için çok ciddi (!) argümanları var .

Ee ne yapmayı düşünüyorsunuz? Hala düşünüyor musunuz düzelecek diye?
Hic bu kadar sert tepkiler beklemiyordum açıkçası. Simdi yine kızcaklar ama bazen hata bende mi ben mi biseyleri yanlış yapiyorum ya da abartıyor muyum diye düşünürdüm tepkilerden anladım ki hata benim hala düşünmemmis. Yani iyi birsey yaptığımı sanıyordum asla kendi cocuguma zarar vermek istemem ama yanlış düşünüyormuşum

Arkadaşlar inanın bir gün burda boşandım kurtuldum konusuda açacağım, siz sinirlenin ya da hakkımda farklı düşünün diye degil icinde bulunduğum sacma durumda ben suclu muyum acaba hissinden kurtulmak icin baska gözlerden fikir almak istedim her dediğinizde haklısınız ama ömür boyu bu adamı çekecegim ya da boşanmayacagım konusunda size katılmıyorum cunku ben başaracağım ve kurtulacağım

Anlayışla cevap verdiğiniz icin cok teşekkür ederim

Boşanmanız için osmanlı tokadı mı bekliyorsunuz siz? Ben size üzülmüyorum düşünen ve bu evliliği devam ettiren birine üzülemem cocuga üzüldüm. Cocugun yerinde olsam sizden utanırdım nasıl bir adama katlanıyor diye. Ve bu cocuk bu babayla büyümeye devam ederse ilerde buna evlat demeye bin sahit ister.

Haklısınız, teşekkür ederim.

çok üzüldüm. cidden çok üzücü. cocugunuzu sağlıklı ortamda büyütürsünüz inş cocuga daha cok üzüldüm

çok üzüldüm. cidden çok üzücü. cocugunuzu sağlıklı ortamda büyütürsünüz inş cocuga daha cok üzüldüm
Bana üzülmeyin zaten benimki aptallık, ve ınsallah cok daha iyi sekilde büyüyeceğim

Al madem.
Zaten millet ne söylese bildiğini okuyacaksın..

Fiziklsel şiddet
Psikolojik şddet
Bağımlılık
Alkol
Siz niye hala bu herifle berabersiniz?
Boşanmak için birilerini ikna etmeniz şart değil. Siz karar verdiyseniz bitmiştir.
Ayrıca 3 kere evi terk edip geri dönmek niye?
Herif sizi ciddiye almaz ki. Bumerang gibi gidip gidip dönüyorsunuz.
Evladınızı en kısa zamanda bu heriften uzaklaştırın.

Böyle bir adam düzelmez niye düzelsin, herseyine tamam diyen,kukla gibisiniz.
Sizin gibisini zor bulur,1-2 iyi davranmış hemen aklınız karışmış nerdeyse size yapılan her hakareti,onur kırıcı her olayı,dogurdugunuz evladinizi size düşman etmesini unutmaya hazırsınız biraz daha iyi davransa ikinci çocuğu kucağına vereceksiniz.Ruzgarda savrulan yaprak gibisiniz,hayat azmi, sorgulama,mücadele yok İstiyorsunuz ki o düzelsin herşey yoluna girsin .....
Bitmeye meyilli bu hayat için kendi, hayatınız için siz ne yapıyorsunuz affetmekten, kendinizi avutmaktan aldatmaktan başka?

Sizden yaşça bayağı büyüğüm tahminen.17 yıllık evliyim.Esimle evliligimin ilk günü, evlilikte kavga gürültü olur ama bu ileriye taşınırda şiddete dönüşürse tek tokat dahi olsa 10 cocugumda olsa bosanirim demiştim.Kavgada ettik küstükte yeri gelince ama tokat hiç inmedi yüzüme cunku yapacağımı bilir.Benden size tavsiye çocuğunuzu alıp aile evine gidin ve mahkeme açın uzaklaştırma alın.Korkuyorsaniz bir süre kadın sığınma evinde kalabilirsiniz onlarda boşanma avukat konularında yardımcı oluyorlar diye biliyorum.Ailenize de yerinizi bildirmeden gelişmelerden haberdar edebilirsiniz.Sonra düzene girince aile evine dönersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…