Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Işte bunlar toplumun yansıması o kızlarda ne yapsın yattım kalktım dese o***pu derler gerçi ülkemizde pis zihniyetli erkeklere göre her kadin o***pu ya

Kız yada kadın evlendi bize ne dimi ?
Beni de bağlamaz ama insanlar işte hala kafaları milattan önce de kaldılar.

Sıkma canını sen o zaman kendine göre doğrusunu yaptın ama olmadı.
Şimdi eskiye gidip kendini üzme, boş ver.

Her karanlık gecenin sonu aydınlık sabahtır Msspare

Kız yada kadın evlendi bize ne dimi ?
Beni de bağlamaz ama insanlar işte hala kafaları milattan önce de kaldılar.
Bence zamanla değişecek eskiden el el tutuşanı görseler ne laflar ederlerdi suan normal karşılanıyor ileri ki dönem de zihniyet değişecek gibi hele z kuşağı sayesin de

O dinciler asıl zina yapanlar oluyor ama ( sözüm herkese değil linçlemeyin )
Müge Anlı'ya bak nerede inancım yüksek diyen insanlar çıkıyor.
Ya başkasına kaçıyorlar ya dolandırıyorlar bunların hepsi uçkurları yüzünden

sorma aynen
aşırı yasak baskı sonuç nerde edepsizlik var ayipladiklari şeyin içinde buluyorlar kendilerini
iyide oluyor herkesi dillerine dolaşmanın cezasını çekiyorlar

sorma aynen
aşırı yasak baskı sonuç nerde edepsizlik var ayipladiklari şeyin içinde buluyorlar kendilerini
iyide oluyor herkesi dillerine dolaşmanın cezasını çekiyorlar

Evet o köyler de daha baskılı yaşayan yerler de ensest ilişkiler, pedofili olayları sürüsüyle.
Batıda neredeyse denk gelmiyoruz böyle olaylara.

bu benim fikrim değil, yapılan çok araştırma var bununla ilgili, yüzdeye vurduğunda çoğunluğu sorun yaşıyormuş, duyduğum da yaşadığım da oldu sorun yaşayan. yazık gencecik daha 30 larda insanlar. kişi hem kendi hem partneri mutsuz oluyor.

esksii gibi evlilikler 18-20 yaşında olmuyor, artık 30 da evleniyor insanlar, o yaşa kadar beklemek cinsellik açısından iyi olmaz

Son düzenleme:
Batı doğu, köylü şehirli diye değil de baskılı-baskısız diye ayırt etmek isterim.
Ayrıca onaylamadım farkındaysan.
Ya almışsınız sazı elinize anca goygoy anca genelleme. Sizin üzerinizden genele yazayım. Daha birkaç sene önceydi zengin ve sosyetik bir adamın (isim vermeyim) kendi kızına yıllardır tacizde bulunduğu ortaya çıktı. Çok modern her şeye doymuş zengin adamdır dersin baksan... ama sapıkmış işte. Hacı hoca tayfası değil merak ederseniz yani. Bastırılmış olanaz cinsel anlamda... ön sayfalarda da yazmışlar yok otuzuna kadar seks yapmamış erkekler cinsel anlamda sorunlu olurmuş da bilmemne. Hanslar Ericler çatır çatır yapacak potansiyeldeyse hiç durmayalım buralarda.. şu bakire gittim tertemiz falan yazan kafa neyse bunlar da o yani fazlası değil.

Batı doğu, köylü şehirli diye değil de baskılı-baskısız diye ayırt etmek isterim.
Ayrıca onaylamadım farkındaysan.
Batıda neredeyse denk gelmiyoruz böyle olaylara.
Boyleyazinca ayirt edilmemiş olmuyor. Bu leş zihniyet bati dogu sehirli koylu ayirt etmez.
Yillarca bu zihniyet ugruna ne canlar verildi halen veriliyor kadınlarımız ölüyor . Yillardan beri surelegelen bu zihniyet bozulmaz kolay kolay lanet olsun.

Ben zengin fakir de ayırmadım.
Tamamen baskılı, baskısız büyüyenlerden bahsettim.
Lütfen yazdıklarımı çarpıtmayın.

Yalan atıyorsa da canı cehenneme artık ben dürüstken o değilse bilemiyorum karaktersiz derim artık ona
Basta kabul etmeyip bozulan adam ileride nasil olur bi dusunun. Evlenince geri donulmesi zor iyi dusunun. Hayatinizi berbat etmeyin

İlk başta garipsemesi normal değil mi 4 ay sonra söyledim en çokta neden başta demedin dedi sonuçta kötü niyetli olan da çok değil mi ondan demedim dedi ama size katılıyorum namus iki bacak arasında değil
Eğer siz kendinizden emin bir şekilde söyleseydiniz garipsemezdi . Direk alacaktınız karşınıza bu bu diyecektiniz öyle utana sıkıla söyleme hissi uyandırdıysanız adam da o hissi almıştır. Bakın bu ondan önce ki hayatınızdı geçmişinizle yargılamasını istemiyorsanız kendinize değer verdiğinizi dik durduğunuzu göstermelisiniz sadece bu durum içinde değil üstelik dua etsin söylemişsiniz gidip diktirip evlenenler de var kandırmadınız sonucta..

Bu konulardan bana illallah geldi artık ama evlenmeden cinsellik yaşayanlara laf edenlere tepki gösterenlerin, belli bir yaşa gelip cinselliği yaşamayanlara sorunlu gözüyle bakması çok komik geliyor.

Ne farkın var diğeriyle, burada fikir olarak çoğunlukta olmanın dışında? Sen de diğerini başka türlü etiketleyip hor görüyorsun sonuçta.

Sonu gelmez bir tezatlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…