Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım benimde oldu, dr.uma sordum çok fazlayumurtladığım için 28 tane yumurtam olmuştu, yumurtalıklarım normalin 5 katında büyümüş e 6 ayda 3 aşılama 1 tüp ilaçlar yumurtlaya yumurtlaya büyütmüş benim yumurtalıkları, fabrikaya dönmüşüm resmen,
yumurtalıklarım ağrısıymış, 3 aydan sonra küçüldü, sonra bebişler büyüdü....

ben 17 tane embriyoyu 1250 ye 5 yıllığına dondurdum, ama transfer ücreti nedir bilmiyorum...

dırımkızı cok gecmıs olsun....kızlar bakıcısız mı bakıyorsunuz bebeklerınıze bırde cok zor oluyor mu ? mıllet benı korkutuyo en az 4 kısı gerekıyo falan dıyolar ..o kadar zor mu ?

yok canımhiç korkma, gerçi ben daha doğurmadım ama topiğimizde süper annelerimiz var dırımkızı ve hymarry maşallah tek başlarına bakıyorlar, onlar güç veriyor bize de, korkmuyoruz artık..

evet dondurulabiliyo bildiğim kadarıyla eğer dondurulacak yumurta olursa yıllık dondurma maliyeti 100 dolar gibi bişey sanıyorum öyle duymuştum bnim öyle bir şansım olmadı dondurulacak yumurtam kalmamıştı malesef

çok teşekkür ederim kevsercim sağolll

biv sağol çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz kızlaropuyorumnanaktan

slm kızlar, başlığınızı yeni gördüm, öncelikle Allah mucizelerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah, bende 6+1 ikizlerime hamileyim doğuma kadar aranızda olup duygularımızı paylaşmak isterim

mrb kızlar nasılsınız biv seninle aramızda 1 gün var 23+2 haftadayım bende nasıl geçiyo hamileliğin
benim parmak uçlarım karınaclanıyo elim çok ağrıyo ya araştırdım karpal tünel sendromu diye bişey oluyomuş gebelikte inşallah değildir 25 kasımda kontrol var sorucam bakalım ne diyecek dr

hoşgeldin aramıza arkadaşım

tüp bebekten ucuz canım yumurtaların dondurulduğu tüp sayısına göre ücret alınıyor ben 700 verdim ayrıca transfer sırasında 800 verilceğini söylediler ayrıca dondurulan embriyolar içinde her sene için 250 gibi kira ödeniyor

caniso hoşgeldin.allah tamamına erdirsin canım..... takıl bu topiğe çok şey öğreneceksin.burda tecrübe bol...

artvinlim inşallah senide listenin başına ekleyeceğiz....

yaa kızlar ben gene çok uyumaya başladım.progestan kullanmaya başlayalı..onunla alakası varmı ki...

kumsalcım ben 2 tedavimdede kaliteli embriyolarım olduğu için dondurduk.embriyoları dondurmak için 200 euro ödedik senelik,her sene embriyoların durumunu öğrenip tekrar 200 euro ödeyecekmişiz hast.öyle söylediler.dondurulmuş tedavi çok daha kolay oluyo iğnesiz yani.onunda ücreti 2 milyar ödemiştik biz.

Hosgeldin canım
ALLAH güzel bir hamilelik geçirip bebeklerini kucagına almayı nasip etsin..
Gercekten cok güzel bir topik her istedigini soruyosun kimse sinirlenmeden cevap veriyo bizden ileri olanlar cok seviyorum herkesiii opuyorumnanaktan

merhaba kızlar eve yeni geldik ....aman hastaneye gittik hemşire kilomuza boyumuza baktı
ateşimize baktı ömerde alide 8500 gr olmuşlar ali 1 kilo, ömer yarım kilo almış ömer ayına uygun ali fazla almış......ama alişin ateşi var çıktı 38 derece olmuş bizi herkesden ayrı yere koydular..ve ayrı bir doktor baktı ...baya ilgilendi....kadın yabancıydı tek tek anlattım.....

ömere alerji testi ama baya bir detaylı,kan sayımı ve bilmediğim birsürü şey ve mide ultrasonu istedi...
alişdende aynıı testleri istedi...yarın sabah erkenden gideceğiz....

sonra hastaneden çıktık .....kadirhasa uğrayıp metroporta uğradık yemek yedik çıktık eve geldik ...
tabi eve gel üst değiştir,mama yedir ,ilaçlarını verdik....şimdi kk ma geldim

biv aplaa bi harf eksik olmuş yeniden yapayım özelden msj atayım sana

eneee bugün bende oralardaydım,
beni de aramışsın,dur arıyrım seni 2dk..

can-iso aramıza hoşgeldin canımm,
hayırlı uğurlu sağlıklı bir hamilelik ve sapasağlam bebekler diliyorum canımm,
burası çok güzeldir,
hamileliğin nasıl geçtiğini anlamazsın vallaha,
tekrar hoşgeldin canımma.s.

dırımım bana bi çağrı yapsana yaaa,
telimi bulamıyorum kafayı yiycem..

geçmişte yazmışsın sanırım yakaladım ve ekledim seni hakicimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…