Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

latif doktor canım. medical park bahçelievlerde. Kaswa nın doktoru. Diriminde tüp bebeğini yapmıştı sanırım. ama nedense kafamda daha yaşlı biri canlanmıştı .. o yüzden şaşırdım..

Heee kaswanın doktorunuda tanımış oldum :)))

Sizin doktorun ismi neydi canım hangi medicalparkta gelnce eger benim dedigim doktor olmassa sizin doktorunuza gitmek istiyorum bide muayene üçreti ne kadar yani sigortaya baglımı degil dimi

Heee kaswanın doktorunuda tanımış oldum :)))

Sizin doktorun ismi neydi canım hangi medicalparkta gelnce eger benim dedigim doktor olmassa sizin doktorunuza gitmek istiyorum bide muayene üçreti ne kadar yani sigortaya baglımı degil dimi

canım benim ve hymarry nin doktoru aynı. medical park göztepede. op. dr. serdar Koç. hastanenin ssk ile anlaşması var. muayene ücreti olarak 52 tl ödüyorum canım..
Latif bey ise bahçelievler medicalpark ta..

mavi önlüklü olan kim? o da dr. mu?

mavi önlüklü kadın doğum uzmanı. ismini hatırlayamadım. ama aynı zamanda program sunucularından canım. çok güzel bir program ben nerdeyse her sabah izliyorum..

evet program guzel.............ıkız üçüzler vardı.................gunaydın kızlar

gunaydın canım............artık sız gun sayıyonuz dımı ınş mıs kokulular gelıyo............hazırlıklar bıttı dımı.............ya bebek sekerlerını nerden aldınız kararsızım

abooo kıslar benim kaygana benim bebeği görmeye geldiğinde hastaneye latifi gördüğünde
eşime senden yakışıklı demişti ...eşimde sinir olmuştuuu

ama latife üzüldüm 4 bebek kaybetmişler....ve şimdi oğlu 9 yaşındaymış yaa

canım benim ve hymarry nin doktoru aynı. medical park göztepede. op. dr. serdar Koç. hastanenin ssk ile anlaşması var. muayene ücreti olarak 52 tl ödüyorum canım..
Latif bey ise bahçelievler medicalpark ta..

tamam canım tsş ederimm opuyorumnanaktan

Günaydın herkese ... Bi ben geç kalktım galiba ama başımı kaldıramıyorum yaa... Bi kahvaltı yapayım kendime gelirim belki...Oyy kim hazırlıcak şimdi annem olsa ne güzel hazırlardı :sinifsinif:

Rabbim herkese yaşatsın .Her isteyene...Ne anlatılmaz duygular bunlar...Ultrasonları izlemek...Hele o doğum anı...Çok az kaldı artık inş....Koklarız yavrularımızı inş...

X