Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burdayam Judy_K Judy_K darıxdın deyəsən?? Sadəcə axır vaxtlar(son yarım il🤦‍♀️) iş gücümü atıb bura yorum yazırdım. Tərgutməyə çalışıram. Sən necəsən?
Amaan boşver nöş tergidirsen. İş güc de yoxdu zaten. Tergidib neyniyceysen. İki kelme söhbet eliyirik burda heç olmasa 😒

Yo şükür halsızlıq olur birde yuxu bele başqa ürək bulanma falan yoxdu
Ne yaxşı şükür. He o halsızlıq yuxusuzluq normaldı. Yatırdım men bütün günü.
Yaxşıki bulanman yoxdu. Muayineye ne vaxt gedirsen birde?

Amaan boşver nöş tergidirsen. İş güc de yoxdu zaten. Tergidib neyniyceysen. İki kelme söhbet eliyirik burda heç olmasa 😒
Bir nəfər online dı deyəsən😉😅 Necəsən? Yo işvar, məndəki bu yavaşlıqlada qutarmır heçnə)) O bir yana, axır 3 4 ay bdv yə yazmaqnan məşqul idim. Elə bil camaata ağıl öyrədəndə terapiya keçmiş kimi rahatlayırdım🤦‍♀️ Azaldıram da şükür. Arada sizdən xəbər tutmağagələcəm ancaq❤❤

Bir nəfər online dı deyəsən😉😅 Necəsən? Yo işvar, məndəki bu yavaşlıqlada qutarmır heçnə)) O bir yana, axır 3 4 ay bdv yə yazmaqnan məşqul idim. Elə bil camaata ağıl öyrədəndə terapiya keçmiş kimi rahatlayırdım🤦‍♀️ Azaldıram da şükür. Arada sizdən xəbər tutmağagələcəm ancaq❤❤
Ay qız görmemişeme yazdığıvı. İndi görürem 🤦🏻‍♀️ necesen? Ne var ne yox? Mende baş qarışıqdı heç bura girmeye vaxtım olmur. Topiklerden xeberim yoxdu 🤦🏻‍♀️ arada girende mesajlara baxıb çıxıram.
vaxt yaxınlaşdıqca telaşa kapıldım başıva gelsin inşAllah

Ay qız görmemişeme yazdığıvı. İndi görürem 🤦🏻‍♀️ necesen? Ne var ne yox? Mende baş qarışıqdı heç bura girmeye vaxtım olmur. Topiklerden xeberim yoxdu 🤦🏻‍♀️ arada girende mesajlara baxıb çıxıram.
vaxt yaxınlaşdıqca telaşa kapıldım başıva gelsin inşAllah
😅😅görmürdün ki onsuzda yazdıqlarımı heçvaxt. Sağsalamat İnşallah. Gələn səfər bura baxanda gəlmiş olacaq balaca deyəsən🤩

X