Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Vil..... hoşbuldum cnm.Seninle günümüz aynı.İkimizde 18+4deyiz.Takibindeyim bak ona göre vereliniortak hihoyyyt

ewt Şeymacım çok yakın günlerimizz
kıslar wavy hastaneye yatmış biraz kanaması olmuş ve bir parmak açılmış

dualarım onunla ...........inş.p.tesiyi bekler doktoru doğurtur

Allah yar ve yardımcısı olsun dua edelim wavycimiz için kıslar...

Kıslarrrr ben geldimm
çok özledim herkesiii geçmişi okumadan gelemedim
ee hadi sohbet edelim napıyosunuz nasıl geçiyo...

Ayşe Çöken Pamuk tatlımcım :) şimdilik az resmimiz var ama daha güzellerini daha çoğunu ekliycez inşallah babamızın haberi olmassa .. ne babaymış ayy dimi :)

aman benimkinin de var öyle takıntıları, hatta hamiş fotomu ekledim diye kızdı bana, manane yaaananiknanik

Pammmıhhh bende ekledim :kedi:
canım kabul ettim.. senin göbüşünde küçücükmüş maşallah büyüt çabuk emi sağlıcakla :)
iyi geceler güzelim.bizim uykularımızda bebeklerin olsun.....
ay canımmm saol inşallah uyurlar bu gece..

Şeyma buldum canım sende baya göbek var masaALLAH :)))

Pamugum ALLAHım nazardan kourusun gördüm masaaALLAH ımı cektim herkeste öyledir inş sen gönlünü ferah tut opuyorumnanaktan
öyle tabi canım saolasın.. bazen insan inanamıyor baktıkça Rabbimin mucizesi onlar..
pamuğum budum seni face de eklesene beni, yani teklifimi kabul etsene,

ettim ettim şekerim.. öptük kocaman

Kıslarrrr ben geldimm

Vilim hosgeldin opuyorumnanaktan
nasılsın iyisin inş..

Ya Şeyma cok güzel gözküyo ama benim gerci 14 haftalık ama hiç göbek yok sasırıyo millet bide ikiz diyince dalgamı geçiyosun diyo :uhm:

inşallah uyusunlar pamuğum..... kızım benim gece 1 kez kalkardı... çoğunluklada kalkmazdı.... ama akşam 8 den 12 ye kadarda emerdi... öyle meme açıkta oturuduk.... gecede uykumuzdan olmazdık.ertesi gün 10 da kalkardı....

Vilim hosgeldin opuyorumnanaktan
nasılsın iyisin inş..

Ya Şeyma cok güzel gözküyo ama benim gerci 14 haftalık ama hiç göbek yok sasırıyo millet bide ikiz diyince dalgamı geçiyosun diyo :uhm:

Sağol cnm bnm.Bebişlerimin güzelliği yansımıştır kaydirigubbakcemile3
Kıslarrrr ben geldimm

Hoşgeldin cnm.İyi geçiyo senin nasıl bakalım
şeymacım seni de ekledim kaydirigubbakcemile2

Nereye ekledin anacım CADIARZU

Benimde şimdilik iyyi gidiyo bakalım Şeymacımm umarım herşey yolundadır çarşamba kontrole gidcezz..Heyecan şimdiden bastı özledim kuzularımı

Bnmde bu hafta gitmem lazımdı cnm ama geçen hafta gittim dayanamadım :))) Herşey yolunda görünüyor çok şükür inşaallah böyle dvm eder

şeyma cım kevser seni face den eklemiştir güzelim....... dur bende ekleyeyim.... kızlarrrrrr ben yatıyorum..... geç oldu.......... hepinizi öptüm...

Vil hiç iyi degilim valla gene cıkardım offf ALLAHımm bogazım acıyo yüzüm cok kötü oldu yaa
Bir gecse RAbbime cok dua ediyorum sizde eksike temyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…