Atlatamıyorum. Her gün yeniden başa dönmek..

Değerli desteğiniz için teşekkür ederim. video oldukça uzunmuş :) yarın mutlaka seyredeceğim..
Ben beni 'ben' olduğum için sevdiğine inanmıştım. Çünkü ona kendimi olabildiğince açmıştım. Öyle de değer vermişti sevmişti bana bunu gerçekten hissetmiştim. Ama bende yanlış bir şeyler vardı belki de.. her ne ise ne desem bu saatten sonra faydasız.. tek dileğim, can yaktığı kadar canının yanmasıdır..

Karşına daha iyisi çıkacağı için Allah onu senin hayatından defetmiştir, öyle düşün. Aynısını yaşamıştım hatta daha da ağırını. Düğüne birkaç ay kala dünya başıma yıkıldı , öldüm sandım ama hâlâ yaşıyorum. Evlendim çocuklarım bile oldu. O da karısından boşanmış, ilâhi adalet diyorum. Sen de mutlu olursun merak etme hem de fazlasıyla. Ama onun sonu ne olur bilemem.

Sonuna kadar ilgili olup bir anda birakmasinin sebebi elde tutmak yedekte tutmak istemek.
Olasi bir diger tarafla isler yolunda gitmemesi halinde yalniz kalmamak..
Siz bir kisiyi sevip odaklandiginizdan ve cogunlukla hinlik dusunmediginizden anlamamaniz normal.
Boyle kisiler sevilmeyi hak etmediginden acilari gecer tabi sizin elinizde birazda.

Geciyor geçiyor hanimlar belki zor
Geciyor ama bir sekilde geçiyor. Ve o ah alanlar asla mutlu olamiyor. Yasadiklari her kötü an ve olayda size yasattiklari ve onlarin karsiligi olarak düşünecek dönmek isteyecek belkide . Bende askerden döndükten 1 hafta sonra terkedildim ve 7 ay sonra evlendi. O zamanlar evet cok üzüldüm agladim fakat esimle tanisinca iyiki olmamis dedim. Ki o sahisin arkamdan pisman oldugunu hata yaptigini soyledigini cok duydum. Gecmesini beklemekten baska caren yok malesef. Guclu ol,ve sakin kendini küçük düşürme. Görünce yolunu degistir yuzune bakma umursama çıldırsin kopek.

Dediğiniz gibi bana acı ama unutamayacağım bir tecrübe oldu bu. Çok çok acı ama. Gururumla başım dik olacak bana pişmanlıkla geldiği bir gün olursa.. ben kimseye bir kötülük yapmadım. Ama kötülük yapan kötülük bulsun, ahım çoktur.. desteğiniz için çok teşekkür ederim, minnettarım..

Ne sende ne de ondan bir sorun yok. Yoluna bak. 4 yil onceki sen o zaman ihtiyaç duydugu seymis simdiki sen degilsin. Bugunku sen senin bugun ihtiyac duydugun birisini bul. Daha iyisini!

Çok zor biliorum ama elinizi bile kıpırdatmayın.İnanın onlar kazanıyor.Çok zor ama buda sizin sınavınız.Belki daha ıyısı belkı daha kötüsü çıkıcak karşınıza.Bunların hepsi sınav.Dönersede muhattap bile olmayın.Erkeklerin kafası biraz geç dank edio.Ben aptallık edip geri döndüğünde konuşmuştum.Ama siz lütfen yapmayın.

Öncelikle çok zorlu bir süreç. Güçlü olmanızı diliyorum. İnsan yataktan çıkacak gücü bile bulamıyor bu zamanlarda ama duygusundan emin olmayan bir adamla daha da uzun yıllar geçirmektense ileriki süreçte sizi gerçekten seven biriyle olmak hayatınızı güzelleştirecektir. Belki hiç alakası yoktur,böyle bir şey yapmış mıdır bilmiyorum ama acaba size tezini yazdırıp sizi hayatından mı çıkardı. Okurken sanki öyle bir şey hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…