Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

eee heralde halimizden önce biz anlıyoruz....... sende madem doktorun yok... biraz yat sadece wc ye kalk... dikkat et .aslında doktorun olmasada olacak bu doğum ama insan kendi doktorunun yanında daha iyi hissediyor.........

doktorlar gerek görmedikçe ciğer geliştirici iğneyi vurdurmuyor benim doktorumada sordum ben ilerleyen haftalarda olacakmıyım diye şimdilik gerek olmıcak gibi ama gerekirse vuracağız demişti

aplaaaaaaaaa sen benimmm faruk buyruğa gidiyormuşsunn

benim bir aşılamamı yaptı ve olmadı sonra tüp bebek dedi

ama çapada bize yardımcı olamayacağını

nişantaşındaki istanbul cerrahide yapacağını söyledi

ee ssk da geçmiyordu bıraktım....ama çok memnun kaldım kendisinden

wavy hanım iyimisn?Gece girdim çıkmışsın..sana yazdım bir şeyler kasılman varmı bugün?
eneee bacım hanımlı manımlı olmuşuz bu ne resmiyet bi kusur mu işledşm:gitme:
gece yazdıklarını görmedimm çanım ama dün çok kötüydüm eve bile gitmedik. artık yürüme zorluğu çekiyorum kendşm kalkqmıyorum yatamıyorum. kasıklarım çok ağrıyor. basen rştmşk bazen düzensiz kasılmalarım oluyor. pzt ye kadar dayanın diye yalvarıyom bebişlerimemafoldumben

prepar kasılmaları kesiyor mu arkadaşlar ?

evet cnm bu ilaç kasılmaları önlüyor ....

Drımım Ömerciğim nasıl oldu?

ömerciğim fena kaswa cnm yaa gece 4 de yattım kuşum
en sonunda koca karı usulü iş yaptım şekerli su verdim öksürüğü kesildi

uyudu ama ben 4 de uyudum ...ömer uyudu aliş zırladı

bakalım 1 de gideceğim....

kaswa yaaa küstüm sana senağlama herkesi arıyon bana bi çağrı bile atmadın

merak ediyom senii....mafoldumben

Burda ki dr. devlet hastanesi dr.u canım tayinini isteyeceğini duyduğumda başka dr.la görüşmek istedim ayrıcı da bebeklerimi özel hastanede doğurmak istiyorum çünkü ben küçük biryerde yaşıyorum ve burada ki hastanede kuvez yok. Ne olur ne olmaz di mi? Orada ki dr.unda benim ve bebeklerimin hakkında bilgisi olmasını istedim. Şimdi de kafam allak bullak off off çok zor arada kalmak.

eee heralde halimizden önce biz anlıyoruz....... sende madem doktorun yok... biraz yat sadece wc ye kalk... dikkat et .aslında doktorun olmasada olacak bu doğum ama insan kendi doktorunun yanında daha iyi hissediyor.........
wc ye kalkıyom bir canım. annem sağolsun yemeğimi bile tepsiyle getiriyor. birden n oldu bana anlamadım yaww(

ay canımmm kıyamammm çok geçmiş olsun. şekerli su iyimi geliyor bende de hafif öksirik var bende içem bari...

canım bwenim bu son haftaya kadar hiç sıkıntım olmamaıştı. o yüzden erken doüğum riski ile ilgili hiç bir ilaç kullanmadım.

Benim de çok şükür hiçbir sıkıntım olmadı. Neden o ilaçları kulanmamı söyledi bu dr. anlamadım.

Çok geçmiş olsum yakışıklıya en kısa zamanda iyileşir inşallah.

evet canım faruk hocaya gittim benim aşılamalarımı kaan kocatepe yapmıştı daha sonra faruk hocaya ben tanıdık vasıtası ile gittim çapada yaptık toplamayı ve transferi 2 denemede tuttu takiplerinide muayahanesinde yapmıştı bana ama biliyomusun ikinci transferimde faruk hoca burda yoktu aytunç hoca yaptı oda çapada prof kısmet işte ya hiçumudum yoktu çok süpriz oldu şükürler olsun

Kıyamam yavruma.Rabbim acil şifasını versin sana da güç versin...Dırımım bende çok kızıyorum kendime yemin ederim hep arayacağım seni olmadı hep bi şey çıktı..Babanın hastalığından beri her gün aramak istedim.Birde çocukaların huysuz olduğu bir zamana denk gelir, sen meşgulsundur rahatsız ederim diye düşündüm inan..opuyorumnanaktan

Çünkü balım gülom diyom görmüyon beni,,Hanım yazayımda dikkatini çekeyim kuşumun dedim...Çok yalvarma onlar 24 kasımda gelecek...Aylardır yürüyemiyorum biliyorsun...Hiç kafanı haftasonuna yönlendirme bile...sadece yat Şeniz

Dırımcımm geçmiş olsun Ömereee İnş tez zamanda geçer öksürüğü....

Claire canım doğum günün kutlu olsunn opuyorumnanaktan

Kayracımm , Kaswacımm , Wavycimm , Medineciğimm , Kevserimm ...Sizler nasılsınızzz

http://lbdf.lilypie.com/ZweOp2.pngablacığım bunu yapıştır

wavy cnm sen şekerli limonlu su içebilirsin
bide tarcınlı bal bu işin en iyisi ben hamişken öksürdüğümde onu yerdim gece gündüz geçerdi

kaswa cnm beni istediğinde arayabilirsin cnm ....eğer çok müsayit değilsem bile sana bunu rahatlıkla söyleyebilirim cnm......ben senden gelmediğinde bi iyiyim ...yada doğurduğunda hayırlı olsun demek için ısrarla istedim cnm...

ömer için iyi dilekleriniz için çokkk teşekkür ederim kızlarrrrrr

Tamam kuşum benim...Ben senin ilgini,kalbinin güzelliğini biliyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Çok sağol dirimcim inşallah bir daha ki doğum günümü kızlarımla kutluycam. Hayali bile çok güzel bunun.

niceyıllara canımhihoyyyt

Benim de çok şükür hiçbir sıkıntım olmadı. Neden o ilaçları kulanmamı söyledi bu dr. anlamadım.

tedbir amaçlı vermiş olabilir, belki de ultrasonda kendisi bişiylerden şüphelenmiştir ne biliyim, bazen dr.larımız bizden daha pimpirikli oluyorlar, benim dr.um çaktırmıyor ama hastaneye yattığımda gece 5 kez aramış hemşireleri, hemşireler çok şanbslısınız çok ilgili bi dr.unuz var dedi hep...:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…