Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En çok da bu kısım can sıkıcı. Kadını metalaştıran, bir damla kana indirgeyen de yine bir kadın. Yazık.

En çok da bu kısım can sıkıcı. Kadını metalaştıran, bir damla kana indirgeyen de yine bir kadın. Yazık.

Gelinliğimi tertemiz giydim yazmış bir de.
Şimdi o yorumu yazan kadını inan yere göğe koymamıştır kayın ailesi.
Hele peçetedeki kanı görünce eski Yunan Tanrıçaları kadar saygı görmüştür eminim.
Dün konu sahibine de yazdım 1 damla kan için bu kadar çektiği psikoloji değer mi ya.

Yazık kadınlarımız bu zihniyetlerini değiştirsinler artık.

Ilk evliligimde evlendigimde bakire degildim valla hic konusmasi bile gecmedi aramizda.

Ikincide üstelik kucagimda 5 yasimda oglumla ahaha

Benim kocalar yaksin birer cigarette ne diyeyim.

Ilk evliligimde evlendigimde bakire degildim valla hic konusmasi bile gecmedi aramizda.

Ben bakire evlendim ama kimse de beni alkışlamadı yani
Ayrıca tabulaştırmadım yani öyle olsun istedim.
Hayatın başka şeyleriyle uğraşmaktan kimseyle sevişmeye fırsat bulamadım

Ben geç evlilik yaptım evlendiğin de bakireydim bu lafta artık bana bulantı yapar oldu neyse

yukardaki tertemizdim diyen bayan gibi
tertemizdim süsledim puslendim hediye paketi gibi gelinlik giydim birde kırmızı kurdele tam paket

kendimi sundum afrikada kabile reislerine sunulan bakireler gibi ateş etrafında tam tam dansları ederler neyse

evlendik kendimi kocama sakladım ya gelsin mutluluk gelsin değer verme sevgi el üstüde tutucak ya kendisinin ikinci evliligiydi

eş oolucak 20 gün sonra ailesiyle tartıştı büyük kavgalar yaptılar ve kaçtı gitti
gidis o gidiş aylar sonra para derdi borç derdi ve en önemlisi başka kadın varmış
benim paket oluşum nereye gitti
bekaret nere gitti bana verilecek değer nere gitti
aman da aman bi değer bi değer gördüm
hayatımın içine eedildi
o yüzden sevişmek isteyen çatır çatır sevişsin pişman olucaksa yapmasın başkası ben kocamla yasiyacak diyorsa yaşasın kimsenin kimseye laf söyleme hakkı yok
heleki ben temizim sizler pissinız demek neyin hadsizligi

cani cehenneme böyle kadınlara namus yükünü yükleyip hayatını zehir edenlerin

Epi topu 19 yasinda evlenmis zaten, bu neyin gururu anlamadim.Hani cok gec evlenir, ya da hic evlenmez ee de, rahibe gibi kesis gibi yillarca beklemenin bir anlami , kendine gore bir felsefesi olur.

Ben bu durumda millete pecete gostermeye kalksam "hayrola kendinden suphen mi vardi,ne alaka" derler.
O kadin vucudun baska yerinden gelen kandan ne farki var onu da hic anlamadim. Burnun kanasa peceteye surse uc asagi bes yukari ayni goruntu. Sanki sey olunca mavi geliyor.
Ben bakire evlendim ama kimse de beni alkışlamadı yani
Ayrıca tabulaştırmadım yani öyle olsun istedim.
Hayatın başka şeyleriyle uğraşmaktan kimseyle sevişmeye fırsat bulamadım
Ahahh ben cok gec evlendim ama daha once kimseyle iliskim olmadi, onun sebebi de tamamen sevgili bulmaktaki beceriksizligim
ama gelinligimi tertemiz giydim diyemem, yurtdisinda evlendigimiz icin dugun yapmadik. Zaten hic sevmem dugundu, kalabalikti, gurultuydu, akrabaydi isime geldi. Ona harcayacagimiz parayla araba aldik, daha guzel oldu.

Bos isler bunlar kendinizi dar kaliplara sokmayin, sizi kaliplara sokan kisilerle de evlenmeyin.

Son düzenleme:

Şimdi ki aklım olsa bende düğün yapmazdım boşa masraf.
Ben çok isterdim eşimle sevgiliyken tatile gitmeyi yada başkasıyla değecek birisiyle en azından ama ne yaşadıysam eşim de yaşadım çünkü hayatta ailem de buna izin vermedi.
Zaten sorunlu yıllarım geçti.
Evlilik sevgili gibi düşüncelerim yoktu.
Yani illa da yatmak için birisiyle yatmadım ama kendimi de eşime saklıyorum diye yırtınmadım.
Bende beceriksizdim kısacası
Evet misspinky burada asıl bilinçlenmesi gereken kadınlarımız, onlar bilinçlensin ki ileri de evlatları da eşleri de bilinçlensin.
Bilmiyorum ya hala bu kan, bekaret olayları saçma yani bu kadar basit bir olayı bir bizim ülkeler büyük mesele haline getiriyor.
Şimdi ben bakire olsam kime ne olmasam kime ne dimi?

Ama insanlar ben bakireyim olley kız kaldım modunda takılıyorlar

bide her halti yaşayıp bakire olanlar da ortada sözüm ona onların deyimiyle kocalarına saklıyorlar kendilerini ama her şeyi yaşamış namus abideleri

Ahhh cok sinirlendim

Bu adama saklanan bekarete (böyle demek de midemi bulandirdi ama) vallahi yazik olmus.

Erkekleri cok da şeetmemek lazım.
Ayh cok sinirlendim.

Bende gelinliğin üstüne kırmızı değil de başka renk kurdele taktım, evden de öyle çıktım.
Annem arkadaşlarım kurdele dediğin kırmızı renk olur başka renk olursa ayıplarlar dedi.
Artık en son birisine dedim ki benim bekaretim renkle mi belli oluyor ya, sizi ne.
Çok merak ediyorsanız evlenince eşime sorun dedim.
O kurdele olayı bile ne kadar salakça.
Al sana bakire kız veriyorum becer der gibi.

Nerede kadını aşağılayan unsur var hepsi bizde.

Aaaa deme öyle sonucunda kızlığı bozulmuyor

aynen öyle kim kimi kandırırsa bu dünya
bide inançlılar ha zinadan ödleri kopuyor

Ahhh cok sinirlendim

Bu adama saklanan bekarete (böyle demek de midemi bulandirdi ama) vallahi yazik olmus.

Erkekleri cok da şeetmemek lazım.
Ayh cok sinirlendim.

sabah sabah bende sinir oldum ben sadece sinir oluyorum geçiyor
neler atlattım kolay olmadı ama derler ya geldi geçti ama deldi geçti aynen öyle

Inşallah kadınlar artık kendilerinin farkına varır ve markette rayonda duran bir urun değil sunulan bir varlık değil sadece özgür olmanın tadına varrlar

bide her halti yaşayıp bakire olanlar da ortada sözüm ona onların deyimiyle kocalarına saklıyorlar kendilerini ama her şeyi yaşamış namus abideleri
Bazı erkeklere iyi oluyor öyle kadınlar ben her şeyi yaşayım ama kadın yaşamasın bana el değmemiş gelsin çünkü beni başkası ile kıyas yapmasın ben kötü isem anlamasın gir çık yapayım kendini mutlu zannetsin kafaları..

beni baya bildiğin sundular hahaha

ben gelinlik bile istememiştim annem ağladı benim seni gorme hakkım yok mu diye
sonra eş olucak gidince gelinlik halen evdeydi getirip annemin önüne atmıştım
ağlıyarak gördün mü anne diye

sabah sabah yaralarımı desmeyim kendi kendime

ne diyelim oda onların tercihi
dediğin gibi kimsenin hayatına karışıp ben böyleyim siz boylesiniz deme hakkı kimsede yok
sadece yaşayıp yaşayıp ta kandırmakta bana ters geliyor bana ters gelen ona doğru geliyorsa ne diyebiliriz ki

Ee bunuda erkekler ve toplum sebeb oluyor sizce bu kızlar amerikada yaşasa ne yaparlar tam anlamı ile cinsellik yaşarlar kimseden gizleme gereği duymazlar mantık olarak kendilerini evlenirken cici kız moduna sokmazlar.

Arkadasimin erkek kardesi surekli gebelik testi alirdi, utanirdi hatta arkadasima aldirirtirdi bazen, ben ordan biliyorum. En sonunda "duzgun korunsalar ya, boyle korkuyla yasanir mi" dedim. Ben cok anlatiyorum ama dinlemiyor dedi. Hatta bir ara hamile oldugunu sanmis, doktor soruyorlardi aldirmak icin. Yani beceriksizliklerinden, ozel hayatlarindan benim bile haberim olmustu Neyse dedigim erkekle nisanlisi beraber tatile de gittiler, her istediklerini yasadilar. Dugunden once, evden cikarken kiz babasinin onu kirmizi kurdeleyle paketledigini videoya cekip, facebooka koymus. Hani siz dedikodumu yapiyorsunuz ama beni bile paketlediler diye. Varos varos isler.

Benim eş adayı olan kişi dedi ki 20 yıl sonra belki hiç önemsenmeyecek hatta takılmayacak bir şey dedi herkes bir devre göre yorumluyor olayı 30 sene öncesi farklıydı 30 sene sonra zihniyet daha farklı olabilir .şimdi İran önceden modern di şuan ne durumda .bunu yapan biz insanlarız

orasi öyle kimsede bekaret derdi olmaz zaten oh be herkes özgür kimse kimseyi yaftalamaz
ama burası türkiye ve burda adet denen gereksiz bir adet var
bu adetleri yöntemde kadınlar ah o kadınlar bi gözlerini açsalar da bir baksalar kimlerin hayatını söndürduklerine
adetin gözü kör olsun deseler o yükü bir atsalar ama nerdeee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…