Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

vil canım hazırlık hiç bitmiyor bence canım...daha oda gelecek yıkanıp ütülenenler yerleşecek. off daha çok iş var çok...

kociş geldi kızlar mam yiycez girerim yine öpüyorum herkescikleri opuyorumnanaktan

yormuyom canım artık akıllandım. allah razı olsun annemden herşeyi kadına yıktım...

kızlar benım gobek delıgımın etrafı ve gobegımın bır kısmında ısılık gıbı kırmızı noktalar var ve acaıp kasınıyor..sızde boyle bısey oldumu..doktoru aradım cıldıyeye yollladı..

alaina canım gebelik alerjisi olabilir. bendede iki aydır var minik kırmızı lekeler ve kaşınıyor...

yok canım benim çok aşırı değil.. geçen hastaneye gittiğimde orda emekli bie ebe söyledi gebelik alerjisi olmuşsun diye.
ama sen benim gibi yapma ihmal etme git kesin cildiyeye ..

şekerler merhabalar

bi bakıyım dedim ama nereden bakacağımı şaşırdım yabancılaşmışım sanki.. sadece bakınıyom ekrana sengözlerimebaksanab

umarım herkes iyidir hepinizi çok özlemişim a.s.

wavy cim nasılsın? ben bugün dr a gittim. iyiler allahıma şükür ama ben galiba bayramı zor buldurucam... çünkü yürüyemez vaziyete geldim.... inanılmaz bir basınç var... ben bebeklerden birini dünden beri duyamadığımdan acile gittim bu sabah... o yüzden fazla bir bilgi alamadım kalp atışlarını duymak dışında... pazartesi kendi dr uma gidiyorum... tarih belirliyeceğiz artık...

kayra kısss kaswanın doktoru bayramda diyor. ben bayramdan önce doğurcam sanırım. bayramda riske atmam gibi bi laf etti doktorum. yan, ben ondan önce olabilirimzemuszemus

Vermem sıramı heytttttttttttttttttttt...:umursamaz:

Amanın kim gelmişşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan pamuğum taze annem nasılsın?Rabbim bağışlasın sana yavrularını..Anlat pamuğum nasıllar yavrular?Zorlanıyor musun?

Amanın kim gelmişşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan pamuğum taze annem nasılsın?Rabbim bağışlasın sana yavrularını..Anlat pamuğum nasıllar yavrular?Zorlanıyor musun?

canım hoşbuldukk

iyiyiz çok şükür gün güne toplanıyoruz kaswam . zorlanma işine gelince alışıyo insan yavaş yavaş onlara bakarken herşeye değer diyor inşallah sizinde az kaldı ttamanıza hayırlısıyla bu güzel duyguları. sen napıyosun canım son günler dimi oy oyyy

Pamuğum bol bol yatıyorum şükür bu günlere geldik..Az kaldı artık benimde canım.Maşallah çok güzel bir haftada ve çok güzel bir kiloda doğurmuşsun..Bende iyice şiştim pamucuğum..Doğumdan sonra kaç kilo gitti senden?

ben geldim aman yemeğimi yedim yürüyüşümü yaptım duşa girecem şimdi

kızlar dediğiniz gibi yaptığım iş kadar erisemincecik olurdum ama erimiyor mert işte

terim soğumadan girem sonrada yaprak dökümü var öptüm

sınır oluom suna ya neler yazdım dırım sana uyuz sıldııııııı uyusssssssssssss

canımm allaha şükür herşey yolunda dimi kalp atılarını duydunuz? yerleri kalmadığı için eskisi gibi kımıldayamıyor yavrucaklar. kendine dikkat et ve hep yat canım. inan yatmak herşeye iyi geliyor.

Vermem sıramı heytttttttttttttttttttt...:umursamaz:

bilemem artık :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…