Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Sen bilmiyormuydun Dırım bunu..Birde kızı var..Ama çok sıkıntı yaşamışlar...

Esenlerde oturuyor canım
Bir doktor söylediler hakkında güzel şeyler söylenmiş eger o olmassa bende wayla hymarrynın doktoruna gitmek istiyorum bide ben kalıcam ama vana geri dönücem iyi bir doktora görünmek istiyorum bakalım hayırlısı

Ay wavyim inş.Ne şanslıyız değil mi?Şükürler olsun binlerce kez...Bırak gülüm derdi tasayı az kaldı yavruları koklamaya inş......Bunda büyük ne mutluluk var ki...

Anladım canım hayırlısı olsun hakkında...Serdar Bey karşı yakada kalıyor bize...Çok memnunlar bizim kızlar..Benim doktorumda Latif Bey..Bende çoook memnunum ondan o dr değil kardeş oldu bize..Allah razı olsun ondan..İnş.Hayırlı olanla karşılaştırısn Rabbim seni..

Günaydın güzel anneler. Herkes burda ne güzel.
Kızlar bişey sorcam ben. Salı doktora gittim benim iki doktorum var biri burda diğeri tekirdağda özewl hastanede doğumu orada yapmak istiyorum diye gidiyorum. Başta pek takmıyordum o doktorun söylediğini ama artık diğerinden daha fazla bilgi verdiğini farkettim.
Burda ki dr. bana ciğer geliştirici iğne ve doğumu geciktiren bi hap verdi. 30. hafta da başla dedi. Diğer dr.da bunları kullanmamı istemedi erken doğum riskinin olmadığını ve o iğnelerin birçok yan etkisi olduğunu hastanede gözetim altındayken o iğneleri hastalarına verdiklerini söyledi. Çünkü iğneler anne kalbini çok zorluyormuş.
Ben şimdi iki arada kaldım ne yapsam bilemiyorum. Nolur bi akıl verin bana.

medine canım esenler göztepeye uzak. avrupa yakasında muayenehanesi var hymarye ücretini sorarız çok uçuk değildi sanırsam

kızlaaarr günaydın yada tünaydın geç kalktım ben bugün... wavy gece rüyamda seni doğurmuş gördüm kız..kocan topiğe wavy doğuurdu yazmıştı..... ana dedim kaynanası gelmeden doğurdu.. sabah kalktım etkisinden çıkamamışım..hemen pc yi açtım.... hayır olur inşallah...............

clair canım benim doktorum aksi bir durum olmadığı sürece ciğer geliştirici vurdurmuyr. ben kaç kez tedbir olarak istedim.ama bana şu örneği verdi mesela dedi kan değerlerin yüksek olsa ve ben hamilesin diye kan ilacı yüklesem bu ne kadar doğru olur dedi..ama okuduklarımdan pek yan etkisi varmış gibide gelmedi bana

medine canım esenler göztepeye uzak. avrupa yakasında muayenehanesi var hymarye ücretini sorarız çok uçuk değildi sanırsam

hmm acıkcası uzak olmasını istemiyorum cünkü hemen gidebilim istiyorum tamam canım soralım inş opuyorumnanaktan

2 doktorla görüşmenin sıkıntısı bence bu ..Herkesin yorumu farklı olunca kafa karışıyor..Kimi doktorlar mutlaka çoğul gebelere vurulmalı diyor erken doğum hiç belirtisiz de başlayabilir diye..Ben vuruldum ama benim erken doğum riskim vardı..Öyle olmasaydı gerek görmezdi dr.um buna sonrasında istemedi zaten..Her ilaçta olduğu gibi evet oda riskli bir iğne ama erken doğumda hayat kurtarabilecek bir iğne..Erken doğum riskine bağlı işte..

Evet izledim şimdi gercekten belli off burda bulmak cok zor
amin inş bende en iyisiyle karşılasırım :Saruboceq: opuyorumnanaktan

Bende arada kaldım canım ya beş hafta boyunca haftada bitane olmam lazımmış. Pre-parıda günde üç tane dedi ama ne kadar zaman kullanmam gerektiğini söylemedi. Sen kullandın mı bu tarz bir hap?

kayra canım allah hayıra çıkarsın bugün bi arkaaşımda aradı o da beni doğurmuş görmüş. allah hayırlara çıkarır inşallah. pzt ye kadar dayansalarda drum gelmiş olur inşallah.ay ama inanaın böyle şeyler olduğunda çk duygulanıyorum:sinifsinif: artık kardeş gibi olduk.valla yakınlarımız bizim bşrbşrşmşzş düşündüğümüz kadar düşünmüyor. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

doktorlar gerek görmedikçe ciğer geliştirici iğneyi vurdurmuyor benim doktorumada sordum ben ilerleyen haftalarda olacakmıyım diye şimdilik gerek olmıcak gibi ama gerekirse vuracağız demişti

wavy hanım iyimisn?Gece girdim çıkmışsın..sana yazdım bir şeyler kasılman varmı bugün?

Bende arada kaldım canım ya beş hafta boyunca haftada bitane olmam lazımmış. Pre-parıda günde üç tane dedi ama ne kadar zaman kullanmam gerektiğini söylemedi. Sen kullandın mı bu tarz bir hap?

canım bwenim bu son haftaya kadar hiç sıkıntım olmamaıştı. o yüzden erken doüğum riski ile ilgili hiç bir ilaç kullanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…