Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
He hamı ele deyir yegin mende birde görecek neçənci heftedeyemeslinde dadını çıxartmaq lazımdır ama adam sebirsizlenir

He hamı ele deyir yegin mende birde görecek neçənci heftedeyemeslinde dadını çıxartmaq lazımdır ama adam sebirsizlenir
Dadını çıxart. Men doya doya dadını çıxartdım. Düzdü evdeydim bütün günü. Ama yene de indi hamileliyim bitir deye üzgünem. Hele doğuş eden o qeder insan mene deyib ki xestexanada qalanda elin ister istemez qarnıva gedir sonra görürsen boşdu lap pis olursan.
Men indidən o psixologiyaya girmişem

Yoğ canım hele dur 5 hafta var keyfini çığart bugünlerin

Heee dadını çıxarım gerekəsas salamatlıq olsun en çox o gelmesine hazirlasmalar üçün sebirsizlenirik

Menim bu ay da olmadı doktor yolu göründü Bakalım sıkıntım neymiş o değil de adetin 3. Günü hormon testi veriliyor galiba benim pazar gününe denk geliyor ve o gün yolda olup evime döneceğim 4. Gün test alırlar mı ?

Mence alırlar canım. Ama netleşdirmek lazımdı.
Hem, doktora getmek de yaxşı olar. En azından neyin var bilersen. İnşAllah ciddi birşey çıxmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…