Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi canım daha yeni deniyorsunuz. İnşallah çok beklemezsin
İnşallah canım hepimiz (hammımız) 🙏🏻
Daha nece yazacaqsan yazmısan artıq 😍👍 maşallah bu qeder gözel dili bildiyini tahmin etmezdim
Men de özümü geliştirmiş olaram :KK66:
Mesela senin Yukardaki mesajında q harfi kullandığın yerlerde men ğ yazardım Türkçede q harfi olmamasından kaynaklı herhalde

İnşallah canım hepimiz (hammımız) 🙏🏻

Men de özümü geliştirmiş olaram :KK66:
Mesela senin Yukardaki mesajında q harfi kullandığın yerlerde men ğ yazardım Türkçede q harfi olmamasından kaynaklı herhalde
Canim q yerine g kullanabilirsin. Ğ başka sesleniyor bizde.
Ama maşAllah heqiqeten de çox yaxşi yazirsan

Ahahh😁😁😁 çox sağolun 🙏🏻 23 yaşım var, 2ci uşaq, 1ci oğlan, bu qız) Güli boyukdu🥰
MaşaAllah qız. Men 23de evlenmişdim. Sen ikinciye hamilesen 😍 Allah saxlasın inşAllah sağ salamat gelsin qızın 🥰 nece gözel hiss olar bacınla eyni dönem hamilelik keçirtmek. Kaş menim de bacım hamile olaydı heç olmasa son 1 ay da olsa onla biryerde hamilelik keçirerdim 🥰

Sağolasan canım anlıyıram gonuşma dilimiz beledi ama yazı dili heç gullanmadığımız için emin olammadım
Canim zaten biz de burda danışdığımız kimj yazırıq. Yazı kurallarına falan heç baxmırıq. Sen de nece danışırsan ele yaz biz seni anlayarıq 😘

MaşaAllah qız. Men 23de evlenmişdim. Sen ikinciye hamilesen 😍 Allah saxlasın inşAllah sağ salamat gelsin qızın 🥰 nece gözel hiss olar bacınla eyni dönem hamilelik keçirtmek. Kaş menim de bacım hamile olaydı heç olmasa son 1 ay da olsa onla biryerde hamilelik keçirerdim 🥰
Həəə😁 aha gözəl hissdi sevindik elə olmağına, amma indiki dövrdə o qədər stress sevincimizi tam yaşaya bilmirik 🙄

He canim bacım tez evlendi biz yoldaşımla 6il sevgili olmuşuq oxumaq əsgərlik falan ancaq alındı ona kimi baciminki geldi kaptı kızı 😁heee maraqlıdı ele hekime bir gedirik🥰🙏🏻Allah bacinada qismət eləsin inşAllah 🙏🏻🙏🏻

Bugün hekime getmişdim şükür hər şey yaxşıdır 8 9hefte gorsendi ürək döyüntüsü falan yaxşıdı ele narahat olurdum ki birden atmaz....ama şükür 🙏🏻tonusum var başqa heçnə heleki 🙏🏻

Bugün hekime getmişdim şükür hər şey yaxşıdır 8 9hefte gorsendi ürək döyüntüsü falan yaxşıdı ele narahat olurdum ki birden atmaz....ama şükür 🙏🏻tonusum var başqa heçnə heleki 🙏🏻
Şükür sevindim can. Tonus her hamilede olur qorxulu birşey deyil.

Cooox sağol canım...sen necesen necə gedir?
Menemde can şükür yaxşıdı herşey. Ağırlaşıram yavaş yavaş. Bebiş de güclendiyiyçün elini ayağını berk terpedir ağrı olur bezen. Başıva gelsin inşallah o günleri göresen 😍

Menemde can şükür yaxşıdı herşey. Ağırlaşıram yavaş yavaş. Bebiş de güclendiyiyçün elini ayağını berk terpedir ağrı olur bezen. Başıva gelsin inşallah o günleri göresen 😍
Ay ne gozel Amin inşallah 😍❤️bezen deyirem ne qeder var helee çox gəlir gözümə 😁

Ay ne gozel Amin inşallah 😍❤️bezen deyirem ne qeder var helee çox gəlir gözümə 😁
İnanırsan mene de çox gelirdi can. Deyirdim ohoo aylar qalıb. Baxırdım burda 30hefteden sonra olan takvimleri oxuyurdum. Ne ara geldim çıxdım 34e heç anlamadım. Gözüvü yumub açırsan ki vaxt uçub. İndi hem heyecanla sevincle gözliyirem ki bu günler de keçsin bebişim gelsin, hemde üzülürem hamileliyimin biteceyine, onun hereketlerini day qarnımda hiss edemeyeceyime. Nese çox qarışıq hisslerdi. 🤦

X