Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kaswam hayırlısıyla sende güzel güzel kiloda doğurursun inşallah. hiç tartılmadım canım cesaretim yok henüz karnım hala kocaman bi bebiş içerde kalmış gibi sanki..

wavy im mucksss :asigim:

dırımcımm merhaba senin oğluşların resimelrine baktık Hymarrynin kızlarını ararken şimdi maşiallah ya çok şekerler yerim ben alişimle ömerimi..

canlarım çıkıyorum ben hepinzie kolay gelsin bol bol dinlenin vaktinde doğurun emi sterssiz güzel günler hepinize bizede maşallah gidip oğluşlarıma bakıyım çok bile durdum :tomato:

Dırım bir dur Allah aşkına vallahi nazara gelecek bu tempon..benokurken yoruluyorum yahu?Şu bahsettiğin ucuz mama satan yer nerede?Belediyenin kadın ve aile sağılğ merkezleri var ya..orada diyetisyenler vamış tahlilerin yapılacak sana uygun diyet hazırlanacak.Oraya gitsene sen..Ücretsiz hemde..Ben,beni kontrol eden olmayınca yapamıyorum diyet..Her hafta çağırıyormuş kontrole..

anti parantez belirtiyim hamilelik boyunca toplam 35 kg aldım hatta geçmiştir bile biraz.. bakalım ne kadarı gidecek rekor bende sanırım naniknanik

Canım hayırlı olsun bebişlerin güle güle büyüt...

Az kaldı bebişleirnizi kucağınıza almaya bayram şekerleri geliyo yanii...

anti parantez belirtiyim hamilelik boyunca toplam 35 kg aldım hatta geçmiştir bile biraz.. bakalım ne kadarı gidecek rekor bende sanırım naniknanik

pamuğummm şu an rekor sende gibi gülüm. amann olsun. bebişlerinide beslemişsin maşallah. önemli olan bu değilmi. merak etme oğpluşların verdirir sana kiloyu..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Sımdı tartılsan görürdün ne kadar kilon gitmiş..Hiç dert değil sağlıklı iki yavrrun geldi ya sana ,onlara herşey feda olsun kilo alınırda,verilirde...kaydirigubbakcemile5

tatlım herhafta nasıl gideyim kim çocuklara bakacak.....ben eskiden 5 ay gittim diyetisyene 17 kilo verdim sonra yeniden gittim....listelerim çok her hafta kendim tartıya çıkıyorum....şartlandırıyorum kendimi yanii....o kadar yürüdüm bugün düşün koşu bandına çıktım yinede..

mama bizim soğanlı meydanda bi temizlik ve bebek mama ve bezi satan bi yer var ismine bakmadım orada....

len wavyyy onar yeni gedi diye öptümmmmmmmm ama sanada koca mucuksssssssssss

kızlar meraba bende yeni hamileyim ikiz olduğunu öğrendim ama çok korkuyorum buna hazırlıklı değilim ikiz gebelik nasıl geçiyor yaşayanlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen şuan 5 haftalıklar bende ki tek değişiklik göğüslerimin ağrısı başka bişeyim yok şimdilik şükür ama ileri haftaları düşünemiyorum

dırımcım sen doğum yapmış olanların listesini yaptın... biz sadece hamişleri sıraya soktuk.inşallah kimse sırasını şaşmasın.....doğumlar olunca ırmızıylada tarihlerini atarız..sıramız yaklaştıkça heyecan olur dedik... ikizanneleri sitesinde görmüştüm hoşuma gitti. ama sen bu listeyi senin topiğin baş sayfasına koyabilirsin.... güzel olur....

selam canlarımm..umarım hrkes iyidir..uzun süredir giremiyorum..annemlerin neti ve bil. bozuk.. ben halama geldim oradan yazıyorum..çok mutluyum eşim ailesine ya bakacaksınız yada tülin nherede ben oradayım demiş..rest çekmiş kısacası..zaten bundan sonrad bakmaksa artık onların ayıbı..
sergenle tunam iyiler kilo almaya başladılar ve 40.ından sonra azdılarr ..ayyy uyutamıyorumm ben bu çocuklarıııı
ÖPÜYORUM HEPıNıZı TEK TEKKKK...BEN YıNE ARASIRA GıRMEYE ÇALIŞACAĞIMMM

bebişimmmm canım çok sevindim canım. ay inşallah tez zamanda düzeniniz kurulur eşinle birlikte çocuklarınızla yuvanızda olursunuz. ohh be eniştede iyi hyapmış azına sağlık vallla:lepi:
yeğenlerimi koklaz benim için canım.. maşallah onlara.. kıs normalde 40 ından sonra normale döner derler seninkiler tam tersi yaww..

hoşgeldin bebişim işler yoluna giriyor galiba...sevindim güzelim...mantıklı olun lütfen...öyle her aklınıza eseni yapamazsınız.artık çocuklarınız var

hoşgeldin canım aramıza. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
sen takıl bize bak neler öğrenirsinzemuszemuszemuszemus

Evet kayracıĞım..ama eŞıme gÖzdaĞı vermek zorundaydımm..bende Çıktım..halam bızım bır kaÇ sıte aŞaĞıda devamlı gelıyorum gırmeye ÇalıŞacaĞımm..ÖpÜldÜnÜzzzz

ayyy bebişimmm çok sevindim cnm baksınlar tabi yaaaaaa

süper bi haber yaaa

aynısı benim göğüslerimde olmuştu benide doktorum cildiyeye göndermişti merhem vermişti doktor sürünce bir kaç güne geçti canım ihmal etme doktora git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…