Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ma şa Allah Şükür incitməsin.
Yox can bir aylıq ərizə yazdıq biz, qoymadıq getsin məktəbə. Onlayna icazə yoxdur, teledərsdir, bir də keçilən dərsləri qrupdan atırlar ordan götürüb edirik. Dedik mart ayından gedər.
Hə lap yaxşı, sağ olsun qəşəng ad qoyub : )
Çox sağ ol, Allah sənin də balanı saxlasın, Amin.

Canımmm gözün aydın Erkek anaları kervanına sen de katılmışsın. Çokkk sevindim. Güle güle büyüt yavrunu

Canımmm gözün aydın Erkek anaları kervanına sen de katılmışsın. Çokkk sevindim. Güle güle büyüt yavrunu
Yaaaa seninde mi oğlun oldu canım? maşaAllah Rabbim nazarlardan korusun. ne kadarlık? adı ne?
Yazdığına çok sevindim canım. Seni rekrae görmek güzel

salam qizlar necesiz. axrinci defe ne vaxt bura girmiwem yadima gelmr bebewi olanlar olmuw, olan bebewler boyumuw ne gozel Allah isdyen hamiya qismet elesin inwallah
Salam can necesen? He çoxdandı yoxsan. Bebişin olub? MaşaAllah Allah saxlasın. Qızdı oğlan? Neçe aylıqdı? çox sual verdim diyesen

Salam can necesen?. Day dime hamı yoxa çıxıb. Menim başım qarışıq olur çox vaxt, bura girmeye vaxtım olmur sende ne var ne yox?
Yaxşılıqdır quzum, siz necəsiniz ana bala. Ehhh bizdə məktəb başlayıb, dərslərin çətinliyi bir yandan, Bismillah etməmiş xəstələnib qalıb evdə bir uşaq qripi tutur, bütün sinfə yayılır

Allah şifa versin canım bütün çocuklar aynı neredeyse okullar açıldı dersten geri kalmıyorlar diye sevinirken hastalıkla boğuşuyor yavrular

Salam can necesen? He çoxdandı yoxsan. Bebişin olub? MaşaAllah Allah saxlasın. Qızdı oğlan? Neçe aylıqdı? çox sual verdim diyesen
salam can. gec gec girirem deye indi yazram. he qizim oldu, isdiyen hamiya qismet uje 17ayliqdi, Denizdi adi..senide bildiyme gore oqlun olub Alpaslan qoymusuz adini. Allah saxlasin atali anali boyutsun inwallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…